سهامداران برای خرید این نمادها به صف نشستند

نبض بورس از تالار شیشه ای خبر می دهد، سهامداران برای خرید این نمادها به صف نشستند شاخص کل بورس تهران در حالی که در ابتدای معاملات امروز با رشد بیش از۳۱ هزار واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۶۴۴ واحدی قرار گرفته بود با افزایش عرضه ها مواجه شد و بخشی از رشد ساعات ابتدایی

کد خبر : 49774
تاریخ انتشار : یکشنبه 15 تیر 1399 - 22:00
سهامداران برای خرید این نمادها به صف نشستند
نبض بورس از تالار شیشه ای خبر می دهد،

سهامداران برای خرید این نمادها به صف نشستند

شاخص کل بورس تهران در حالی که در ابتدای معاملات امروز با رشد بیش از۳۱ هزار واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۶۴۴ واحدی قرار گرفته بود با افزایش عرضه ها مواجه شد و بخشی از رشد ساعات ابتدایی را پس داد.

شاخص کل بورس تهران در حالی که در ابتدای معاملات امروز با رشد بیش از۳۱ هزار واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۶۴۴ واحدی قرار گرفته بود با افزایش عرضه ها مواجه شد و بخشی از رشد ساعات ابتدایی را پس داد.

به گزارش نبض بورس،شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (شنبه  چهاردهم تیرماه ۹۹)، با افزایش ۵۹۱۹هزار واحدی معادل ۰٫۳۷ درصد در ارتفاع یک میلیون و ۶۱۸ هزار و ۸۲۰ واحدی قرار گرفت. شاخص قیمت (وزنی-ارزشی)، با افزایش ۱۵۶۵ واحدی معادل ۰٫۳۷ درصد به کانال  ۴۲۸ هزار و ۲۰۷ واحدی صعود کرد. شاخص کل هم وزن نیز، با عقب نشینی ۱۹۹۴ واحدی معادل ۰٫۴۳ درصد، رقم ۴۶۴ هزار و ۳۵۱ واحد را به نمایش گذاشت، شاخص قیمت (هم وزن) نیز با کاهش ۱۳۱۴واحدی معادل ۰٫۴۳ درصد به کانال ۳۰۶ هزار و ۱۳ واحدی صعود کرد.

شاخص آزاد شناور با افزایش ۶۴۴ واحدی معادل ۰٫۰۵ درصد به سطح دو میلیون و ۱۲۸ هزار و ۶۳۹ واحدی رسید. شاخص بازار اول با ۶۶۴۷ واحد افزایش معادل ۰٫۵۷ درصد در کانال یک میلیون و ۲۲۵ هزار و ۶۳۳ واحدی ایستاد و شاخص بازار دوم نیز، با ۲۴۴۵ واحد افزایش معادل ۰٫۱۰ درصد همراه بود و رقم ۳ میلیون و ۱۰۱ هزار و ۹۵۸ واحدی را به نمایش گذاشت.

نگاهی به ارزش معاملات

ارزش معاملات تاکنون ۲۰۰۴۱٫۳ میلیارد بوده که ناشی از دادو ستد بیش از ۱۳٫۴۰۴ میلیارد سهم طی بیش از۲ میلیون و ۳۱۳ هزار نوبت معاملاتی بوده است.

۷ نماد با برترین تقاضا

سیتا/خساپا/شپنا/خودرو/پارسان/شتران/شبندر

۷ نماد با بیشترین عرضه

 

وبملت/اسیا/غبهنوش/وصنعت/ستران/انرژی۱/ختور

رفت و آمدها

زمان انجام معاملات در نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین (سیتا)از ساعت ۱۲:۳۵الی ۱۳:۴۰ می باشد. همچنین دوره سفارش گیری در نماد مذکور از ساعت ۱۲:۳۵ الی ۱۲:۴۰ می باشد. لازم به ذکر است پس از دوره سفارش گیری معاملات در همان دامنه نوسان قیمت انجام خواهد شد.

نماد معاملاتی شرکت پمپ‌ سازی‌ ایران‌ (تپمپی۱) همکاران سیستم (سیستم۱) با توجه به تغییرات بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام، به منظور برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی توسط ناشر، سیمان‌هرمزگان‌ (سهرمز۱) سیمان‌ بجنورد (سبجنو۱)سیمان‌ داراب‌ (ساراب۱)سیمان‌فارس‌ (سفار۱) سیمان‌ ایلام‌ (سیلام۱)با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف،  ایران‌ ترانسفو (بترانس۱) تامین سرمایه لوتوس پارسیان (لوتوس۱) پارس‌ مینو (غپینو۱) باما (کاما۱) سرمایه‌گذاری‌بوعلی‌ (وبوعلی۱) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، متوقف شدند.

نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری(وصندوق)با توجه به انتشار اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی در تارنمای کدال در خصوص تغییرات بیش از ۵۰درصدی قیمت سهام، تکنوتار(تکنو)،لیزینگ‌خودروغدیر(ولغدر)با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف ،بدون تامین سرمایه لوتوس پارسیان(لوتوس)، باما(کاما)، صنعتی پارس مینو(غپینو)، ایران ترانسفو(بترانس)با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب بازگشایی شدند.

طبق اطلاعیه منتشره در تارنمای کدال به نشانی codal.ir جهت بررسی وضعیت اطلاعاتی ناشر، نماد معاملاتی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی (وخارزم۱) حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ تعلیق شد.

نماد معاملاتی شرکت گروه دارویی برکت (برکت۱) داده‌پردازی‌ایران‌ (مداران۱) با نفت‌ پارس‌ (شنفت۱) با توجه به تغییرات بیش از ۲۰ درصدی قیمت سهام، با وقفه همراه شد.

نماد معاملاتی شرکت های گروه تولیدی مهرام(غمهرا)، سرمایه گذاری توسعه آذربایجان(وآذر)، سیمان خاش(سخاش)، فرآورده های تزریقی و دارویی ایران(دفرا)، هلدینگ داروپخش(وپخش)با توجه به عدم کشف قیمت در روز معاملاتی قبل بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله می باشند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi