تابستان امسال صورت می پذیرد

بهره برداری از مسیرهای تندروی فاز نهایی بزرگراه شهید نجفی رستگار

‍ تابستان امسال صورت می پذیرد بهره برداری از مسیرهای تندروی فاز نهایی بزرگراه شهید نجفی رستگار مجری طرح های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از تلاش برای بهره برداری از مسیرهای تندروی فاز نهایی پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار تا پایان تابستان امسال خبر داد. به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی

کد خبر : 47007
تاریخ انتشار : یکشنبه 25 خرداد 1399 - 0:15
بهره برداری از مسیرهای تندروی فاز نهایی بزرگراه شهید نجفی رستگار

‍ تابستان امسال صورت می پذیرد
بهره برداری از مسیرهای تندروی فاز نهایی بزرگراه شهید نجفی رستگار
مجری طرح های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از تلاش برای بهره برداری از مسیرهای تندروی فاز نهایی پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار تا پایان تابستان امسال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس بیژن کلانتریان با بیان آنکه فرآیند تملک و آزادسازی املاک معارض فاز دوم پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار با جدیت در حال پیگیری است، افزود: مسیرهای تندروی بخش ۴ کیلومتری حدفاصل تقاطع خیابان شهید مزینانی تا پل های تقاطع ثامن، در ابتدای سال ۹۸ با ۵۳ معارض ملکی در بخش تندروها مواجه بود که تاکنون۴۴ پلاک از این تعداد رفع شده و با اعمال تغییرات در طرح، ۵ پلاک نیز خارج از پوسته طرح قرار گرفته است. هم اکنون با هماهنگی های به عمل آمده با شهرداری منطقه ۱۵ تلاش برای رفع ۴ پلاک باقی مانده در تندروها ادامه دارد. احداث کندروها نیز مستلزم رفع معارضات ملکی متعدد در این محدوده است که تلاش جهت کاهش تعداد آنها از طریق بازنگری در طرح، در دستور کار است.
وی با اشاره به پیگیری ها جهت رفع معارضات تاسیساتی پروژه، از اجرای مراحل نهایی جابجایی لوله گاز و لوله آب شرب خبر داد و گفت: ترفیع کابل های برق فشارقوی(kv) 230 ، جابجایی شبکه برق (kv) 20و شبکه فاضلاب از جمله مهمترین فعالیت های پیش رو جهت رفع معارضات تاسیساتی باقی مانده است.
به گفته مجری طرح های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، در حال حاضر پیشرفت عملیات اجرایی فاز دوم بزرگراه شهید نجفی رستگار در بخش مسیرهای تندرو از مرز ۹۰ درصد فراتر رفته است و پیش بینی می شود مسیرهای یادشده تا پایان تابستان سال جاری به بهره برداری برسند.
گفتنی است بزرگراه شهید نجفی رستگار، معبری ۶ کیلومتری است که فاز نخست آن شامل بخش ۲ کیلومتری حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا تقاطع خیابان شهید مزینانی به انضمام مسیرهای دسترسی و پل های تقاطع با کانال سرخه حصار، پل تقاطع خیابان شهید مزینانی و همچنین پل شمال به شرق تقاطع بزرگراه امام علی(ع) با بزرگراه شهید نجفی رستگار، پاییز سال گذشته تحویل شهروندان شد.

نرخ دلار در بازار آزاد باز هم افزایش یافت
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست