از انتخابات خرداد تا نقشه های روحانی و کشته های سیاسی کرونا…!

از انتخابات خرداد تا نقشه های روحانی و کشته های سیاسی کرونا…!  پرده اول:یک هفته مانده به پایان سال،ستاد ملی مبارزه کرونابامحوریت وزیر بهداشت وباپیش آگهی تخصصی،رسمابه رئیس جمهور اعلام می کند؛ به خاطرجهش ویروس کرونا می باید از سفرهای نوروزی به شدت ممانعت کرد! امااین نظرتخصصی به مذاق شیخ مستبدخوش نمی آید،این درحالی است

کد خبر : 106679
تاریخ انتشار : سه شنبه 24 فروردین 1400 - 10:03
از انتخابات خرداد تا نقشه های روحانی و کشته های سیاسی کرونا…!
از انتخابات خرداد تا نقشه های روحانی و کشته های سیاسی کرونا…!
 پرده اول:یک هفته مانده به پایان سال،ستاد ملی مبارزه کرونابامحوریت وزیر بهداشت وباپیش آگهی تخصصی،رسمابه رئیس جمهور اعلام می کند؛ به خاطرجهش ویروس کرونا می باید از سفرهای نوروزی به شدت ممانعت کرد! امااین نظرتخصصی به مذاق شیخ مستبدخوش نمی آید،این درحالی است که می گویند رئیس جمهور تدارکاتچی وبی اختیار است!روحانی دررسانه ملی افاضه می کند درتعطیلات فروردین پیک کرونا نخواهیم داشت!چهل درصد مردم به گمان این که حرف شیخ، نظر ستاد ملی کروناست راهی سفر می شوند!سونامی جهش یافته کرونا در دوهفته اول سال شهرها رادر می نورد؛آمار روزانه مبتلایان هفت برابر وکشته ها پنج برابر می شود؛با توجه به دوره کمون بیماری وظهور علایم آن درطول دوهفته،موج وحشتناکی از ابتلا و مرگ ومیر درانتظار مردم است!
پرده دوم: یک هفته پیش وزیر بهداشت ودکتر حریرچی از پشت پرده های یک تصمیم هولناک می گویند ومخالفت شخص روحانی با تصمیم ستاد ملی کرونا بالغو سفرهای نوروزی راافشا می کنند!
پرده سوم:بعدازاجرایی شدن نقشه شوم روحانی در بحران سازی کرونا،ایشان دستور می دهند از روزشنبه مورخ بیست ویکم فروردین بازار تهران و بخشی ازاصناف وکسبه تهران تعطیل شود!این تعطیلی عذر بدترازگناه است نه به‌خاطر مهارکرونا ونه به خاطر ممانعت از ابتلا وکشتار مردم است،اگر بود اولی این بود که رئیس مستبد به هشدار قبل ازعید ستادکرونا گوش می کردو مجوز برای سفرهای عید صادر نمی شدو مردم تا سیزده نوروز که تعطیلات عمومی بودطبق سالهای گذشته باتعطیلی کسب وکاردرخانه می ماندند! وپروتکل های بهداشت رعایت می شد و کرونا به سمت مهارمی رفت.
پرده چهارم:تعطیلی عمدی ومهندسی شده کسب  وکار مردم وبازار به مدت دو هفته،گردش اقتصاد کشور راتعطیل وموجی از گرانی ها وضررهای قابل توجهی را به تولید کننده ومصرف کننده وارد می کند،بدیهی است که جلوگیری ازمسافرت های نوروزی باهزینه بسیار پائین وبهره بسیار ارزشمندی به قیمت سلامت وجان مردم به مراتب اولی تر از نوشداری بعد از مرگ یعنی تعطیلی دو هفته ای بازار و ادارات تهران و شهرستانها بود.
پرده پنجم:هم تصمیم رئیس بی کفایت در مخالفت بالغو سفرهای نوروزی خیانت و جنایت مدیریت شده بود و هم تعطیلی دو هفته ای بازار و ادارات، هر دو این تصمیم متمم و مکمل خیانت روحانی است و بس! چرا؟ چون ویروس هار وجهش یافته کرونا در مدت دو هفته اول سال کار خود را کرد، دیگر این که در چند روز گذشته کسبه نشان دادن که وقعی به دستورات بهداشتی نداشتند وبرابر آمار و ارقام عینی هشتاد درصد اصناف و کسبه کار را  تعطیل نکردند،مردم کم تقصیرند،چون با توضیحات بالا درک مسئله خیلی آسان است که مردم از سختی معیشت، سوء مدیریت و صف های طولانی مهندسی شده در تامین مایحتاجشان به تنگ آمده وناخواسته از سلامت خود و جامعه نیزعبور کرده اند؟
و امااز پشت پردهای خیانت روحانی:
۱. وزیر بهداشت درمصاحبه باخبرگزاریها می گوید “می خواهند با مرگ سیاسی مردم، آب رفته بر جوی را بر گردانند”این حرف اشاره دارد به مخالفت شیخ خودرای، با تصمیم ستاد کرونا و آنچه که شرح آن در بالا رفت،معتقدم روحانی با این کار ودرآستانه انتخابات می خواهدباتعطیلی و بحران ساختگی،مردم دروضعیت سیاه بهداشتی واقتصادی قرار گیرند،کرونابرجان مردم بیشتربتازدوسوء تعذیه مردم رادروضعیت درماندگی قرار دهد! تاروحانی محبوبیت دفن شده خوددرسندخائنانه برجام را بازسازی و بردورغ هاورفتارهای کثیف خودسرپوش بگذارد امابه بهای قتل مردم واین یعنی جنایت!
 ۲. به دلیل تعطیلی وبازگشایی اصناف وبازاربه شکل دوره ای ومهندسی شده وباهدف به اوج رساندن آمارمرگ وابتلای کرونا،تازمان انتخابات،حاکمیت را واداربه تعویق تاریخ آن کند،تابتواندچند ماهی درقدرت بماندوپازل های خیانت خود را باکدخدای آمریکایش درقالب مذاکرات باطل برای احیای برجام مرده تکمیل ودریک شرایط سخت وطاقت فرساجام زهر را بررهبری تحمیل وبرجام های ننگین دیگری رارقم بزند!
۳. واگرموفق به تعویق انتخابات نشد،قصد دارد شرایط قرمز کرونا وقتل عام مردم بی گناه رابا ویروس کروناوگرانی اجناس وباهجمه رسانه ای بیگانگان، وبدنه خیانتکاراصلاح طلبان همسو وشرکای سیاسی خود،انتخابات بانازلترین درصد مردم بر گزارشود وبلافاصله این ناکامی راپیراهن عثمان کرده وبگوید بی رغبتی مردم همه پرسی برعلیه نظام بودتا ازاین طریق مشروعیت حاکمیت ودولت ناخواسته خودراتضعیف نماید!
۴. باتوضیحاتی که رفت،خیانت وجنایت رئیس جمهوربی کفایت درقتل عام سیاسی بیماران کرونا برکسی نباید پوشیده باشد!متکبری که حتی نظرجمع متخصص منسوب خود راوتو می کند، وموجبات قتل هزاران نفرمردم فقیر رافراهم می کند!آیاعنوان قاتل سیاسی برای این کذاب دغل پیشه حرف گزافی است؟قضاوت با شماوشهادت تاریخ!
صلح سرخ | حسین حاجی
تحلیلگر سیاست بین الملل
خبیر سیاسی فی شوون الدولیه
t.me/solhesorkh
جولان ماشین‌های بهشت زهرا در نمایشگاه کتاب!
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست