آنچه زنگ موبایل تان در مورد شخصیت شما می گوید

همه افراد برای موبایل خود زنگ خاصی را در نظر می گیرند که با توجه به علاقه آنها به موسیقی های متفاوت می تواند نشان دهنده شخصیت آنها باشد.
کد خبر : 53371
تاریخ انتشار : سه شنبه 14 مرداد 1399 - 0:06
آنچه زنگ موبایل تان در مورد شخصیت شما می گوید

شخصیت شناسی افراد با نوع زنگ موبایل

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که حساسیت زیادی روی زنگ موبایل دارند ؟ هر نوع زنگ موبایلی رانمی پسندید ؟معمولا از چه نوع زنگی برای موبایل خود استفاده می کنید؟ شاد یا غمگین ؟ هر چند وقت یک بار زنگ مویال خود را عوض می کنید؟یا اصلا گوشی خود را در حالت ویبره قرار می دهید !
شخصیت شناسی از روی زنگ موبایل
ویژگی های شخصیتی افراد در انتخاب نوع موسیقی بسیار تاثیر دارد ، مثلا زنگ موبایل افراد می تواند ویژگی های شخصیتی آنها بیان کند.استقبال مردم برای انتخاب و نصب موسیقی ها در موبایل طی چند
سال اخیر رو به افزایش است و هر فردی موسیقی مورد علاقه خود را برای زنگ گوشی خود استفاده می کند.
ارتباط مستقیم روحیه افراد در انتخاب زنگ موبایل
شخصیت های انسان ها به غیر از زمینه ژنتیکی، تحت تاثیر شرایط فرهنگی، اجتماعی و هنری شکل می پذیرد و افراد متناسب با شخصیت خویش موسیقی مورد علاقه خود را برمی گزینند.
شخصیت برخی از انسان ها آرام است ، بنابراین موسیقی های آرام مورد علاقه آنها است. در مقابل افرادی که شخصیتی تند و خشن دارند از انواع موسیقی با ریتم های خشن لذت می برند.
علاوه بر این چنانچه گفته ایم افرادی که از روحیه شادی برخوردار هستند طرفدار موسیقی های شاد و افراد غمناک علاقه مند به موسیقی های غم انگیز هستند و عده ای هم به دلیل علاقه به خاطرات نوستالژیک (و اگر به گذشته) مایل به گذراندن در فضای سنتی هستند.
شخصیت شناسی
علت استفاده از حالت ویبره در برخی افراد
اگر افرادی در طی شبانه روز بیشتر از حالت ویبره (لرزنده) گوشی های همراه خود استفاده می کنند یا انسان های برجسته ، خیلی مهم، پر کار و فعالی هستند که فرصت جواب دادن به گوشی همراه خود را ندارند و یا اینکه برای اشخاص پیرامون خود ارزش زیادی قائلند و نمی خواهند کسی از صدای موبایلشان آزرده خاطر شود.
افراد احساساتی و هیجان طلب چه نوع زنگ موبایلی را می پسندند ؟
افرادی که آهنگ پر صدا را برای زنگ موبایل خود انتخاب می کنند از شخصیت برون گرا و هیجان طلبی برخوردار هستن .از سوی دیگر اشخاصی که آهنگ آرام را برای زنگ گوشی همراهشان برمی گزینند احتمالا درون گرا ، احساساتی و به جلب توجه دیگران تمایلی ندارند.
افراد متزلزل را اینگونه بشناسیم!
اگر برخی افراد به جای صدای زنگ گوشی همراه خود از صدای خودشان همواره استفاده می کنند به نوعی افراد خود شیفته یا نارسیست هستند و همچنین انسان هایی که دایما صدای زنگ گوشی همراه خود را تغییر می دهند به نوعی انسان های متزلزل یا بی ثبات هستند.
صدای زنگ موبایل و عدم وابستگی به آن
زنگ موبایل نباید شما را وابسته کند و نسبت به انتخاب و یا تغییر آن نباید حساسیت بیش از حد نشان داد ، همچنین زنگ موبایل را طوری انتخاب کنید که موجب آزار دیگران نشود.
صدای زنگ موبایل

شخصیت شناسی از روی زنگ موبایل

شرکت انگلیسی Tesco Mobile یک مطالعه ای در باره ارتباط شخصیت آدم ها با نوع زنگ موبایل انتخابی آنها روی یکهزار نفر انجام داده است که نتایج زیر را در پی داشته است :

کسانی که بجای زنگ موبایل ، از صدای خود استفاده می کنند انسانهایی خود شیفته (self-obsessed) هستند و افرادی دائم در حال تغییر رینگتون خود هستند اشخاصی غیرقابل اعتماد و متزلزل می باشند.
اگر موسیقی زنگ موبایل موزیک hip-hop یا R&B باشد نشان دهنده این است که آدمی با احساس و جوانگرا و امروزی هستید. در مقابل موزیک های کلاسیک مانند بتهوون و موتزارت نشان دهنده بالا بودن سن و کهنه گرایی است.
البته موزیک های پر سروصدا و یا موزیک های استاندارد و معمولی موبایل طرافداران بسیاری ندارد.
استفاده بیشتر از حالت ویبره از دو حالت خارج نیست:یا آدم خیلی مهم و پرکاری هستید و هیچوقت فرصت جواب دادن به تلفن را ندارید، و یا اینکه برای آدم های اطرافتون ارزش قائلید و نمی خواهید آنها از صدای موبایلتون ناراحت شوند و بهترین همدم برای نشستن در سینما یا اتاق برای تماشای گروهی فیلم هستید.
اگر زنگ موبایل شما، موزیک متن سریال ها و شوهای تلویزیونی است، دیگران نسبت به هوش شما شک می کنند.
اگر موسیقی موبایل شبیه صدای زنگ تلفن های مکانیکی قدیمی است فقط از نظر خود آدم بانمک و شوخی هستید و دیگران این نظر را ندارند.
منبع:نمناک
شیشه‌های محافظ آرامگاه حافظ بر اثر ازدحام جمعیت حاضر در آیین تحویل سال، شکست
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست