بهترین کفپوش میکروسمنت چه مشخصاتی دارد؟

بهترین کفپوش میکروسمنت چه مشخصاتی دارد؟ کفپوش های مدرن برای خانه محیط زندگی ما تاثیر مستقیمی بر کیفیت سبک زندگی ما دارد؛ آرامش خاطر، شادابی، سر زندگی و نشاط ما به محیطی که در آن زندگی میکنیم و کیفیت ساخت آن ارتباط مستقیمی دارد. فاکتورهایی که در این امر تاثیر مستقیمی دارند ابتدا محیط خانه

کد خبر : 145743
تاریخ انتشار : دوشنبه 6 تیر 1401 - 17:04

بهترین کفپوش میکروسمنت چه مشخصاتی دارد؟

کفپوش های مدرن برای خانه

محیط زندگی ما تاثیر مستقیمی بر کیفیت سبک زندگی ما دارد؛ آرامش خاطر، شادابی، سر زندگی و نشاط ما به محیطی که در آن زندگی میکنیم و کیفیت ساخت آن ارتباط مستقیمی دارد. فاکتورهایی که در این امر تاثیر مستقیمی دارند ابتدا محیط خانه یا کار ماست. فضاهایی که نسبتا زمان زیادی را در آن سپری کرده ودر نهایت باتوجه به کیفیت ساخت و متریال هایی که در این محیط ها استفاده می شود؛ احساس راحتی ما را تامین خواهد کرد.

یک محیط معماری از نظر فضای داخلی از سه سطح متفاوت تشکیل شده است ؛ دیوارها در مقام اول بیشترین میزان در دید شما قرار داشته و قرارگیری و دکور مناسب آنها در محیط داخلی تاثیربالایی بر کیفیت محیط دارد. سقف یک محیط داخلی باتوجه به ارتفاع، رنگ و همین طور سبک تزیینات میتواند حتی به محیط شما معانی متفاوتی ببخشد. منتها باتوجه به این که حس لامسه در ایجاد یک شناخت کلی به فضا کمک شایانی می کند؛ اهمیت کفپوش در فضای داخلی شما چند برابر دیوارپوش و سقف کاذب است.

کفپوش سطحی است که شما مداوم با آن در تماس هستید بر روی آن راه می روید و اگر منزل شخصی خودتان باشد نیز قطعا با توجه به فعالیت های متفاوتی که انجام میشود از یک راه رفتن ساده تا شست و شو و نظافت و.. مستقیما توسط شما لمس و حس می شود به همین دلیل استفاده از کفپوش مناسب برای شما یکی از حیاتی ترین و مهم ترین انتخاب های برای ایجاد یک محیط زیبا و عالی قطعا انتخاب یک کفپوش مناسب است.

میکروسمنت

کفپوش مناسب هر فضا باتوجه به کاربری آن انتخاب و استفاده می شود؛ یک کفپوش مناسب به زیباترین حالت ممکن حس و حال یک فضا را تغییر می دهد همین امر را میتوانید خودتان نیز با مراجعه به خاطرات خود از یک محیط مورد پسندتان دریافت کنید. شاید به یک رستوران رفته باشید که از نظر شما بسیار شیک به نطر آمده و مطمئن باشید یکی از اولین فاکتورهایی که به یاد می آورید قطعا کفپوش وحس راه رفتن و گشت در محیط است. تقریبا از هر 10 نفر زمانی که در حال یادآوری خاطرات خود هستند 7 نفر درمورد حس خود درمورد معماری و دکور فضا و به خصوص کفپوش و دیوارپوش به یاد خواهند آورد.

دراین مطلب می خواهیم چند نمونه متریال مناسب به عنوان کفپوش را خدمتتان توضیح دهیم؛ کفپوش هایی که خدمتتان معرفی می  کنیم که آن ها را، هم میتوانید در فضای منزل بکار ببرید و هم محیط کار و یا هر فضای دیگر؛ تماما از نظر کیفیت و استاندارد های جهانی بارها مورد ارزشیابی قرار گرفته و به نوعی میتوانند پاسخگوی نیازهای هر فضایی باشند؛ البته که متناسب با مواد اولیه و سبک اجرا دسته بندی شده و برای هر کاربری ارجحیت های اجرایی میتوانند در اولویت شما قرار بگیرند.

انواع کفپوش مدرن برای خانه

در میان انواع مختلف متریال هایی که در دنیای دکوراسیون داخلی وجود دارد کفپوش ها از قدیمی ترین نوع متریال های تزیینی هستند که در هر فضایی استفاده شده اند. شاید پیش از اینکه حتی دیوارپوش ها به نوعی که الان بسیار متنوع هستند موجود داشته باشند کفپوش در دکور داخلی وجود داشته؛ زیرا بطور کلی ما دوست داریم که محیط خود را نسبت به خارج و محیط بیرون جداسازی و تفکیک کرده و حریم شخصی خود را به متریال های دل خواه خودمان مزین کنیم.

از این رو شناخت انواع کفپوش به ما کمک شایانی در ایجاد یک دکور زیبا و عالی خواهد کرد. در این بخش می خواهیم انواع کفپوش را در دنیای دکور داخلی خدمتتان معرفی کنیم و امیدواریم که این دسته بندی هوشمندانه روزی به کار شما بیاید.

کفپوش سرامیک و سنگ برای خانه

قطعا تمامی افراد با نقش و نمای این سبک کفپوش در منزل آشنایی لازم را دارند منتها امروزه باتوجه به متریال های جدیدی که در بازار موجود است هنوز هم در شرایط متنوع استفاده از سرامیک و سنگ زیاد است. قطعا این دسته متریال ها مزایا و معایب خاص خود را داشته و باتوجه به این قابلیت ها ممکن است هر کدام را برای محیطی خاص استفاده کنیم؛ سنگ و سرامیک هر دو بصورت تایلی نصب می شوند؛ برای نصب نیاز به ملات خاص خودشان بوده و نصب آن بر اساس متراژ مدنظرتان زمان خاص خود را خواهد برد.

با پرفروش ترین برند های ساعت مچی زنانه در ایران آشنا شوید

بطن این متریال ها سرد بوده و شاید برای تابستان مناسب باشند منتها در صورت نبود گرمایش از کف در خانه شما شاید برای زمان زمستان کمی آزار دهنده باشند. امروزه متریال های جدید تری با مزایای بالا مانند یکپارچگی و یکدستی وجود دارند و شما می توانید جایگزین سنگ یا سرامیک از آن ها استفاده کنید. در ادامه به بررسی این سبک متریال ها نیز خواهیم پرداخت.

میکروسمنت

کفپوش لمینیت برای خانه

یکی از بهترین و ارزنده ترین کفپوش هایی که شما می توانید برای پوشش کف منزل خود استفاده کنید؛ قطعا انواع لمینیت است. لمینیت ها بصورت کلیکی و به همراه فوم سایلنت بر روی کف منزل کار خواهند شد و از نظر مقاومت و عایق بودن در برابر صدا و همین طور گرما و سرما هیچ مشکلی نخواهند داشت.

بسیاری از ما امروزه درآپارتمان ها ساکن هستیم که غالبا با مشکل نفوذ صدا چه از دیوارها و همین طور به خصوص ازطریق کف و سقف درگیرند. برای رفع این مشکل قطعا لمینیت بکار شما خواهد آمد. کفپوش لمینیت دارای مزایای متعددی است که یکی از آن ها عایق بودن در برابر گرمایش و سرمایش و همین طور صدا است.
کفپوش لمینیت را با توجه به فوم سایلنت که برای نصب آن استفاده می شود به خوبی توانسته جلوی نفوذ صدا را بگیرد.

در کنار این قابلیت مهم یکی دیگر از مزیت ها برای استفاده از کفپوش لمینیت این هست که شما به راحتی می توانید این کفپوش را نظافت کنید و برخلاف تصور عموم مدل هایی از لمینیت هستند که ضد آب بوده و قابل شست و شو ملایم با تی و یا پارچه نم دار هستند؛ یا اگر مایعات بر روی آن بریزد باد نمیکند و به اصطلاح تبله نخواهد کرد؛ البته باید این مورد را ذکر کرد که در هنگام خرید کفپوش هایی مانند لمینیت یا هر متریال دیگر دکوراسیون داخلی باید دقت لازم را داشته باشید؛ از شرکت های معتبر خریداری کنید و درمورد ضمانت آن سوال کنید.

کفپوش میکروسمنت برای خانه

یکی از معیارهای اصلی زیبایی در کفپوش های نوین و مدرن، یکپارچه اجرا شدن این محصولات هست. شما می توانید از میان متریال هایی  که به تازگی در بازار دکوراسیون داخلی تولید شده است برای ایجاد یک کف صاف و یکدست و خیلی خاص استفاده کنید. از برترین مدل ها که امروزه کمتر شناخته شده و بیشتر مجموعه های دکوراسیون داخلی با اعتبار بالا مانند شرکت آذران دکور و زیرمجموعه های این برند درآن فعالیت دارند محصولی به نام میکروسمنت است.

کفپوش میکروسمنت را با توجه به این که یکدست و یکپارچه کار می شود؛ از جمله کفپوش های با مقاومت بسیار بالا باید دسته بندی کرد؛ نکته جالب در استفاده از این کفپوش قابلیت رنگ و طرح پذیری و همین طور اجرای براق یا مات با توجه به مواد اولیه تشکیل دهنده آن است. البته طرح استاندارد وهمچنین محبوب آن را رنگ های در تنالیته طوسی تشکیل می دهند. کفپوش میکروسمنت مزایای متعددی دارد که در وهله اول می توان به آنتی باکتریال بودن و قابلیت شست و شوی کامل آن اشاره کرد؛ که نصب و اجرای آن را در هر فضایی ممکن می کند.

کفپوش میکروسمنت را می توانید در هر محیطی نصب کنید و این نکته ی بسیار جالبی است که کمتر کفپوشی این قابلیت را دارد؛ در صورتی که نیاز به اجرای یک کفپوش در آشپزخانه یا سرویس بهداشتی و… دارید قطعا میکروسمنت هیچ مشکلی نخواهد داشت. یا گاها دیده شده در فضای استخر یا سونا که محیط با رطوبت خیلی بالا هست از میکروسمنت  استفاده کرده اند.

مزایای میکروسمنت

  1. میکروسمنت کفپوش اجرایی یک پارچه و بدون درز است.
  2. میکروسمنت دارای قابلیت آب گریزی است و به هیچ عنوان آب را از خود عبور نمی دهد.
  3. میکروسمنت به دلیل این که کاملا قابل شست و شو است آنتی باکتریال نیز هست.
  4. میکروسمنت را می توانید در هر فضایی از دکوراسیون داخلی استفاده کنید.
  5. میکروسمنت دارای رنگ طوسی_فیلی بوده و کاملا قابلیت ست شدن با تمامی عوامل موجود در زمینه دکوراسیون داخلی را دارد.
  6. میکروسمنت را می توانید هم در سطح کف و هم دیوار ها و حتی سقف و نمای ساختمان استفاده کنید.
  7. یکی دیگر از نکات مثبتی که در مورد میکروسمنت وجود دارد این است که بدون توجه به متراژ سطح مورد نظر میتوان پوشش را با پیوستگی و بدون داشتن درز و شکافی اجرا کرد. در مورد مزایای میکروسمنت صحبت شد حال نوبت به بررسی قابلیت هایی که برای استفاده در محیط و  دکوراسیون داخلی دارد می رسد.
خرید فالوور اینستاگرام خوب است یا بد؟

انواع دکور با میکروسمنت

یکی از دغدغه های افراد هنگامی که با متریال میکروسمنت آشنا می شوند نحوه ی اجرا و ایجاد دکوراسیون داخلی با این متریال نو است.اکثر موضوعاتی مانند ست مبلمان یا نمای کلی دیوارها و یا براق و مات بودن کف از موضوعاتی است که درمورد انواع دکور با میکروسمنت می تواند برای ما به ارمغان بیاورد. دکور با میکروسمنت را می توان به چندین حالت اجرایی کرد. اولین آن ایجاد طرح و بافت بر روی خود متریال میکروسمنت است و از طرفی دیگر ایجاد دکور با میکروسمنت به همراهی با متریال های دیگر و به صورت ترکیب با دیوارپوش و مبلمان دیگر است.

شما در اجرای میکروسمنت حق انتخاب و طراحی دارید. خیلی راحت می توانید با اتکا به هنر مجری و تکنسین های ماهر در شرکت های معتبرو فعال در این زمینه طرح های متنوعی را چه بر روی کف و چه بر اساس طراحی صورت گرفته توسط این دوستان ایجاد کنید.

از طرفی هر فضایی را نیز می توان به وسیله ی میکروسمنت پوشش داد؛ به همین دلیل ترکیب این متریال با باقی متریال ها مانند دیوارپوش های موجود در بازار اعم از پی وی سی و سنگ و بتن بسیار راحت بوده  در ضمن نتیجه کار را بسیار خاص و برجسته نشان خواهد داد. مطالبی که در ادامه می خواهیم خدمت شما عرض کنیم در مورد اهمیت مهارت گروه اجاریی است که  برای کار انتخاب می کنید؛ این امر در مینه میکروسمنت بیش از مدل کفپوش های دیگر خود را نشان خواهد داد  بنابراین بهتر است در زمان انتخاب یک گروه اجرایی برای محیط خود بیشترین دقت را داشته باشید.

کفپوش

خرید کفپوش مدرن برای خانه

تهیه و فراهم کردن یک کفپوش عالی از میان مدل های مدرن و و برتری که در حال حاظر وجود دارند شاید برای شما کمی نگران کننده باشد؛ متریال هایی که شاید تاا تبه حال اسم آن ها را نشنیده باشید یا در مورد آن به تازگی مطالعه کرده اید؛ یکی از بهترین راه کارها برای اینکه بی گدار به آب نزنید و اگر قصد تغییرات و نصب کفپوش مدرن در خانه خود دارید بهتر است این امر را به کاردان آن بسپارید.

در واقع یکی از مهم ترین موضوعات برای بررسی میزان اعتبار و تجربه مجموعه، قاعدتا تعداد و کیفیت اجرای پروژه هایی است که تا به حال در هر زمینه داشته است؛ چه فضای منزل باشد یا هر محیط دیگری که مدنظرتان باشد را می توانید با برترین مجموعه  فعال در امر دکوراسیون داخلی به جای هرشخص دیگری در تماس باشید. شرکت آذران دکور با توجه به  سابقه درخشان فعالیت در این زمینه و در اختیار داشتن پروژه های متعدد اجرایی به خوبی در هر بخش از خرید کفپوش مدرن برای خانه مشا را راهنمایی خواهد کرد.

تیمی ازمعماران و کارشناسان حرفه ای در شرکت آذران دکور در خدمت شما عزیزان هستند تا به تمامی سوالات شما در راستای خرید کفپوش مدرن برای خانه شما پاسخ دهند. برای دریافت خدمات و مشاوره در زمینه طراحی تا اجرا می توانید با تیم حرفه ای این مجموعه در ارتباط بوده ؛ نمونه کارهای اجرایی آن ها را مشاهده کنید و با توجه به طراحی و سلیقه خود برترین مدل کفپوش مدرن را در اختیار داشته باشید.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست