به اصلاح‌طلبان رای می‌دهید یا اصولگرایان؟

از یکسو اصولگرایان به‌طور گام به گام به فهرست واحد نهایی خود نزدیک می‌شوند و از سوی دیگر اصلاح‌طلبان در برزخ ارائه یا عدم ارائه لیست انتخاباتی هستند. البته اصولگرایان امروز با شوک جدایی جبهه پایداری مواجه شدند و نرسیدن به یک لیست واحد، کار آنها برای پیروزی کامل در شهر تهرانرا سخت کرده است.

کد خبر : 31386
تاریخ انتشار : سه شنبه 15 بهمن 1398 - 15:01
به اصلاح‌طلبان رای می‌دهید یا اصولگرایان؟

از یکسو اصولگرایان به‌طور گام به گام به فهرست واحد نهایی خود نزدیک می‌شوند و از سوی دیگر اصلاح‌طلبان در برزخ ارائه یا عدم ارائه لیست انتخاباتی هستند.

البته اصولگرایان امروز با شوک جدایی جبهه پایداری مواجه شدند و نرسیدن به یک لیست واحد، کار آنها برای پیروزی کامل در شهر تهرانرا سخت کرده است.

با تکمیل لیست تاییدصلاحیت‌شدگان در انتخابات، اصلاح‌طلبان برای نیمی از حوزه‌های انتخابیه کاندیدای تاییدشده ندارند.

حزب اتحاد ملت در این رابطه به رئیس‌جمهور نامه ندشته و برخی چهره‌ها از آخرین فرصت برای بازگردانیدن چهره‌های کلیدی اصلاح‌طلب استفاده می‌کنند.

ردصلاحیت چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب مانند علی مطهری یا شهیندخت مولاوردی، دست اصلاح‌طلبان برای ارائه لیست در پایتخت را بسته است.

با این حال نتایج یک تحقیق جدید نشان می‌دهد علاقه به اصلاح‌طلبان و اصولگرایان در پایتخت بسیار افت داشته، به‌طوری که تنها ۱۱درصد تهرانی‌ها خود را اصولگرا و ۱۴درصد اصلاح‌طلب می‌دانند.

با توجه به اقبال پایین چهره‌های سیاسی در این دوره انتخابات، فرصت برای چهره‌های جوان غیرحزبی برای حضور در خانه ملت بیش از پیش مهیاست.

منبع : خبر فوری

قدردانی رئیس جمعیت تحول و توسعه گام دوم انقلاب خوزستان از سربازان گمنام امام زمان(عج)
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست