در چه مواردی خودرو به پولیش بدنه و صافکاری و نقاشی نیاز دارد؟

در چه مواردی خودرو به پولیش بدنه و صافکاری و نقاشی نیاز دارد؟ پولیش بدنه خودرو یکی از کارهایی است که می تواند بر زیبایی خودرو اثر بگذارد و ظاهری زیبا و چشم نواز به خودرو ببخشد. در واقع، تمامی پروسه های مرتبط با صافکاری و نقاشی می توانند به افراد کمک کنند خودروهایی با

کد خبر : 145466
تاریخ انتشار : دوشنبه 30 خرداد 1401 - 17:58
در چه مواردی خودرو به پولیش بدنه و صافکاری و نقاشی نیاز دارد؟

در چه مواردی خودرو به پولیش بدنه و صافکاری و نقاشی نیاز دارد؟

پولیش بدنه خودرو یکی از کارهایی است که می تواند بر زیبایی خودرو اثر بگذارد و ظاهری زیبا و چشم نواز به خودرو ببخشد. در واقع، تمامی پروسه های مرتبط با صافکاری و نقاشی می توانند به افراد کمک کنند خودروهایی با ظاهر خاص داشته باشند و مشکلات خودرو آنها از جمله خط و خش از بین برود.  اگر در تهران زندگی می کنید می توانید انواع صافکاری غرب تهران و شرق تهران را در گوگل بدست آورید، اما اینکه بدانید چگونه باید به آنها اعتماد کنید مسئله مهمی است. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

پولیش چیست؟

پولیش همان سمباده است که بر روی خودرو کشیده می شود و مشکلات مرتبط با رنگ خودرو را از بین می برد. به این موضوع توجه داشته باشید اگر پولیش بدنه حالت زبری نداشته باشد، به عنوان واکس بدنه شناخته می شود. بر روی پولیش ها اعدادی نوشته شده است که شدت زبری آنها را نشان می دهد. هر چقدر که این عدد بزرگتر باشد، به همان اندازه پولیش نرم تر است و هر چقدر که عدد کوچکتر باشد، پولیش زبر تر می شود.

آیا از هر نوع پولیش بدنه می توان استفاده کرد؟

بهتر است بدانید شما نمی توانید از هر نوع پولیشی برای هر نوع خودرویی استفاده کنید. پولیش با توجه به نوع رنگ خودرو و آسیب هایی که دیده است انتخاب می شود. بدیهی است هر چقدر رنگ خودرو آسیب بیشتری دیده باشد، به همان اندازه باید پولیش را زبرتر انتخاب کنید تا بتواند مشکلات رنگ خودرو را از بین ببرد. به همین دلیل، بهتر است ابتدا یک رنگ کار حرفه ای بدنه خودرو را بررسی نماید و پس از آن پولیش مناسب را به شما پیشنهاد دهد.

انواع بیمه بازنشستگی

آیا رنگ خودرو مات است؟

یکی از مواردی که پولیش بدنه مورد استفاده قرار می گیرد ماتی رنگ خودرو است. گاهی گرد و غباری که در هوا وجود دارد بر روی رنگ خودرو می نشیند و همین امر سبب می شود تا خودرو رنگ خود را از دست بدهد و کدر شود. در این شرایط هر چقدر شما تلاش کنید و خودرو بشویید، باز متوجه می شوید که تمیز نمی شود و همین امر مشکلات زیادی را برای شما به وجود می آورد. پولیش بدنه دقیقا برای اینکار طراحی شده است و می تواند کدری رنگ خودرو را به طور کاملی از بین ببرد.

آیا رنگ خودرو سوخته است؟

سوختگی رنگ خودرو معمولا برای کسانی زیاد اتفاق می افتد که در مناطق گرمسیر زندگی می کنند. گاهی شدت نور آفتاب به حدی زیاد است که سبب می شود رنگ خودرو از بین برود و دچار سوختگی شود. سوختگی رنگ خودرو می تواند بر ظاهر اتومبیل تاثیر بگذارد و از طرف دیگر سبب می شود تا به بدنه خودرو آسیب وارد شود. پولیش بدنه یکی از کارهایی است که برای رفع سوختگی رنگ خودرو پیشنهاد می شود. در این شرایط، رنگ خودرو به حالت اولیه خود باز می گردد و می تواند زیبایی دوباره خود را بازیابد.

آیا رنگ خودرو تحت تاثیر مواد شیمیایی است؟

گاهی افراد خودرو خود را با رنگ های شیمیایی نامناسب می شویند و به رنگ آسیب می رسانند. همچنین، گاهی در برخی از شهرها باران های اسیدی می بارد و این باران ها بر روی رنگ تاثیر می گذارند. در این شرایط پولیش بدنه می تواند آسیب های وارده به رنگ خودرو را از بین ببرد و این امر نقش بسیار مهمی در حفظ زیبایی خودرو دارد.

تخفیف ویژه تور تابستانه در ندابال فقط تا آخر هفته با قیمت استثنایی

صافکاری و نقاشی چیست؟

در کنار پولیش بدنه که یکی از کارهای ضروری برای خودرو است، گاهی شدت آسیب به بدنه خودرو به حدی زیاد است که دچار قر شدگی شده است و باید با استفاده از ابزار مناسب آنها را رفع کرد. صافکاری و نقاشی معمولا زمانی پیشنهاد می شود که در اثر برخورد اتومبیل با موانع مختلف ریزش رنگ صورت گرفته است و باید بدنه خودرو رنگ شود. با توجه به این موضوع که صافکاری و نقاشی کار بسیار حساسی است، تنها افراد با تجربه می توانند آن را انجام دهند.

صافکاری غرب تهران را از کجا پیدا کنیم؟

شما با یک جستجو ساده در اینترنت می توانید به لیست کاملی از انوع صافکاری غرب تهران دسترسی پیدا کنید. اما قبل از مراجعه به آنها باید تاییدیه های آن مرکز را به دقت بررسی کنید و پس از آن نظرات دیگران را نیز بررسی نمایید. در صورت اطمینان می توانید اتومبیل خود را به آن مرکز بسپارید.

برای پولیش بدنه به کجا مراجعه کنیم؟

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد پولیش بدنه خودرو در اختیار شما قرار دهیم. پولیش خودرو مانند سمباده است که خط و خش و مشکلات موجود در رنگ خودرو را از بین می برد. پولیش خودرو برای رفع کدری و ماتی رنگ، رفع تاثیرات مواد شیمیایی بر رو رنگ خودرو و سوختگی رنگ مورد استفاده قرار می گیرد. اگر به دنبال صافکاری غرب تهران برای انجام پولیش بدنه و صافکاری و نقاشی هستید، می توانید به مرکز صافکاری رضایی (safkarirezaei.com) مراجعه کنید. تمامی افرادی که در این مرکز مشغول به فعالیت هستند تجربه بالایی دارند و به شما کمک می کنند تا مشکلات خودرو خود را رفع کنید.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست