تجهیز آتش نشانها به لباس های نو در سال ۹۸ - میهن نوین
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
false
true
تجهیز آتش نشانها به لباس های نو در سال ۹۸

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری اعلام کرد: با وجود دو تا سه برابر شدن قیمت لباس های آتش نشانی تلاش می شود تا تمامی آتش نشانان در سال آینده به لباس های نو آتش نشانی تجهیز شوند.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل شورای اسلامی شهر تهران زهراصدراعظم نوری، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورا از تلاش برای تجهیز تمامی آتش نشانان در سال ۹۸ به لباس های نو آتش نشانی خبر داد و به ارائه توضیحاتی در این خصوص پرداخت.

وی گفت: در سال ۹۷ با تامین اعتبارات لازم در حدود ۲ هزار دست لباس آتش نشانی تامین شد و در برنامه سالجاری نیز تامین اعتبارات برای تهیه لباس های آتش نشانی درنظر گرفته شده است.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری با تاکید بر اینکه آتش نشانی که در دل حریق می رود، نباید دچار سوختگی شود، تصریح کرد: لباس های آتش نشانی به عنوان مجموعه ای از لباس های لازم برای تجهیز آتش نشانان جهت تامین ایمنی و انجام عملیات های مرتبط با آتش نشان ها است که ضرورت دارد تا حد استانداردهای لازم را کسب کرده باشد.

صدراعظم نوری اظهار داشت: به جهت دریافت استانداردهای لازم، تمامی این لباس ها که توسط برخی برندهای خاص تولید می شوند، وارداتی است، از این روی قیمت آنها ارتباط مستقیم با قیمت ارز داشته و در نتیجه افزایش نرخ ارز، قیمت این لباس ها نیز افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: قیمت این لباس ها با این افزایش قیمت نسبت به سال گذشته افزایش دو تا سه برابری را شاهد بوده است، با این حال تامین این لباس ها نیاز است و ضرورت دارد تا شهرداری حتما این اقدام را انجام دهد.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری اعلام کرد: ما با جدیت این موضوع را پیگیری می کنیم تا در سال ۹۸ بخش دیگری از این لباس ها تهیه شده و در اختیار سازمان آتش نشانی قرار گیرد تا این سازمان به عنوان یک سازمان قوی و پیشرو بتواند با کمترین آسیب و خسارت به مدیریت حوادث در شهر تهران بپردازد.

صدراعظم نوری در پایان اعلام کرد: امیدواریم تا در سال ۹۸ تمامی آتش نشانان به لباس های نو آتش نشانی تجهیز شوند.

خبرنگار: م.رضایی

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false