تکنیک رفع استرس در چند ثانیه از راه گوش

استرس را در چند ثانیه رفع کنید همه ی ما در زندگی روزمره دچار استرس می شویم و هر کس به نحوی سعی می کند از استرس نجات پیدا کند یا بهتر است بگوییم کاهش استرس را به بهترین شکل انجام دهد. مطمئنا نمی توانیم راهکارها را همیشه انجام دهیم بهترین راه کار آن است که در لحظه انجام گیرد

کد خبر : 58339
تاریخ انتشار : پنجشنبه 6 شهریور 1399 - 22:59
تکنیک رفع استرس در چند ثانیه از راه گوش

استرس را در چند ثانیه رفع کنید

همه ی ما در زندگی روزمره دچار استرس می شویم و هر کس به نحوی سعی می کند از استرس نجات پیدا کند یا بهتر است بگوییم کاهش استرس را به بهترین شکل انجام دهد. مطمئنا نمی توانیم راهکارها را همیشه انجام دهیم بهترین راه کار آن است که در لحظه انجام گیرد نکته مهم اینجاست که با اعضای بدن می توانید حرکت های مختلفی انجام دهید که فشار را کنترل کنید.
رفع استرس

فشارهایی در بدن که استرس را کاهش و رفع می کنند

فشار پشت سر برای رفع استرس

سر پر از فشار است که به طور مستقیم و موثر می شود سطح استرس آن را کاهش داد. برای انجام این کار در محیط کار می توانید روی صندلی بنشینید و تکیه دهید و با دو انگشت پشت گردن که متصل به سر است را ۲۰ ثانیه ماساژ دهید بیشتر استرس در طول روز در شانه ها و گردن جمع میشود و ماساژ این ناحیه ها استرس را درمان می کند.

رفع استرس

نقاطی که باید برای رفع استرس فشار دهید

گوشها را فشار دهید تا استرس شما کاهش یابد
بسیاری از کارشناسان ادعا میکنند گوش بهترین نقطه درمان استرس است و برای همین در عکس العمل شناسی برای کاهش تورم و درد بدن استفاده می شود به همین منظور توصیه می شود این ناحیه را با پنبه وحتی خودکار ماساژ و در طول آن نفس های عمیق اهسته ای بکشید.

رفع استرس

رفع استرس با استفاده از فشار گوش

فشار نقطه ای در سینه برای رفع و کاهش استرس
استرس باعث می شود فراموش کنیم نفس بکشیم این نکته کمک می کند استرسی که در سینه جمع شده را با نفس عادی کاهش دهیم هنگام تنفس با ۳ انگشت روی سینه بمالید اگر تجربه استرس های مزمن را دارید این کارا وسط دو ابرو انجام دهید تا اعصابتان آرام شود.

رفع استرس

به وسیله شکم هم می توانید استرس را کاهش دهید
بسیاری از کارشناسان ترجیح می دهند از این ناحیه استفاده کنند چون حرکاتی را ایجاد می کند که سینه را آزاد و تنفس را بهبود می بخشد بیمارانی که این کار را انجام می دهند و تنفس عمیق میکشند حال خوبی دارند و به سرعت از استرش و تنش های روانی رها می شوند.

رفع استرس

ساعد را هم می توانید برای کاهش استرس فشار دهید
استرس عصبانیت انرژی معکوسی در بدن ایجاد می کند با این کار به شما کمک می کنیم که انرژی را از راه درست تامین و استرس تان کاهش یابد ، دقت کنید که با ماساژ درست این نقطه تنش را سریعا رفع خواهید کرد.

رفع استرس

روش طب فشاری برای رفع استرس و اضطراب

کاهش استرس به وسیله کف دست

زمانی که استرس را تشیخص دادید با فشار کف دست استرس را کاهش دهید به همین سادگی.

 رفع استرس

فشار ساقه پا با انگشت برای کاهش استرس

اگر در بخش بالایی بدن احساس استرس دارید ماساژ این ناحیه عالی است این ناحیه برای افرادی که خیلی استرس دارند بخصوص خانم ها دقیق است.

رفع استرس

با فشار در ناحیه پا استرس های ذهن را آزاد کنید که یکی از بهترین درمان های پانکراس است.
رفع استرس

روش سریع و فوری رفع استرس و تنش های عصبی

منبع:نمناک

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست