بازیگران زن ایرانی از دیروز تا امروز

بازیگران زن ایرانی که با گذر زمان جذاب تر شدند + تصاویر   بسیاری از بازیگران زن ایرانی با گذر زمان تغییرات زیادی در چهره شان به وجود آمد و به جذابیت هایشان اضافه شد، در ادامه این مطلب عکس هایی از هنرمندانی که با گذر زمان جذاب تر شدند را مشاهده میکنید. بازیگران زن

کد خبر : 91271
تاریخ انتشار : دوشنبه 13 بهمن 1399 - 9:20
بازیگران زن ایرانی از دیروز تا امروز
بهنوش طباطبایی

بازیگران زن ایرانی که با گذر زمان جذاب تر شدند + تصاویر

 
بسیاری از بازیگران زن ایرانی با گذر زمان تغییرات زیادی در چهره شان به وجود آمد و به جذابیت هایشان اضافه شد، در ادامه این مطلب عکس هایی از هنرمندانی که با گذر زمان جذاب تر شدند را مشاهده میکنید.

بازیگران زن ایرانی که با گذر زمان جذاب تر شدند

گذر زمان و تغییر چهره آدما اتفاقی انکارناپذیر است که همه ما در زندگی با آن مواجه میشویم. تاثیری که گذر زمان روی چهره افراد میگذارد همیشه هم بد نیست و بسیاری از افراد با گذر زمان و افزایش سن جذاب تر میشوند.

بازیگران زن ایرانی

بسیاری از بازیگران زن ایرانی هم از این قائله مستثنی نیستند و با افزایش سن و پا گذاشتن در دهه های بالای ۳۰ جذابیت های ظاهری شان بیشتر شد. اگر شما هم مشتاقید که تصاویری از این هنرمندان که با گذر زمان جذاب تر شدند را مشاهده کنید

بازیگران زن ایرانی که به مرور زمان جذاب تر شدند

شبنم قلی خانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه تدریس در دانشگاه را نیز دارد برای اولین بار در سریال مریم مقدس دیده و شهرت یافت. او در طول سالهای فعالیت خود، غییرات محسوسی را در چهره خود داشته و جذابتر از گذشته به نظر می رسد.

شبنم قلی خانی

تغییرات چهره شبنم قلی خانی در گذر زمان

بهنوش طباطبایی یکی از بازیگران زن سینما و تلویزیون کشورمان است که اولین بار در سال ۷۷ در تلویزیون جلوی دوربین رفت و تغییر چهره او در طول سالهای فعالیش یکی از محسوس ترین تغییرات بود که با مقایسه عکس های او در سالهای ابتدایی فعالیتش و امروز کاملا قابل درک است.

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی در گذر زمان

نیوشا ضیغمی یکی دیگر از چهره های مشهور سینمایی است تاثیر گذر زمان روی چهره او کاملا محسوس است. این بانوی هنرمند اولین بار در سریال در چشم باد دیده شد و مقایسه تصویری از او در این سریال با عکسی از این روزهایش به خوبی نشانگر این ماجرا است که این بانوی بازیگر با گذر زمان جذاب تر شد.

نیوشا ضیغمی

تغییر چهره محسوس نیوشا ضیغمی

نیکی کریمی یکی دیگر از بازیگرانی است که نام او را در لیست آورده ایم. اگرچه تغییر چندانی در چهره نیکی کریمی با گذر زمان رخ نداده است اما این بانوی هنرمند هر روز جذاب تر و جوانتر از قبل میشود و همین موضوع برای بسیاری از طرفدارانش قابل توجه است.

سقوط جنگنده سوخو-۳۵ ارتش روسیه

نیکی کریمی

نیکی کریمی هم با گذر زمان جذاب تر شد

کتایون ریاحی یکی دیگر از هنرمندانی است که با گذر زمان جذاب تر شد و اگر سری به آرشیو عکس های قدیمی او بزنید و با عکس های امروزش مقایسه کنید به خوبی به این تغییر چهره پی میبرید. بازی در نقش جوانی و پیری زلیخا در سریال یوسف پیامبر بخاطر چهره خاص خانم بازیگر یکی از جذاب ترین نقش های این بانوی هنرمند بود.

کتایون ریاحی

کتایون ریاحی و تغییر چهره اش در گذر زمان

طناز طباطبایی هم یکی از بازیگرانی است که هر روز جذاب تر از قبل میشود و تاثیر گذر زمان روی چهره او بسایر زیاد بوده است. این بانوی هنرمند کشورمان سال ۷۹ برای اولین بار جلوی دوربین رفت و با بازی های درخشان در سینما و تلویزیون شناخته شد.

طناز طباطبایی

عکسی از طناز طباطبایی در گذر زمان

بهنوش بختیاری یکی دیگر از چهره هایی است که اگر عکس های قدیمی او را با عکس های امروزش مقایسه کنید به خوبی متوجه تغییر چهره اش میشوید. ژینوس دوست داشتنی سریال خانه به دوش این روزها یکی از چهره های پرکاری است که طرفداران زیادی دارد.

بهنوش بختیاری

تاثیر گذر زمان در چهره بهنوش بختیاری

بهاره رهنما یکی از بازیگران زن سینما و تلویزیون است که تغییر زیادی در چهره اش با گذر زمان رخ نداده است اما چهره او نسبت به سالهای ابتدایی حضورش در دنیای هنر جا افتاده تر و جذاب تر شده است.

بهاره رهنما

بهاره رهنما هر روز جذاب تر از دیروز

یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزون کشورمان در طول سالهای فعالیت خود، تغییرات زیادی در چهره نداشته و جا افتاده و جذاب تر نیز به نظر می رسد. یکتا ناصر همسر منوچهر هادی، کارگردان سینما و تلویزیون است.

یکتا ناصر

یکتا ناصر از گذشته تا به امروز

ترانه علیدوستی یکی دیگر از بازیگران کشورمان است که کار خود را از سنین کم شروع کرده و تا به امروز مسیر موفقیت در عرصه بازیگری را طی کرده است. این بازیگر در حال حاضر نسبت به سالهای ابتدایی حضورش در دنیای هنر جا افتاده تر و جذاب تر شده است.

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی و تغییر چهر او در گذر زمان

پرستو صالحی از دیگر بازیگرانی است که چهره او در گذر زمان تغییرات محسوسی داشته است. پرستو صالحی کار بازیگری خود را با فیلم چشمهایش در سال ۱۳۷۸ آغاز کرد و فیلم تخته گاز، آخرین حضور او در عرصه سینما است.

کی‌روش عراقی‌ها را سرکار گذاشت/ ادوکات رسما جایگزین کاتانچ شد

پرستو صالحی

تغییرات پرستو صالحی در طی سالها

فاطمه گودرزی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان برای اولین بار در فیلم به خاطر همه چیز در سال ۱۳۶۹ مقابل دوربین رفت. مقایسه تصویر او از گذشته تاکنون، به خوبی نشانگر این ماجرا است که این بانوی بازیگر با گذر زمان جذاب تر شده است.

فاطمه گودرزی

تغییرات چهره فاطمه گودرزی در طول زمان

رزیتا غفاری بازیگر سیما و تلویزیون که فارغ التحصیل کارگردانی است برای اولین بار در سریال در پناه تو در سال ۱۳۷۳ مقابل دوربین قرار گرفت. تغییرات محسوس چهره این بازیگر، جذاب تر شدن او را نشان می دهد.

رزیتا غفاری

تغییرات چهره رزیتا غفاری در گذر زمان

مهتاب کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون برای اولین بار در سریال مردان آنجلس در سال ۱۳۷۵ نقش آفرینی کرد. مهتاب کرامتی در گذر زمان، تغییرات زیادی را نداشته و جذابی او روز به روز بیشتر می شود.

مهتاب کرامتی

 تغییرات مهتاب کرامتی در طول زمان

 فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان برای اولین بار در سریال مروارید سرخ مقابل دوربین رفت. فریبا نادری در طول زمان تغییرات محسوسی داشته و گذر سالها تاثیر مثبتی بر جذابیت او افزوده است.

فریبا کوثری

فریبا نادری در گذر زمان

هانیه توسلی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کار خود را با دستیار کارگردانی آغاز کرده و برای اولین بار در فیلم شام آخر مقابل دوربین رفت. نقش هانیه توسلی در سریال سیب ممنوعه و مقابل علی نصیریان، به یکی از کارهای معروف او تبدیل شد. این بازیگر تغییرات محسوسی را در طی سالها داشته و جذابتر از قبل شده است.

هانیه توسلی

تغییرات هانیه توسلی در طول زمان

ویشکا آسایش را بسیاری از افراد با سریال امام علی(ع) می شناسند. این هنرمند خوب کشورمان در فیلم ورود آقایان ممنوع نقش ماندگار و متفاوتی را ارائه کرد.ویشکا آسایش مانند بسیاری از بازیگران، تغییرات محسوس را در چهره خود داشته است.

ویشکا آسایش

تاثیر گذر زمان بر چهره ویشکا آسایش

فریبا کوثری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان فعالیت خود را از سال ۱۳۶۷ آغاز کرد. فریبا کوثری در سریال مختارنامه و معصومیت از دست رفته، نقش های به یاد ماندنی را ایفا کرده است. تغییات چهره این بازیگر در طول زمان باعث جذابیت بیشتر او شده است.

فریبا کوثری

فریبا کوثری در طول زمان

 

 

منبع :  نمناک

بازدیدها: 6

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست