با وجود برتری مقتدرانه پدرام پاک آئین نسبت به رقبا

انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت به دور دوم کشیده شد

هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات در حالی به مرحله دوم کشیده شد که پدرام پاک آئین با اختلاف بیش از ۷۰۰ رای اول بود. به گزارش پرسون، هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول ساعت ۱۰صبح امروز سه شنبه ۲۰ آبان آغاز و ساعت ۱۶ به اتمام رسید که با وجود

کد خبر : 74519
تاریخ انتشار : سه شنبه 20 آبان 1399 - 23:58
انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت به دور دوم کشیده شد
هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات در حالی به مرحله دوم کشیده شد که پدرام پاک آئین با اختلاف بیش از ۷۰۰ رای اول بود.

به گزارش پرسون، هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول ساعت ۱۰صبح امروز سه شنبه ۲۰ آبان آغاز و ساعت ۱۶ به اتمام رسید که با وجود مشارکت تعداد زیادی از مدیران مسئول واجد شرایط، این انتخابات به حد نصاب نرسید و به دور دوم کشیده شد.

با توجه به صراحت آئین نامه اجرایی انتخابات، منتخب مدیران مسئول نیز بایستی اکثریت آرا را کسب کند که این نصاب، در این دوره بدست نیامد و این در حالی است که تعداد رای های پدرام پاک آئین از مجموع رای نفرات دیگر هم بیشتر شد که در مجموع ۱۰۳۰ رای و ۴۵٫۵۶ درصد آرا را به خود اختصاص داد.

با توجه به اینکه درصد آرای پدرام پاک آیین ۴۵٫۵۶ درصد بوده و باید این عدد ۵۰ به اضافه یک می شد بنابراین انتخابات به دور دوم یعنی ۴ آذر ۱۳۹۹ موکول شد.

بر همین اساس و مطابق تبصره ۱ ماده ۳۳ آئین نامه اجرایی قانون مطبوعات، دور دوم انتخابات روز ۴ آذرماه برگزار می شود. در این تبصره آمده است: چنانچه در مرحله اول، نصاب اکثریت مطلق مدیران مسئول احراز نشود، جلسه بعد پس از دو هفته با هر تعداد از مدیران مسئول تشکیل می­شود و نماینده آنان با رأی اکثریت حاضران انتخاب می­گردد.

در دور اول پاک آیین با اختلاف هفتصد رای نسبت به رقبا اول شد.
نتیجه انتخابات به شرح زیر است:
پدرام پاک آیین ۱۰۳۰ رای
مهدی رحمانیان ۳۰۸ رای
بیژن مقدم ۲۲۵رای
حسن کربلائی ۱۴۳ رای

به مردم می‌گفتید که برادران چینی بدقولی کرده‌اند!

بازدیدها: 13

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست