تاکید کلهری بر اقدام به موقع و هم افزایی بین بخشی در رصد مشکلات شهری

همزمان با موج جدید بارشهای پاییزی محمود کلهری شهردار منطقه۱۷ با حضور در ستاد خدمات رسانی شهری در معاونت امورشهر و فضای سبز، بر اقدام به موقع برای رفع موانع خدمات رسانی و هم افزایی همه حوزه ها در گسترش خدمات و تکریم شهروندان تاکید کرد. 🔹به گزارش میهن نوین محمودکلهری با تاکید بر اقدام

کد خبر : 25129
تاریخ انتشار : شنبه 4 آبان 1398 - 20:34
تاکید کلهری بر اقدام به موقع و هم افزایی بین بخشی در رصد مشکلات شهری

همزمان با موج جدید بارشهای پاییزی محمود کلهری شهردار منطقه۱۷ با حضور در ستاد خدمات رسانی شهری در معاونت امورشهر و فضای سبز، بر اقدام به موقع برای رفع موانع خدمات رسانی و هم افزایی همه حوزه ها در گسترش خدمات و تکریم شهروندان تاکید کرد.

🔹به گزارش میهن نوین محمودکلهری با تاکید بر اقدام و حضور به موقع در کلیه معابراصلی و فرعی گفت: لازم است در شرایط فعلی که بارشهای پاییزی بیش از حد انتظار است، همه حوزه ها در سطح منطقه حضور داشته و با رصد مشکلات برای رفع آن برنامه ریزی و اقدام کنند تا از بروز مشکلات بعدی پیشگیری شود.

🔹شهردار منطقه۱۷ بر لزوم هم افزایی همه حوزه های اجرایی تاکید کرد و گفت: مطابق با دستورالعمل ارائه شده از سوی شهرداری تهران و تاکید معاون محترم خدمات شهری و فضای سبز شهرداری تهران مبنی بر هم افزایی اقدامات همه حوزه های اجرایی، لازم است کارشناسان خبره تمامی حوزه ها در سطح محدوده و خصوصا در اماکن و معابر خطرخیز حضور داشته و با درنظر گرفتن همه جوانب امر، نسبت به احصاء مشکل و راه حل های آن اقدام کنند.

🔹کلهری با تاکید بر لزوم تهیه بانک اطلاعات از ظرفیتهای فیزیکی منطقه گفت: با درنظر گرفتن موقعیت مکانی و حضور اماکن مختلفی همچون کارخانجات صنعتی و گاراژ های مختلف که صنایع خرد را در خود جای داده، باید به بانک اطلاعاتی از دارایی و ظرفیتهای فیزیکی و ابزار و ماشین آلات در سطح محدوده برسیم تا در مواقع لزوم بتوانیم از این ظرفیت استفاده کرده و در کوتاهترین زمان به نتیجه مطلوب برسیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست