بزرگترین نقطه ضعف زنان و مردان را بشناسید

لازمه یک زندگی مشترک زیبا و بدون مشکل و دغدغه ، هنر رفتار با همسر است . اگر همه ما چه زن و چه مرد نقطه ضعف های یکدیگر را بدانیم وهیچ وقت آنان را مانند چماق برسر یکدیگر نکوبیم زندگی مشترکمان بدون مشکل طی می شود . در این بخش با نقاط ضعف خانم ها

کد خبر : 31387
تاریخ انتشار : سه شنبه 15 بهمن 1398 - 14:45
بزرگترین نقطه ضعف زنان و مردان را بشناسید

لازمه یک زندگی مشترک زیبا و بدون مشکل و دغدغه ، هنر رفتار با همسر است . اگر همه ما چه زن و چه مرد نقطه ضعف های یکدیگر را بدانیم وهیچ وقت آنان را مانند چماق برسر یکدیگر نکوبیم زندگی مشترکمان بدون مشکل طی می شود . در این بخش با نقاط ضعف خانم ها و آقایون آشنا شوید تا بتوانید بهترین رفتار را با همسرتان داشته باشید.

نقطه ضعف

بزرگترین نقطه ضعف مردان

مهم ترین نقطه ضعف های زنان و مردان

بزرگترین نقطه ضعف های زنان

بزرگترین نقاط ضعف خانم ها زنانگیشان است . اولین نقطه ضعف زنانه خانم ها مربوط به زیبایی ظاهر آن ها می شود پس هیچوقت این جملات را به کار نبرید و قبل از بکار بردن آن به عاقبت خود فکر کنید :چرا امروز زشت شدی! عزیزم یه کم چاق نشدی؟ چرا زیر چشمت سیاه شده؟ البته باید بدانید خانم ها بر روی تعریف کردن شما از زیبایی خانم های دیگر هم، حتی خواهرانتان نیز حساسند پس فقط از زیبایی همسرتان تعریف کنید تا آرامش در زندگیتان همیشگی باشد.

بزرگترین نقطه ضعف زنان و مردان

زنان چه نقطه ضعف هایی دارند؟

 مهم ترین نقطه ضعف زنان

دومین نقطه ضعف زنانه خانم ها روی کدبانوگری آنهاست پس در مقابل همسرتان از آشپزی زن دیگر تعریف نکنید و یا از کدبانو گری و تمیزی خانه کسی تعریف نکنید و قبل از این تعریف ها فاتحه خود را بخوانید چه خونه تمیزی مثل خونه عروس می مونه! که بازهم عاقبتتان مثل آخرت شمر و یزید می شود!

مثلا به جای اینکه بگویید چه قرمزه سبزی خوشمزه ای و تا بحال چنین قرمه سبزی ای نخوردم بگویید وای قورمه سبزیتان خوشمزه است ولی به پای دستپخت همسر من که نمی رسد، و یا به جای اینکه بگویید خانه شما خیلی تمیز و زیباست بگویید خانه شما مثل خانه ما،از تمیزی برق می زند.در کل زنانگی خانمتان را نشانه نروید تا روی آرامش را ببینید.

اتفاق بی‌نظیر در حیات وحش ایران

 بزرگترین نقطه ضعف زنان

نقطه ضعف های زنان را بشناسید

یکی دیگر از نقاط ضعف خانم ها که باعث بالا رفتن صدایشان می شود رعایت نظافت است، پس نظافتتان را رعایت کنید و جورابهایتان را وسط خانه رها نکنید تا دعوایتان هم نشود.

در کل زنانگی خانمتان را نشانه نروید و حساسیت های او را بشناسید و هرگز دست روی این نقاط حساس نگذارید تا روی آرامش را ببینید.

 مهمترین نقطه ضعف مردان

بزرگترین نقطه ضعف یک زن چیست؟

بزرگترین نقطه ضعف های مردان

نقاط ضعف مردان دو چیز است اولی وضعیت مالی و دیگری توانایی جسمی است زیرا مردها تصور می کنند هر چه پول بیشتری داشته باشند و زور بازوشان و قوت جنسیشان بالاتر باشد، مردتر هستند که این اندیشه برگرفته از نیاکان است که در زمان قدیم وظیفه نگهداری و حفظ خانواده را از خطرها با قدرت بدنی داشته اند.

اگر همیشه وضعیت مالی خودتان و دیگران را مقایسه می کنید و دائم از وضعیت مالیتان شکایت می کنید باید بدانید با این کار مردانگی همسرتان را نشانه رفته اید و فاتحه زندگیتان خوانده است.

مهمترین نقطه ضعف زنان

نقطه ضعف مردان را بشناسید

اگر همسرتان و یکی از اقوامتان دوست داشتند جلوی شما مچ بیاندازند و زور آزمایی کنند آن ها را از این کار منع کنید زیرا مردان بر روی قدرت بنی خود حساسند و اگر کسی آن ها را شکست دهد دیگر دوست ندارند با آنها رفت و آمد کنند . پس اگر نمی خواهید زندگیتان پر تلاطم شود نقاط ضعف همسرتان را بشناسید ومردانگی او را نشانه نروید.

 

منبع : نمناک

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست