اسامی نفرات برتر کنکور اعلام شد

اسامی نفرات برتر کنکور اعلام شد اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در ۵ گروه آزمایشی مشخص شد. اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در ۵ گروه آزمایشی که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا با تاخیر چند ماهه برگزار شد، به شرح زیر مشخص شد. اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی: ۱- ابوالفضل

کد خبر : 62554
تاریخ انتشار : یکشنبه 30 شهریور 1399 - 9:20
اسامی نفرات برتر کنکور اعلام شد

اسامی نفرات برتر کنکور اعلام شد


5f66d49e6830a_2020-09-20_08-33

اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در ۵ گروه آزمایشی مشخص شد.

اسامی نفرات برتر آزمون سراسری سال ۹۹ در ۵ گروه آزمایشی که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا با تاخیر چند ماهه برگزار شد، به شرح زیر مشخص شد.

اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی:

۱- ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران

۲- ایلیا هاشمی راد از تهران

۳- علی انصاری از مشهد

۴- آرمین ثقفیان از اصفهان

۵- سروش شرافت برفوئی از یزد

۶- کسری ملیحی از ساری

۷- محمد مولوی سرند از فردوس

۸- مهراد میلانلو از لاهیجان

۹- محمد مهدی حیدری نسب از زابل

۱۰- مهدی سعادت بخت از تهران

نفرات برتر کنکور

اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم تجربی:

۱- سید امیر سید شنوا از اردبیل

۲- رامین آزادی از تهران

۳- محمد تیموری ماسوله از گرگان

۴- سپهر اسلامی از تهران

۵- علی مولائی از ارومیه

۶- شهریار سلمانی از گرگان

۷- سارا احمدی از تهران

۸- علی چیت ساز از تهران

۹- مهراب شادی دیزناب از تبریز

۱۰- محمد مهدی قلی زاده از زابل

نفرات برتر کنکور

اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی علوم انسانی:

۱-مهدی محمد ثمر از ارومیه

۲- علی رضا چابیان از آمل

۳- مریم اکبری سریزدی از کرج

۴- محسن سیاه مرد از خمینی شهر

۵- حسین تندرو از تهران

۶- نازنین زهرا افشار از قزوین

۷- مهدی ضیائی اذرخورانی از شهررضا/ فاطمه برات نژاد از قائنات

۹- فاطمه محمدی از دلیجان

۱۰- محمد قاسمی از مشهد

براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور مهدی ضیائی اذرخورانی از شهررضا و  فاطمه برات نژاد از قائنات به صورت مشترک رتبه ۷ گروه آزمایشی علوم انسانی را کسب کرده‌اند.

وزیر کشاورزی، علت گرانی غذا را کشف کرد!

نفرات برتر کنکور

اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی هنر:

۱-روژینا آزادی از تهران

۲- حانیه منصوری نهجیری از اصفهان

۳- سارینا خلیلی از تهران

۴- کیانا خزچین از تهران

۵- مینا معیری از تهران

اسامی نفرات برتر

اسامی نفرات برتر گروه آزمایشی زبان:

۱-کیان بهادری از شمیرانات

۲- مهساسادات موسوی مهر از دماوند

۳- آنیتا محمدی از اصفهان

۴- رضا ابراهیمی سبزوار

۵- صدرا فدائی لاهیجان

اسامی نفرات برتر

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست