انواع بیمه بازنشستگی

در سال های اخیر با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی که در جامعه وجود دارد، داشتن بیمه بازنشستگی و مستمری که بتواند در سال های آتی کمک هزینه ای برای زندگی ما باشد، طرفداران زیادی داشته است. در این بیمه نامه فرد بیمه شده با پرداخت حق بیمه های متفاوت و دلخواه می تواند مستمری های

کد خبر : 145789
تاریخ انتشار : سه شنبه 7 تیر 1401 - 16:56

در سال های اخیر با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی که در جامعه وجود دارد، داشتن بیمه بازنشستگی و مستمری که بتواند در سال های آتی کمک هزینه ای برای زندگی ما باشد، طرفداران زیادی داشته است. در این بیمه نامه فرد بیمه شده با پرداخت حق بیمه های متفاوت و دلخواه می تواند مستمری های ماهانه داشته باشد.  طرح های بیمه بازنشستگی در سال های اخیر توسط شرکت های مختلف بیمه ای ارائه شده که می توانید به انتخاب خود هر کدام از این بیمه نامه ها را داشته باشید.

انواع بیمه بازنشستگی

بیمه بازنشستگی مادام العمر

در این بیمه نامه فرد بیمه شده با پرداخت حق بیمه، می تواند مستمری مادام العمر دریافت نماید. حتی در برخی از شرکت ها می توانید ذینفع برای زمان دریافت مستمری تعریف کنید که در صورت فوت مستمری گیرنده، مستمری ماهانه به فرد دیگر که ذینفع بیمه نامه است  پرداخت می شود.

بیمه بازنشستگی آنی

در طرح آنی، حق بیمه به صورت یکجا واریز نمایید و در پایان سال اول مستمری ماهانه دریافت کنید. البته برای این طرح محدودیت های سنی و مبلغ حق بیمه وجود دارد و میزان مستمری کمتری نسبت به مستمری مادام العمر دارد.

چه شرکت هایی بیمه بازنشستگی دارند؟

در بین همه شرکت های بیمه، این چند شرکت به صورت محدود بیمه بازنشستگی ارائه می کنند. البته شرایط بیمه بازنشستگی در همه شرکت های بیمه با هم متفاوت می باشد.

 

شرایط بیمه بازنشستگی

 • مستمری مادام العمر فقط توسط بیمه خاورمیانه ارائه می شود.
 • بیمه بازنشستگی خاورمیانه محدودیت سنی ندارد.
 • در بیمه بازنشستگی ایران فرد بیمه شده باید حداقل 50 سال داشته باشد تا بتواند مستمری دریافت کند.
 • بیمه بازنشستگی پاسارگاد طرح جدید بیمه عمر پاسارگاد می باشد که با تعداد سال محدودی مستمری پرداخت می کند.
 • بیمه بازنشستگی سامان هم برای 15 سال مستمری پرداخت می شود.
 • امکان تعریف ذینفع برای زمان دریافت مستمری در بیمه پاسارگاد و بیمه خاورمیانه وجود دارد.
 • امکان دریافت وام و برداشت از اندوخته در بیمه های عمر وجود دارد.
 • پوشش های بیمه ای در انواع طرح های بیمه ای در طول مدت بیمه نامه قابل ارائه می باشد.
 • انواع بیمه بازنشستگی نیز معاف از مالیات می باشند.
ارزانی که با خودش رکود را به بازار قلاویز دستی آورد!

بهترین بیمه بازنشستگی

در بین شرکت هایی که طرح بازنشستگی ارائه می کنند، با توجه به شرایطی که دارند بیمه بازنشستگی خاورمیانه تقریبا شرایط مناسبی را دارد. البته سایر شرکت های بیمه هم طرح های خوبی را برای بیمه گذاران خود ارائه می نمایند که می توانید از طریق کارشناسان تخصصی بیمه عمر سامانه بیمه تایم مقایسه بین طرح های مختلف بیمه را انجام دهید و بهترین بیمه نامه را انتخاب و خریداری کنید.

خرید آنلاین بیمه بازنشستگی

برای خرید و مشاوره آنلاین بیمه بازنشستگی می توایند درخواست خریدتان را در سامانه بیمه تایم ثبت نموده و به کمک کارشناسان بیمه تایم مقایسه جدول بیمه بازنشستگی را انجام داده و بهترین بیمه نامه را انتخاب و خریداری نمایید.

مقایسه پوشش ها و شرایط بازنشستگی و میزان سود دهی و … به صورت آنلاین و حضوری برای شما قابل انجام می باشد. شماره تماس 02188243828 برای مشاوره آنلاین و رایگان می باشد. در سامانه Bimetime.com نیز می توانید درخواست خرید بیمه عمرتان را ثبت نمایید.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست