آزار شیطانی سریالی ۶ زن خانه‌دار تهرانی / مأمور برق هفت‌تیرکش بود

اوایل اردیبهشت ماه امسال زنی در تماس با پلیس ادعا کرد که مردی در نقش مأمور اداره برق وارد ساختمان شده و با تهدید اسلحه پس از آزار و اذیت اقدام به سرقت طلا و پول های داخل خانه کرده است. با توجه به حساسیت موضوع تیمی از مأموران اداره یکم پلیس آگاهی تهران برای

کد خبر : 57394
تاریخ انتشار : یکشنبه 2 شهریور 1399 - 22:33
آزار شیطانی سریالی ۶ زن خانه‌دار تهرانی / مأمور برق هفت‌تیرکش بود

اوایل اردیبهشت ماه امسال زنی در تماس با پلیس ادعا کرد که مردی در نقش مأمور اداره برق وارد ساختمان شده و با تهدید اسلحه پس از آزار و اذیت اقدام به سرقت طلا و پول های داخل خانه کرده است.

با توجه به حساسیت موضوع تیمی از مأموران اداره یکم پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات ویژه وارد عمل شدند.

اقدام شیطانی مرد فریبکار

کارآگاهان در گام نخست به سراغ زن جوان رفته و تحقیقات خود را آغاز کردند، زن جوان به مأموران گفت: داخل خانه بودم که زنگ خانه به صدا در آمد و مردی با کلاه نقاب دار پشت آیفون بود و ادعا کرد که مأمور اداره برق است و در را برایش باز کردم و هنوز دقایقی نگذشته بود که در خانه به صدا در آمد.

وقتی در را باز کردم همان مأمور اداره برق بود که ناگهان تفنگ کلت کمری را به سمتم گرفت و با تهدید وارد خانه ام شد، از ترس قدرت حرف زدن نداشتم که مرد مسلح با تهدید مرا هدف آزار و اذیت قرار داد و سپس طلاها، پول و وسایل با ارزش کوچک را برداشت ولی گوشی موبایلم را کاری نداشت و به سرعت از خانه خارج شد.

اقدام شیطانی مأمور قلابی اداره برق

کارآگاهان در گام بعدی در جریان سریالی بودن این اقدامات شیطانی مرد شیاد قرار گرفتند و مشخص شد این مرد در نقش مامور اداره برق، اداره گاز، اداره آب وارد خانه ها شده و با تهدید اسلحه پس از اجرای نیت شیطانی اش دست به سرقت طلا و پول می زند.

معاون حوزه‌ها: چرا کار همه را ما باید انجام بدهیم

یکی از طعمه های این مرد شیطان صفت که یک پیرزن است به مأموران گفت: داخل خانه بودم که مرد جوانی زنگ خانه را به صدا در آورد و ادعا کرد که از طرف یکی از بستگانم هندوانه آورده است به همین خاطر چون معمولاً فامیل برایم وسیله می فرستند در را باز کردم ولی مرد جوان که کلاه نقاب دار داشت وارد خانه شد با تهدید اسلحه اقدام به سرقت طلا و پول کرده و به سرعت از خانه خارج شد.

تجسس های پلیسی

کارآگاهان در تحقیقات میدانی پی بردند که این مرد از ۴ ماه قبل و از ساعت ۶ صبح تا ۵ عصر یعنی ساعت اداری که معمولا زن ها در خانه تنها هستند برای اجرای نقشه شیطانی خود وارد عمل می شود و در این مدت ۶ زن را هدف سرقت و آزار و اذیت خود قرار داده است.

در گام بعدی کارآگاهان پی بردند که این مرد به صورت اتفاقی و در برخی مواقع با توجه به باز بودن در ساختمان ها وارد عمل شده و در همه سرقت ها با موتورسیکلت پلاک مخدوش وارد محله ها شده و سناریوی سرقت های شیطانی را به اجرا گذاشته است.

کلاه مرد شیطان صفت -

ماموران در ادامه اطلاع پیدا کردند که این مرد با یک کلاه نقابدار با مارک jak wilfskin و یک پیراهن سفید و شلوار تیره و یک کیف کج مردانه و در برخی از صحنه ها ماسک به صورت داشته وارد خانه ها شده است.

در تجسس ها مشخص شد که متهم مردی ۳۰ ساله و لاغر اندام است و در همه صحنه ها با اسلحه کلت کمری وارد عمل شده و خانه ها را به صورت اتفاقی هدف قرار داده است و بیشتر این پرونده های سیاه در منطقه شهری ری، دولت آباد، خیابان پیروزی و خیابان دماوند رقم خورده است.

مراجعه به گرمخانه‌های تهران خانوادگی شد!

بنا بر این گزارش، تحقیقات برای دستگیری مرد شیطان صفت در دستور کار مأموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست