این تست روانشناسی اسرار شخصی شما را برملا می‌کند

تست‌های روانشناسی و شخصیت‌شناسی مطالب زیادی را درباره شما بیان می‌کند.
کد خبر : 110331
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 - 10:32
این تست روانشناسی اسرار شخصی شما را برملا می‌کند

به شما درک و بینش عمیقی از خودتان، ارزش‌های شخصی و درکتان از زندگی می‌دهد و کمک می‌کند بهتر خود واقعی خودتان را کشف کنید.

یکی از قوانین آن این است که به سوالات تا جایی که می‌توانید سریع پاسخ دهید. فقط باید از تخیلات خود استفاده کنید و در انجام آن جدی باشید.

تصور کنید در جاده‌ای ایستاده اید. جاده را توصیف کنید. (جاده خاکی، بزرگراه شلوغ و …)
وضعیت خورشید در آن لحظه چگونه است؟ (آیا روز است یا شب)
در جاده راه می‌روید و به یک حصار می‌رسید. شکل آن حصار را توضیح دهید. جنس حصار چیست؟ چوب، سنگ، فلز و…
چگونه از حصار رد می‌شوید؟
همینطور که راه می‌روید به جنگلی می‌رسید. آن جنگل را توصیف کنید. آیا جنگل تاریک است یا روشن؟ جنگل صنوبر است یا جنگل ترکیبی؟
در این جنگل یک جاده وجود دارد. در این جاده راه می‌روید و ناگهان چشمتان به یک کلید روی زمین می‌افتد. آن کلید چه شکلی است؟ چه عکس العملی نشان می‌دهید؟ آیا کلید را برمی دارید؟ یا آن را رها می‌کنید؟ یا بر می‌راید و روی درخت آویزان می‌کنید؟
راه را ادامه می‌دهید و به آب می‌رسید. آب را وصف کنید؟ چه عکس العملی نشان می‌دهید؟ آیا داخل آب می‌روید یا کنار آن می‌نشینید؟
پس از گذشتن از آب به خانه‌ای می‌رسید که همیشه رویایش را در سر داشتید. در آن لحظه مرد یا زن رویاهایتان از خانه بیرون می‌آید و از شما دعوت می‌کند که برای همیشه آنجا بمانید. واکنش شما در این لحظه چیست؟
درست پشت آن خانه یک جاده وجود دارد. آیا دوباره به مانع می‌رسید؟ چه نوع مانعی؟ آیا همان مانعی است که در ابتدای راه می‌دیدید؟
وضعیت خورشید در آن لحظه چگونه است؟

توصیه علم‌الهدی به نقش ولایت در انتخاب همسایه

 

تعبیر این تست بسیار ساده است.

جاده: نگرش شما به دنیای اطراف را نشان می‌دهد. اگر جاده‌ای را که تصور کرده اید بزرگراه پر از ماشین باشد انسانی هستید فعال و پر مشغله که از زمان خود هم برای کار و هم برای سرگرمی نهایت استفاده را می‌برد. اگر جاده خاکی باشد یک زندگی آرام دارید و سعی می‌کنید تمام حوادث زندگی را کنترل کنید. جاده پر از پستی و بلندی و سنگ ریزه نشان می‌دهد که با مشکلی در زندگی روبرو هستید. شاید این مشکل ناچیز باشد، اما واقعا شما را آزار می‌دهد.

خورشید: برنامه ها، افکار و اهداف شما را نشان می‌دهد. خورشید در حال طلوع به این معنی است که دارید در جهت هدفتان حرکت می‌کنید. اگر خورشید درست بالای سرتان باشد هم اکنون در زندگی سعی دارید که برنامه‌های خود را اجرا کنید. اگر غروب آفتاب باشد هم اکنون به بسیاری از اهدافتان رسیده اید.

حصار: سمبل مانع است. هر چه حصار بلندتر باشد اغراق بیشتری در شکست هایتان دارید.

نحوه رد شدن از حصار: نشاندهنده نحوه غلبه بر مشکلات در زندگی است. اگر از روی آن رد شوید یا آن را دور بزنید و یا به دنبال درب حصار بگردید در مشکلات انعطاف پذیر هستید و سعی می‌کنید که آن را به سرعت ممکن حل کنید. اگر به حصار ضربه بزنید انسان ساده‌ای هستید که دوست دارید تصمیمات سریع بگیرید.

جنگل: دنیای درون شما را نشان می‌دهد. تاریکی و روشنایی جنگ نشاندهنده درک شما از زندگی به شکل مثبت یا منفی است. جنگل ترکیبی یعنی فردی هستید که همیشه تمایل به یادگیری چیز‌های جدید دارید. جنگل صنوبر نشان دهنده ذهن منطقی و عقلانی افرادی است که قابل اعتماد هستند و می‌دانند از زندگی چه می‌خواهند.

اولین حضور بیرانوند در لیگ پرتغال

کلید: بازگو کننده شادی است. در اینجا همه چیز ساده است. هر چه کلید کوچک‌تر باشد روابط شما با همسرتان، شادی و سلامت روحی برایتان اهمیت بیشتری دارد. هرچه کلید زیباتر باشد به زیبایی زندگی تان بیشتر اهمیت می‌دهید. برداشتن کلید نشاندهنده این است که هیچوقت فرصت‌ها را از دست نمی‌دهید. رها کردن کلید و آویزان کردن آن به درخت نشان دهنده این است که همیشه فرصت‌های خوب را از دست می‌دهید.

آب: نشاندهنده احساس شماست. سمبل فردی است که دوست دارید. عمق آب عمق احساستان به همسر و فرد مورد علاقه تان را نشان می‌دهد. اگر دریاچه آرام باشد شما و همسرتان خونسرد هستید. اگر رودخانه موج دار با آبشار باشد فردی پرشور هستید که دوست دارید همسرتان به شما توجه زیادی نشان دهد.

نشستن در کنار آب: نشان دهنده این است که فقط بودن در کنار فرد مورد علاقه شما برای خوشحال کردنتان کافی است. لمس و شنا در آب یعنی نیاز توجه بیشتر از جانب همسرتان دارید. خانه و زن یا مرد رویاهایتان نشان دهنده میزان مقاومت شما در برابر وسوسه هاست.

جاده پشت خانه: سمبل زندگی آینده شماست. اگر موانع در آن باقی مانده باشند یعنی از تجارب گذشته خود هیچ درسی نگرفته اید.

خورشید: تعیین می‌کند که برنامه‌های شما با موفقیت اجرا شده است یا خیر.

منبع:بدونیم

بازدیدها: 0

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست