شلیک مرگبار بعد از نزاع در بازی والیبال

جوان ۳۰ ساله ای که با شلیک های وحشتناک بعد از بروز اختلاف در بازی والیبال، جوان ۳۵ ساله ای را به قتل رسانده و کودکی را نیز مجروح کرده است، در اعترافاتی تکان دهنده ماجرای این جنایت مسلحانه را تشریح کرد. به گزارش خراسان، نوزدهم بهمن چند تن از جوانان روستای شورک ملکی از

کد خبر : 14957
تاریخ انتشار : شنبه 27 بهمن 1397 - 18:29
شلیک مرگبار بعد از نزاع در بازی والیبال

جوان ۳۰ ساله ای که با شلیک های وحشتناک بعد از بروز اختلاف در بازی والیبال، جوان ۳۵ ساله ای را به قتل رسانده و کودکی را نیز مجروح کرده است، در اعترافاتی تکان دهنده ماجرای این جنایت مسلحانه را تشریح کرد.

به گزارش خراسان، نوزدهم بهمن چند تن از جوانان روستای شورک ملکی از توابع مشهد، با یکدیگر درگیر شدند که در این میان جوان ۳۵ ساله ای به نام مصطفی-خ با شلیک گلوله مجروح شد و پس از انتقال به مرکز درمانی جان سپرد. این در حالی بود که بر اثر شلیک های مذکور، کودک ۱۱ ساله ای نیز هدف اصابت گلوله قرار گرفت که هنوز در مرکز درمانی بستری است.

بنابر این گزارش، در پی وقوع این جنایت هولناک، بلافاصله تحقیقات گسترده ای از سوی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی و با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی ویژه قتل عمد آغاز شد. بررسی های میدانی سرهنگ علی بهرام زاده (افسر پرونده) که با راهنمایی های قضایی صورت گرفت، نشان می داد که نزاع مسلحانه پس از اختلاف در بازی والیبال رخ داده است و متهم اصلی پرونده در مکان نامعلومی به سر می برد. به همین دلیل قاضی احمدی نژاد از بزرگان و ریش سفیدان روستا خواست برای تسلیم شدن متهم فراری با قانون همکاری کنند.

این در حالی بود که تعدادی از عاملان شرکت در نزاع مسلحانه دستگیر شدند و مورد بازجویی قرار گرفتند. گزارش خراسان حاکی است، با همکاری صمیمانه اهالی و بزرگان روستا، در نهایت متهم ۳۰ ساله که مسعود نام دارد، خود را تسلیم کرد و به تشریح جزئیات این جنایت وحشتناک پرداخت.

اعترافات هولناک رئیس شبکه نوزادربایی

او گفت: یک سالن ورزشی را در بخش مزداوند و در نزدیکی روستای شورک ملکی اجاره کرده بودیم و این سالن از ساعت ۶ تا ۸ در اختیار ما بود. روز حادثه با تعدادی از جوانان روستا قصد داشتیم به آن سالن برویم و والیبال بازی کنیم اما قبل از آن من و دوستم غلامرضا به پارکی در نزدیکی روستا رفتیم و مقداری مشروبات الکلی نوشیدیم در این میان گروه دیگری از طرف مقابل هم در منزل یکی از جوانان محل، مشروبات الکلی مصرف کرده بودند. در واقع حالت طبیعی نداشتیم تا این که به سالن رفتیم و بازی شروع شد.

هنگامی که سرویس زده شد «رحمت» یکی از طرف های مقابل بازی اعتراض کرد که چرا این گونه سرویس می زنی؟ همین موضوع به مشاجره و توهین انجامید تا این که بعد از اتمام بازی به رختکن رفتیم آن جا بود که ناگهان رحمت که قبلا به باشگاه بوکس رفته بود از پشت سر چند مشت به سروصورتم کوبید ولی آن جا با دخالت دیگر دوستانمان نزاع خاتمه یافت و همه ما به طرف روستا حرکت کردیم. در ابتدای روستا بود که دوباره نزاع با مشاجره و فحاشی آغاز شد و درگیری با چاقو و بیل و چوب ادامه یافت.

در این میان من که کتک خورده بودم به منزلمان رفتم و اسلحه کلاشینکف را برداشتم تا آن ها را بترسانم وقتی به جاده رسیدم طرف های مقابل هنوز در حال حرکت بودند که من به سمت دیوار و هوایی شلیک کردم ولی در این میان نفهمیدم که چگونه گلوله به مصطفی اصابت کرد چرا که او برای میانجی گری آمده بود و ما با هم از قدیم دوست بودیم! گزارش خراسان حاکی است در حالی که کودک ۱۱ ساله هنوز در بیمارستان امدادی بستری است و شش نفر دیگر از عاملان این نزاع مرگبار دستگیر شده‌اند،تحقیقات بیشتر از سوی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با صدور دستورات قضایی ادامه دارد.

قرارداد خرید ۱۱۰میلیون دُز واکسن در دولت قبل

بازدیدها: 6

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست