با تصویب یک فوریت لایحه ارتقای شرکت خاکریزآب

خاکریزآب یک گام به سازمان مدیریت آبهای سطحی نزدیک شد

با تصویب یک فوریت لایحه ارتقای شرکت خاکریزآب خاکریزآب یک گام به سازمان مدیریت آبهای سطحی نزدیک شد صبح امروز یکشنبه هجدهم آبان ماه سال ۱۳۹۹، اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اکثریت آرا به یک فوریت لایحه ارتقای شرکت خاکریزآب به سازمان مدیریت آبهای سطحی و رودخانه های تهران رای مثبت دادند. به گزارش

کد خبر : 74344
تاریخ انتشار : سه شنبه 20 آبان 1399 - 0:55
خاکریزآب یک گام به سازمان مدیریت آبهای سطحی نزدیک شد

با تصویب یک فوریت لایحه ارتقای شرکت خاکریزآب
خاکریزآب یک گام به سازمان مدیریت آبهای سطحی نزدیک شد
صبح امروز یکشنبه هجدهم آبان ماه سال ۱۳۹۹، اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اکثریت آرا به یک فوریت لایحه ارتقای شرکت خاکریزآب به سازمان مدیریت آبهای سطحی و رودخانه های تهران رای مثبت دادند.
به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، پس از آنکه شهردار تهران در مراسم بهره برداری از کانال شماره یک آزادگان از تقدیم لایحه ارتقای شرکت خاکریزآب به شورای اسلامی شهر تهران خبر داد، اعضای پارلمان شهری در جلسه صبح امروز خود با یک فوریت این لایحه موافقت کردند.
مهندس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران طی سخنانی در دفاع از فوریت طرح و بررسی این لایحه، نگهداری از یک شبکه ۵۳۰ کیلومتری مدیریت رواناب در کنار ضرورت توسعه ۱۷۰ کیلومتری این شبکه و همچنین رسیدگی مستمر به ۷ رودخانه را از جمله اقدامات خطیر مدیریت شهری در جهت محافظت از شهر مقابل خطر سیلاب ذکر و اضافه کرد: ارتقای شرکت خاکریزآب به سازمان مدیریت آبهای سطحی سبب خواهد شد تا تمام امور مربوط به طراحی ها و ساخت سازه های هیدرولیکی، مباحث هیدرولوژی، زیست محیطی و نگهداری از شبکه به صورت تخصصی و یکپارچه انجام شده و از یک متولی مشخص برخوردار شود.
وی با اشاره به چرایی تاسیس خاکریزآب به صورت یک شرکت در دهه ۱۳۷۰، ادامه فعالیت در این قالب را پدیدآورنده مشکلات مالیاتی دانست و یادآور شد لایحه ارتقای شرکت خاکریزآب به سازمان مدیریت آبهای سطحی، گامی مثبت در جهت کوچک تر شدن و در عین حال منظم و دقیق تر شدن ساختار مدیریت شهری است.

امضای تفاهم‌نامه شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و آقای فرش

بازدیدها: 10

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست