بسته شدن۱۴۱۵ پرونده ملاقات مردمی تاپایان سال ۱۳۹۹

به همت اداره روابط عمومی شهرداری منطقه 17 از سال 1397 تا آخرین هفته سال 1399 تعداد1415 پرونده ملاقات مردمی با شهردار منطقه17 به سرانجام رسیده است.
کد خبر : 104974
تاریخ انتشار : دوشنبه 16 فروردین 1400 - 14:04
بسته شدن۱۴۱۵ پرونده ملاقات مردمی تاپایان سال ۱۳۹۹

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، این حجم پرونده در ملاقات مردمی با شهردار منطقه ۱۷ هرهفته روزهای دوشنبه تشکیل شده که با دستور شهردار منطقه مورد رسیدگی قرار گرفته و با پیگیری های اداره روابط عمومی شهرداری منطقه که ۱۴۱۵پرونده بوده به اتمام رسیده است.
شایان ذکر است در سال ۱۳۹۹ ، ۴۲ جلسه ملاقات مردمی شهردار منطقه ۱۷ با شرکت ۵۱۰ نفراز شهروندان منطقه برگزار شده است؛ با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر کشور ملاقات های مردمی تعطیل نشدند بلکه با رعایت پروتکل های بهداشتی و براساس برنامه ریزی صورت گرفته با شهروندان به منظور رسیدگی به مشکلات و درخواست های آنان توسط شهردار به شکل تلفنی انجام گرفته است.
طبق آمارها ۹۵ درصد مراجعه کنندگان ملاقات های مردمی با شهردار منطقه مربوط به معاونت شهرسازی، ۴ درصد مربوط به اداره املاک و یک درصد مربوط به سایر معاونت ها و ادارات شهرداری منطقه بوده است.
همچنین از۱۴۱۵ پرونده ۱۱۹۱ پرونده براساس ضوابط و مقررات قانونی برای رفع مشکلات شهروندان دستورات شهردار صادر شده و ۲۲۴ پرونده دیگر منع قانونی برای شهرداری داشته، که در مجموع تمام پرونده ملاقات های مردمی به سرانجام رسیده است.
جلب رضایتمندی شهروندان، ارتباط رو در رو و بدون واسطه مردم با شهردار و تکریم ارباب رجوع از اهداف برگزاری جلسات ملاقات مردمی است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست