خدمات و توضیحات خودروبر تبریز

در این مقاله قصد داریم شما‌را با خدمات خودروبر در شهر تبریز بیشتر آشنا کنیم.
کد خبر : 146708
تاریخ انتشار : شنبه 8 مرداد 1401 - 16:07

خودروبر تبریز به جدیدترین و به‌روزترین تجهیزات حمل‌ونقل مجهز است و با داشتن تیم و رانندگان حرفه‌ای حمل‌ونقل، آماده ارائه خدمات باکیفیت‌ به مشتریان گرامی است. هم‌وطنان عزیز در استان آذربایجان شرقی لازم نیست نگران خراب‌شدن خودرو در هر ساعت از شبانه‌روز باشند؛ در صورت بروز هرگونه مشکلی، در ماشین خود می‌توانند با کارشناسان خودروبر تبریز تماس بگیرند تا در کوتاه‌ترین زمان، نیروی متخصص در‌محل حاضر شود و آن را به نزدیک‌ترین مرکز تعمیرگاهی منتقل کنند. در این مقاله قصد داریم شما‌را با خدمات خودروبر در شهر تبریز بیشتر آشنا کنیم.

خودروبر تبریز

خودروبر چیست؟

خودروبر جهت حمل خودرو استفاده می‌شود و به‌ خاطر مجهز بودن به امکانات پیشرفته از بروز آسیب احتمالی به ماشین جلوگیری می‌شود.وظایف یک خودروبر انتقال وسایل نقلیه خودرویی از یک مکان به مکان دیگر است. استفاده از خدمات خودروبر تبریز معتبر، این اطمینان را به شما می‌دهد که خودرو شما سالم به مقصد یا تعمیرگاه جهت بررسی و تعمیر منتقل می‌شود.

انواع خودروبر

همان‌طور که قبلاً هم اشاره کردیم خودرو‌بر وسیله‌ای است که جهت حمل خودرو مورداستفاده قرار می‌گیرد. قبل از اینکه شما‌را با خدمات خودروبر تبریز آشنا کنیم، در ادامه قصد داریم به معرفی انواع خودروبر بپردازیم.

خودروبر تکی

خودروبر تکی تنها ظرفیت حمل یک خودرو را دارد و برای جابه‌جایی خودروهای داخل شهری مورداستفاده قرار می‌گیرند.

تریلر خودروبر

تریلر خودروبر ظرفیت حمل شش الی هشت خودرو را دارد. این خودروبرها بیشتر در مجموعه‌های خودروسازی جهت تحویل خودروهای درخواستی به دست مشتریان، مورداستفاده قرار می‌گیرند.

خودروبر جرثقیل‌دار

این خودروبرها مجهز به جرثقیل هیدرولیک هستند و در مواقعی که خودرو خراب شده و امکان روشن شدن آن وجود ندارد استفاده می‌شوند. خودروبرهای جرثقیل‌دار با تجهیزات ویژه‌ای که دارند، خودرو را به‌صورت چهارچرخ بلند کرده و روی کفی خود قرار می‌دهند.

کامیونت خودروبر

کامیونت خودروبر یکی دیگر از انواع خودروبرها است که جهت جابه‌جایی خو‌درو مورداستفاده قرار می‌گیرد. به‌ این صورت که ابتدا کفی خودرو روی زمین قرار می‌گیرد و سپس خودرو را توسط وینچ روی کفی می‌گذارند.

خودروبر چرخ گیر

خودروبرهای چرخ گیر جهت حمل ماشین‌های تصادفی در مسافت‌های کوتاه مورداستفاده قرار می‌گیرند. این خودروبرها مجهز‌به جرثقیل هستند و توسط آن، چرخ‌های جلوی ماشین را بلند کرده و آن را به مقصد موردنظر حمل می‌کنند.

تفاوت یدک‌کش و خودروبر

در زمان ثبت درخواست خودروبر تبریز، جهت حمل خودرو باید دقت کنید که چه یدک‌کشی را نیاز دارید؛ زیرا یدک‌کش و‌ خودروبر با هم متفاوت هستند. در ادامه به تفاوت‌های آنها می‌پردازیم.

 • خودروبر به‌خاطر داشتن امکانات پیشرفته مثل کفی، امنیت حمل خودرو با آن بالاتر بوده و احتمال آسیب‌دیدگی به حداقل می‌رسد. معمولاً از ماشین بر جهت حمل خودروهای صفر و لوکس و همچنین ماشین‌های مسابقه‌ای استفاده می‌شود.
 • یدک‌کش‌ها جهت جابه‌جایی خودرو از زنجیر یا سیم بکسل استفاده می‌کنند و به همین دلیل امکان خسارت و ضربه به ماشین وجود دارد.
جدیدترین تلویزیون های 2022 ال جی سامسونگ سونی

چه زمانی باید به خودروبر تبریز تماس بگیریم؟

اگر در یکی از خیابان‌ها یا جاده‌های استان آذربایجان شرقی در حال رانندگی باشید که ناگهان خودروی شما دچار مشکل شود، می‌توانید با خودروبر تبریز تماس گرفته تا آن را به نزدیک‌ترین تعمیرگاه منتقل کند. پیشنهاد می‌کنیم به‌هیچ‌عنوان خودتان اقدام‌ به تعمیر ماشین نکنید؛ زیرا این کار نیاز به تخصص دارد و ممکن است باعث بدتر شدن وضعیت ماشین شما شود‌.

خدمات خودروبر تبریز

 • حمل ماشین‌های وارداتی صفرکیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره‌گذاری
 • حمل خودروهای مسابقه‌ای
 • حمل‌ونقل خودروهای لوکس
 • جابه‌جایی ماشین‌های تصادفی و آسیب‌دیده به مراکز بیمه
 • امدادرسانی ماشین‌های نیاز به تعمیر و در صورت لزوم انتقال آنها به تعمیرگاه

مزایای استفاده از خودروبر تبریز

عدم آسیب به خودرو

خودروبر تبریز به جدیدترین تجهیزات مجهز است و می‌تواند خودرو شما‌را بدون هیچ‌گونه آسیبی و کاملاً سالم حمل کرده و آن را به‌ مقصد موردنظر منتقل کند. در‌واقع ماشین‌ برها دارای یک جایگاه خاص هستند که ماشین داخل آن قرار می‌گیرد و باعث می‌شود که هیچ‌ فشاری به آن وارد نشود.

ایمنی بیشتر

حمل خودرو توسط ماشین بر علاوه بر اینکه احتمال آسیب‌دیدگی به خودرو را به حداقل می‌رساند، جهت جابه‌جایی در جاده‌های ناهموار بهترین گزینه است‌. برای مسافت‌های طولانی در جاده‌های بین‌شهری که احتمال ضربه به ماشین بیشتر است، استفاده از خودرو‌بر ایمن‌تر می‌باشد.

امنیت برای خودروهای تصادفی

در برخی از مواقع خودروهای تصادفی برای اینکه دچار آسیب بیشتری نشوند باید بدون هیچ حرکتی به تعمیرگاه منتقل شوند.خودروبر تبریز به‌خاطر داشتن امکانات پیشرفته می‌تواند خودرو را بدون هیچ‌گونه فشار و حرکتی حمل کرده و آن را به تعمیرگاه برساند.

بیمه‌نامه

با‌اینکه حمل خودرو توسط ماشین‌ بر، هیچ‌گونه آسیبی به آن وارد نمی‌کند اما بااین‌حال مجموعه های خودروبر معتبر، بیمه‌نامه و بارنامه صادر می‌کنند تا این اطمینان را به مالک بدهند که در صورت کوچک‌ترین آسیب، هزینه آن جبران می‌شود.

خرید فالوور اینستاگرام خوب است یا بد؟

قیمت خدمات خودروبر تبریز

قیمت خدمات خودروبر تبریز ثابت نیست و به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از عوامل مؤثر بر قیمت ماشین‌ بر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:.

مدل و نوع خودرو

یکی از عوامل تأثیرگذار بر قیمت خودروبر، مدل ماشین است. مثلاً هزینه حمل یک ماشین لوکس، با هزینه جابه‌جایی یک ماشین تصادفی، متفاوت است و باید مبلغ بیشتری بابت آن بپردازید. هم‌چنین هزینه حمل ماشین‌های سنگین، گران‌تر از سایر خودروها است.

مسافت

از فاکتورهای مهم در قیمت تعرفه خودروبر تبریز، مسافتی است که ماشین شما جابه‌جا می‌شود. هرچقدر مسافت طولانی‌تر باشد، قطعاً باید هزینه بیشتری بابت آن بپردازید. توجه داشته باشید، برای مسافت‌های طولانی (خارج شهری) هزینه سوخت هم محاسبه می‌شود.

نوع ماشین خودروبر

همان‌طور که می‌دانید خودروبر انواع مختلفی دارد که هرکدام برای ماشین‌های خاصی مورداستفاده قرار می‌گیرد. شما باتوجه‌به مدل و شرایط ماشینتان، می‌توانید خودروبر یا یدک‌کش درخواست کنید. ولی توجه داشته باشید که هرکدام از آنها هزینه‌های متفاوتی دارند.

معرفی چند سایت خودروبر در شهر های مختلف

 • خودروبر ابراهیمی در کرج  khodrobarebrahimi.com  : این مجموعه فعالیت خود را در شهر کرج شروع کرده است که در شهر کرج و حومه شهر کرج فعالیت دارد از جمله خدمات خودروبر ابراهیمی میتوان به امداد خودرو در کرج ، کفی خودروبر ، یدک کش خودرو در شهر کرج اشاره کرد.
 • خودروبر 800 همدان  www.emdad800.com : خودروبر 800 یکی از خودروبر های خوب شهر همدان میباشد که با کادر حرفه ای و مجهز به خودروبر های جدید آمادگی دارد خدمات حمل و نقل خودرویی شما را در سطح شهر همدان و سراسر کشور انجام دهد.
 • خودروبر اسدی در کرج khodrobaranarash.com/karaj : یکی از قدیمی های حمل و نقل خودرو در شهر کرج میباشد که چندین سال فعالیت در زمینه خودروبر کرج دارد دارای کادر فنی و خودروهای مجهز به حمل خودرو در شهر کرج میباشد.

کلام‌ آخر

در این مقاله شما را با انواع خودروبر و خدمات خودروبر تبریز آشنا کردیم. بااین‌حال، حمل یک وسیله نقلیه وظیفه‌ای نیست که همه مجموعه حمل‌ونقل خودرو به‌ خوبی انجام دهند. اما همان‌طور که مطالعه کردید، استفاده از خودروبر در شهر تبریز مزایای زیادی دارد و یک گزینه مناسب جهت حمل و جابه‌جایی ماشین‌های صفر یا آسیب‌دیده است.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست