آقازاده قسمت دوازدهم؛ این آقازاده‌های خشمگین!

آقازاده قسمت دوازدهم؛ این آقازاده‌های خشمگین! در قسمت دوازدهم نیما که عزم حامد را در به هم زدن کار‌های خودش جزم می‌بیند تصمیم می‌گیرد از مهم‌ترین برگ برنده اش همین ابتدای جنگ استفاده کند: مانلی. پخش شدن عکس و فیلم‌های راضیه می‌تواند آبروی چندین ساله خانواده‌ی حاج رضا تهرانی را به باد دهد و نیما

کد خبر : 62023
تاریخ انتشار : پنجشنبه 27 شهریور 1399 - 16:49
آقازاده قسمت دوازدهم؛ این آقازاده‌های خشمگین!

در قسمت دوازدهم نیما که عزم حامد را در به هم زدن کار‌های خودش جزم می‌بیند تصمیم می‌گیرد از مهم‌ترین برگ برنده اش همین ابتدای جنگ استفاده کند: مانلی. پخش شدن عکس و فیلم‌های راضیه می‌تواند آبروی چندین ساله خانواده‌ی حاج رضا تهرانی را به باد دهد و نیما این را به خوبی می‌داند.
 قسمت دوازدهم سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی و طراحی، نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ وارد شبکه‌ی نمایش خانگی شد.

 

در قسمت دوازدهم نیما که عزم حامد را در به هم زدن کار‌های خودش جزم می‌بیند تصمیم می‌گیرد از مهم‌ترین برگ برنده اش همین ابتدای جنگ استفاده کند: مانلی. پخش شدن عکس و فیلم‌های راضیه می‌تواند آبروی چندین ساله خانواده‌ی حاج رضا تهرانی را به باد دهد و نیما این را به خوبی می‌داند.
اما بهرامی با این کار موافق نیست. در شرایطی که دکتر بحری فاصله‌ای با صندلی وزارت ندارد جار و جنجال‌های این چنینی همه چیز را بر هم می‌زند و بهرامی این را به خوبی می‌داند. بهرامی هم راضیه را از تصمیم نیما با خبر می‌کند و هم دکتر را.
دکتر بحری به هر زحمتی که هست نیما را از تصمیمش فعلا منصرف می‌کند، اما آتش به جان حامد زده شده است و او هر آن چه نباید می‌دید را دیده است. نتیجه‌ی گرد و خاک نیما یک احضاریه برای خودش، دلی پر درد برای حامد و ترک خانه توسط راضیه است.
در دو قسمت گذشته شاهد بودیم که دیگر خبری از رفت و آمد‌های زمانی به گذشته نیست و داستان در زمان حال به شکلی خطی روایت می‌شود. قصه‌ی آقازاده قصه‌ی پیچیده‌ای نیست، اما در دوازده قسمت گذشته با پرش ها، کات‌ها و فلش بک‌ها و فلش فوروارد‌ها به شکلی پیچیده بیان شده است. این چیزی است که سازندگان آقازاده آن را فرم سریالشان می‌دانند! و از سادگی کسالت بار شدن قصه شان در صورت روایت شدن به شکل خطی نیز با خبرند.
اما حامد عنقا و بهرنگ توفیقی که هفته‌ی گذشته در برنامه‌ی اینترنتی فریدون جیرانی حاضر شده بودند با اعتماد به نفس خاصی از جذاب‌تر شدن سریالشان در قسمت‌های آینده خبر دادند و حتی عنوان کردند که هنوز آن چه در نظر دارند شروع نشده است.
به هر روی اگر چه تقابل دو آقازاده‌ی قهرمان و ضد قهرمان داستان جذاب‌ترین کنش سریال را رقم می‌زند، اما در دوازده قسمت گذشته سازندگان آقازاده تا جایی که می‌توانستند از رویارویی علنی آن‌ها جلوگیری کرده اند و شاید این همان برگ برنده‌ای باشد که حامد عنقا از آن یاد می‌کند و برای قسمت‌های پایانی نگه داشته است. اما بدون این رویارویی، روایت آقازاده نیاز به جذابیت‌های دیگری دارد که بتواند مخاطب سریال را از این قسمت به بعد تا رسیدن به اوج مورد نظر نویسنده با خود همراه کند وگرنه دو قسمت گذشته هرچند در “آن چه خواهید دید جنجالی و جذاب به نظر می‌رسید”، اما در کلیت چنگی به دل نمی‌زد و از جذابیت و هیجان خاصی برخوردار نبود.
منبع : فرارو

بازدیدها: 7

رئیسی: زمینه سرمایه گذاری ایرانیان در داخل کشور فراهم شده است
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست