‍ مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران خبر داد:

تلاش برای تکمیل آخرین پل های تقاطع غیرهمسطح ثامن

‍ مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران خبر داد: تلاش برای تکمیل آخرین پل های تقاطع غیرهمسطح ثامن پیشرفت عملیات اجرایی پل های تقاطع غیرهمسطح ثامن از مرز ۸۷ درصد فراتر رفت. به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس علی پیوسته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام

کد خبر : 49974
تاریخ انتشار : سه شنبه 17 تیر 1399 - 2:11
تلاش برای تکمیل آخرین پل های تقاطع غیرهمسطح ثامن

‍ مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران خبر داد:
تلاش برای تکمیل آخرین پل های تقاطع غیرهمسطح ثامن
پیشرفت عملیات اجرایی پل های تقاطع غیرهمسطح ثامن از مرز ۸۷ درصد فراتر رفت.
به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس علی پیوسته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: اقدامات اجرایی به منظور تکمیل پل های تقاطع ثامن روی اجرای پل های تامین کننده گردش ترافیکی شرق به جنوب متمرکز شده است. از میان ۳ پل طراحی شده به این منظور، پل موجود در امتداد بزرگراه امام رضا(ع) طی سال های گذشته احداث شده است. یک دستگاه پل به طول ۱۱۵ متر با سه دهانه در حال بتن ریزی فونداسیون و یک دستگاه پل تک دهانه به طول ۶۰ متر در مرحله تکمیل عرشه است.
وی همچنین با بیان آنکه تمام معارضات ملکی پل های تقاطع غیرهمسطح ثامن تملک و آزادسازی شده است، از آغاز عملیات اجرایی مسیر دسترسی جنوب به شرق این تقاطع خبر داد و گفت: تامین گردش های ترافیکی شرق به جنوب و جنوب به شرق تقاطع ثامن به معنای آمادگی این تقاطع غیرهمسطح برای گشایش فاز دوم بزرگراه شهید نجفی رستگار است.
شایان ذکر است تقاطع ثامن که در محل تلاقی بزرگراه های امام رضا(ع)، شهید نجفی رستگار و شهید شوشتری قرار دارد، دارای ۵ پل روگذر و یک مسیر زیرگذر می باشد. پل دوربرگردان غرب به غرب بزرگراه امام رضا(ع) تنها پل این تقاطع غیرهمسطح است که زیر بار ترافیک رفته است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi