با استفاده از یک صندلی شکمتان را آب کنید + آموزش

یک سری از تمرینات ورزشی هستند که می توان بدون امکانات خاصی و فقط با یک صندلی انجام داد این حرکات می توانند باعث کوچک شدن شکم شوند.
کد خبر : 52778
تاریخ انتشار : جمعه 10 مرداد 1399 - 23:05
با استفاده از یک صندلی شکمتان را آب کنید + آموزش

تمرین هایی برای داشتن شکم صاف و تخت که می توانید روی یک صندلی انجام دهید

کار اداری مزایای زیادی دارد اما با این حال نشستن برای مدت طولانی می تواند به سلامتی و بدن شما آسیب برساند و بررسی برخی پروژه های تحقیقاتی علمی نشان می دهد افرادی که تجربه طولانی نشستن را دارند ممکن است که مبتلا به سرطان, دیابت, بیماری های قلبی و عروقی و چاقی شوند.

تمرینات شکم

خبر خوب این است که ما در بخش ورزش و تناسب اندام تمرین هایی را پیدا کرده ایم که می توانید روی میز خود انجام دهید تا احساس تازگی و پر انرژی بودن داشته باشید.

حرکات سنگین شکم

تمرین ۶٫ بالا بردن زانو به سمت سینه:

این تمرین باعث تقویت ماهیچه های شکم می شود که تقویت ماهیچه های شکم باعث بهبود هضم می شود و به سوزاندن چربی کمک می کند.

اقدامات شما:روی یک صندلی بنشینید و بدون لمس، پشت تان را به روی صندلی خود صاف نگاه دارید و پاهایتان را از هم جدا کنید و کمرتان را صاف کنید و سپس زانوی راست خود را بلند کنید و آن را به سمت سینه تان بکشید و شکم خود را نگه دارید و دست هایتان را روی ساق پاهای خود بگذارید تا ماهیچه های تان خود را بهتر بکشید.

تمرین را ۲۰ – ۳۰ بار روی زانو های خود تکرار کنید.

۵٫ بالا بردن دو زانو:

در اینجا تمام ماهیچه های شکم شما به طور موثر و آرام کار می کنند.

اقدامات شما:پاهایتان را کنار هم بگذارید و دو طرف صندلی را با دو دست نگاه دارید و در حالی که کمرتان صاف است, زانوهایتان را بلند کنید و آن ها را به سمت سینه خود بکشید و ماهیچه های شکم باید تنش دار شوند و کف پاهایتان را پایین بیاورید و اما روی زمین نگذارید .

این تمرین را ۱۰- ۲۰ بار تکرار کنید.

تمرینات شکمی

۴٫ بالا بردن دو زانو همراه با خم کردن بدن به طرفین:

تصویری از تهران که یک سال منتظرش بودیم

تمرینات ماهیچه های مورب به سوزاندن چربی دو طرف شکم کمک می کند.

اقدامات شما:روی لبه صندلی بنشینید و به طوری که کمرتان صاف باشد و صندلی را محکم با دو دست نگاه دارید و بدن تان را به طرفین خم کنید و تنها روی یک گلوت بنشینید و پا های خود را به هم متصل کنید و هر دو زانو را روی سینه خود بگذارید همان طور که در تمرین ۵ توضیح داده شد بقیه تمرین را ادامه دهید و سپس به موقعیت اصلی خود بازگردید و به طرف دیگر خم شوید.

در هر طرف ۱۰ – ۲۰ بار این تمرین را تکرار کنید.

۳٫ خم شدن:

کمک به سوزاندن چربی طرفین شکم و باسن.

اقدامات شما:کف پاهای خود را روی زمین نگه دارید و بازوهایتان را در سطح شانه هایتان صاف کنید و بالاتنه تان را به سمت راست بچرخانید و خم شوید و پای چپ خود را با دست راست تان لمس کنید و مدتی در این موقعیت بمانید و مجددا به موقعیت اصلی برگردید و حالا به پای راست خود خم شوید و آن را با دست چپ تان لمس کنید

این تمرین را ۲۰ تا ۳۰ بار در هر طرف تکرار کنید.

حرکات شکم با صندلی

۲٫ بالا بردن بدن بالای صندلی:

سوزاندن سریع چربی ها.

عضلات شکم, کمر و ماهیچه های شانه را درست می کند و برای افزایش شدت تمرین می توانید از یک صندلی با بازو استفاده کنید و دقت کنید که صندلی شما چرخ دار نباشد.

اقدامات شما:در حالی که روی صندلی نشسته اید, دست ها را محکم بگیرید و بدن خود را در بالای صندلی بلند کنید تا باسن و پا های تان را در هوا آویزان کنید و از ماهیچه های شکم خود برای بالا بردن زانوهایتان به سمت سینه استفاده کنید و برای چند ثانیه در این موقعیت بمانید و سپس به آرامی به سمت موقعیت اصلی بازگردید و استراحت کوتاهی داشته باشید.

کشتی گیر دوپینگی محروم شد

این تمرین را ۴ بار تکرار کنید.

۱٫ بالا بردن زانو به سمت آرنج:

این تمرین برای کمر شما خوب است و روی عضلات مورب و پایین شکم شما عمل می کند و فقط برای انجام این تمرین, مطمئن شوید که زانوهایتان به آرنج شما برخورد می کند و در آن لحظه, بالاتنه تان باید کمی بچرخد.

اقدامات شما:روی صندلی بنشینید و کمرتان را صاف کنید بدون اینکه صندلی را لمس کنید و دست هایتان را پشت سرتان بگذارید و زانوی راست خود را به سمت سینه تان بالا ببرید و همزمان آرنج خود را خم کنید تا با زانویتان برخورد کنید و سپس به موقعیت اصلی برگردید و زانو و آرنج ها را عوض کنید و ۱۵ بار این تمرین را در هر طرف بدن تکرار کند .

سعی کنید ۴ ست ۱۵ تایی انجام دهید.

ورزش شکم با صندلی

تقویتی ماهیچه مورب:

این ۶ تمرین روی یک صندلی انجام می شوند و حالا دوست داریم که بایستید و یک کار دیگر برای تاثیر بیشتر انجام دهید و از صندلی دور نروید ؛ چنانچه بخش ورزش و تناسب اندام حین توضیحات هم اشاره کرد این ورزش همچنین کمر و شکم شما را تقویت می کند.

اقدامات شما:پشت صندلی بایستید و به پشتی صندلی یا دسته هایش تکیه دهید و دست راست خود را بالای سرتان ببرید و دست بالا رفته خود را به آرامی پایین بیاورید و در عین حال, پای راست تان را بلند کنید تا دست تان بتواند پاشنه پایتان را لمس کند و سپس به موقعیت اصلی برگردید و ۱۰ – ۱۵ بار تکرار کنید و دست و پا ها را عوض کنید و مجدد ۱۰ – ۱۵ بار تکرار کنید.

برای هر طرف ۴ ست انجام دهید.

ما به شما توصیه می کنیم که این تمرینات ساده را انجام دهید و بدانید اگر ورزش را با برنامه غذایی سالم ترکیب کنید, می توانید به نتایج بزرگ تری دست یابید.

 

منبع : نمناک

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست