طالع بینی کامل زن مردادی ؛ بانوی مغرور جذاب

خصوصیات اخلاقی کامل زنان متولدین مرداد ماه خصوصیات و ویژگی هایی که افراد هرکدام نسبت به ماهی که به دنیا آمده اند دارند بسیار خاص و منحصر به فرد هستند و هر ماه متفاوت از ماه دیگر. یک سری از افراد به قدری به این خصوصیات ماه تولد باور دارند که با جدیت هر چه

کد خبر : 52598
تاریخ انتشار : چهارشنبه 8 مرداد 1399 - 23:57
طالع بینی کامل زن مردادی ؛ بانوی مغرور جذاب

خصوصیات اخلاقی کامل زنان متولدین مرداد ماه

خصوصیات و ویژگی هایی که افراد هرکدام نسبت به ماهی که به دنیا آمده اند دارند بسیار خاص و منحصر به فرد هستند و هر ماه متفاوت از ماه دیگر.

خصوصیات زنان مرداد ماهی

یک سری از افراد به قدری به این خصوصیات ماه تولد باور دارند که با جدیت هر چه بیشتر پیگیر این نوشته ها و مقایسه آن ها با واقعیت زندگیشان هستند اما برخی دیگر از جنبه سرگرمی به این ویژگی های ماه تولد نگاه میکنند بنابراین هر دو دیدگاه ارزشمند و قابل احترام می باشد.

با ما همراه باشید تا در این بخش ابعاد جدیدی از خصوصیات اخلاقی زنان متولد مرداد ماه را بیشتر بشناسید.

زن مردادی

خصوصیات کلی زنان مرداد ماهی

زن متولد مرداد ماه از خصوصیات بسیار خوب و بارزی برخوردار است که از جمله بهترین آنها می توان به شیک پوشی، ریاست طلبی، با شخصیتی، تجمل گرایی، باهوشی، جذابیت و گرم بودن اشاره کرد.

این زنان تاثیر بسیار زیادی بر روی دوستان خود می گذارند و می توانند مادر بسیار صمیمی و مهربانی برای فرزندان خود باشند و آنها را با اعتماد به نفس بسیار بالا و مستقل بار بیاورند.

زن متولد مرداد میداند که چه رفتاری در موقعیت های مختلف از خود بروز دهد تا وجهه و پرستیژ اجتماعی خود را در حد بسیار بالایی حفظ کند.

این افراد بی تفاوت و بی توجه به اطراف خود نیستند و تا جایی که امکان دارد تلاش میکنند معاشرت های اجتماعی خود را در سطح بالایی حفظ کند.

آنها دارای طالع بلندی بوده ، خوش طبع و خوش بیان هستند و اغلب اندام لاغری دارند.

زنان متولد مرداد اگرچه در سال های اولیه زندگی خود از وجود مشکلات رنج می برند ولی به تدریج که جلو می روند به آسایش و آرامش می رسند.

مخصوصا زمانی که متاهل میشوند کنترل بسیار خوبی روی زندگی خود داشته و معمولا در آرامش و رفاه به سر می برند.

آرامش

نقاط ضعف زنان متولد مرداد ماه

تملق و چاپلوسی نقطه ضعف بارز زن مرداد ماهی است و او را می تواند به هر سمتی که فکرش را بکنید بکشاند.

البته باید بدانید نقطه ضعف او فقط در این خلاصه نمی شود و چنانچه رابطه نزدیکی با او بگیرید در زمان بسیار کمی متوجه خواهید شد که هر از چند گاهی خودش را از شما میگیرد و به نوعی از شما فرار می کند و بعد از مدت ها مجدد باز می گردد هیچوقت این خصلت او را دلیلی بر بی وفایی و بوالهوسی او نگذارید.

تمامی کسانی که تجربه تحقیقاتی در آفریقا را دارند به خوبی به این موضوع واقف هستند که شیر هایی که از بچگی بزرگ و نگهداری شده اند و دست آموز هستند گاهی به یک باره اردوگاه خود را ترک میکنند و گشتی در اعماق جنگل میزنند و سپس مجدد باز می گردند.

پس هیچوقت سعی در محبوس کردن زن متولد مرداد (برج اسد) در چهار دیواری نداشته باشید چرا که این کار شما خشم او را بر می انگیزاند مگر اینکه به قدری متمول باشید که خانه ای همچون قصر در اختیارش بگذارید و آن را با ابزار های مختلف تزیین کنید.

فراموش نکنید که زن مردادی یک قطعه جواهر با ارزش به حساب می آید و شما هیچوقت نمی توانید او را با ظاهر ژولیده و پولیده ببینید بخاطر اینکه او تایم بیشتری از روز خود را و همچنین پول زیادی صرف زیبایی خود می کند و جالب اینجاست نتیجه را بیشتر به شما بروز میدهد تا طرز انجام آن را.

بانوان مردادی

رابطه زن متولد مرداد با تجمل ، ورزش ، گردش

اگرچه همه زنان مرداد ماهی ورزشکار هستند و همه رشته های ورزشی برایشان جذابیت دارد اما چنانچه قصد خوشحالی آن ها را دارید به جای اینکه آنها را به تماشای فوتبال ببرید سعی کنید به یک اپرا یا تئاتر مجلل و با شکوه ببرید.

چرا که تجملات و شکوه همچون مغناطیس او را مجذوب خود می کند بنابراین بهتر است که در این مواقع از گران قیمت ترین و لوکس ترین جاها برایش بلیط بخرید.

بعد از اتمام تئاتر او را به ساندویچی نبرید و گمان نکنید که چون او را به یک تئاتر گران قیمتی برده اید دیگر مانعی نیست و می توانید به راحتی هر جایی برای غذا خوردن ببریدش.

بهتر است زیاد او را بیرون نبرید اما چنانچه می خواهید بیرون ببرید جای بسیار شیک و گران قیمتی را در نظر بگیرید.

فکر نکنید که او شخص پولکی است و میخواهد فردی پولدار را تلکه کند بلکه برعکس باید بدانید که بخاطر دست و دلباز بودنش، علاقه مند به آدم های دست و دلباز هست این را زمانی که برایتان هدیه گران قیمت می خرد متوجه خواهید شد و هیچ اهمیتی به گران بودن هدیه نمی دهد و فقط نوع هدیه و نحوه اهدای آن برایش اهمیت دارد.

پول

حتی فقیر ترین زنان مردادی هم برای اینکه چیزی که دوست دارند را بتوانند بخرند سعی میکنند پس انداز کنند و آن وسیله را با بالاترین قیمت بخرند.

فقر همچون خوره وجود زن مردادی را میخورد و او را بیمار میکند بنابراین چنانچه شرایط و موقعیت شما خوب نباشد و رفتارهایی همچون اشراف زاده ها نداشته باشید شانس کمتری در به دست اورد یه زن مردادی خواهید داشت.

زنان مرداد ماهی و غرور

ذات و طبیعت زنان مردادی این است که خود را بالا تر از همه بدانند بنابر این نباید آنها را به خاطر غروری که گهگاهی از آنها سر می زند سرزنش کنید چراکه او علی رغم داشتن چنین شخصیتی بیش از هر کسی در کارها و رفتارش صداقت دارد و هیچ کس به اندازه ی او در کارهای خیر پیشقدم نیست، پس نباید انتظار داشت که او از تخت رفیعی که بر بالای آن نشسته است پایین بیاید چراکه این تخت توسط طبیعت برای او تعبیه شده است. ا

ما با این حال باز هم بسیار بزرگوارتر از آنچه که است رفتار می کند و اغلب مردم استثنایی بودن شرایط و شخصیت او را با جان و دل پذیرفته اند. زنان مرداد ماهی در عین حال که بسیار قدرتمند و باهوش هستند در مقابل مهربانی ، بذله گویی و شوخ طبعی را در وجود خود دارند.

ارتباطات زنان متولد مرداد ماه در جمع

چنانچه احساس کردید که زن مردادی در یک دورهمی دوستانه همیشه عروس محفل است و مردان لحظه ای از تعریف و تمجید از او باز نمی مانند اصلاً ناراحت نشوید و حسادت نکنید چراکه به محض اینکه همین افرادی که تعریف زن مردادی را میکنند اگر پای خود را از گلیمش آن فراتر بگذارند توسط او در آن واحد قیچی می شوند.

اینکه مردها در محافل و مجالس از او تعریف می کنند را یک امری طبیعی تلقی می کند اما امکان دارد واکنش هایی از خود نشان دهد چرا که بهتر از هر کسی می داند که این همه غرور، وقار، استقلال طلبی، عزت نفس او را از دنیای لطیف زنانه اش دور میکند و این احساس نیاز را در او برجسته می کند که نیاز به هر ابزاری دارد تا اطمینان پیدا کند که جذابیت های لازم را برای زندگی دارد.

این رفتار او به هیچ عنوان به این معنی نیست که دیگر شما را دوست ندارد.

خوش پوشی

نکته مهم دیگری نیز وجود دارد که باید حتماً در نظر بگیرید اینکه او همیشه این حق را به خودش می دهد که در مورد شکل ، لباس و یا کار دوستان شما نظری بدهد و یا حتی با آنها گرم بگیرد اما در مقابل به هیچ وجه دوست ندارد که شما این رفتار را با دوستان زن او داشته باشید و چنانچه به گوشش برسد که مثل شما منشی خود را به اسم کوچک خطاب کردید شک نکنید که توفان بسیار هولناکی را به پا می کند آنچنان که گویی صدای غرش شیر در جنگل پیچیده است.

مطمئنأ طبیعی است که این رفتار کمی دور از منطق و انصاف است ولی به قول معروف هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد می توان گفت یکی از علت های اصلی این رفتارها در زن مردادی این است که هم تراز بودن و یکسان بودن خود را با مردها به اثبات برسانند به همین علت سعی می کند با مردها بجوشد تا احساس تساوی و یکسان بودن حقوق بکند.

رابطه زن مرداد ماهی با شغل و کار

زنی که متولد مرداد ماه می باشد از لحاظ شغلی توانایی انجام هنرپیشگی تا جراحی قلب را دارد.

در یادگیری تبحر بسیار بالایی دارد و از استعداد ذاتی بسیار زیادی برخوردار است استادی دانشگاه به ویژه روانکاوی و معلمی از شغل های مورد علاقه زن مرداد ماهی است چرا که با این شغل ها قابلیت بسیار بالایی در به دست آوردن اعتماد دیگران دارد و میتواند به موفقیت بسیار زیادی برسد.

شغل

چنانچه اشاره کرده ایم زن مردادی چنانچه به حوزه نویسندگی روی آورد شاعر می شود و اشعار پر از احساسی می سراید چراکه برخوردار از ظرافت ذوق و لطافت طبع است.

چنانچه می خواهید زندگی سراسر آرامش با زن متولد مرداد ماه خود داشته باشید تلاشی برای تسلط به او او نکنید و فراموش نکنید که حس غروری که در وجود او است را سرکوب و جریحه دار نسازید.

خرید کردن زن متولد مرداد

باید بدانید که چنانچه حساب مشترک بانکی با زن مردادی دارید حواستان به این باشد که توانایی مقاومت در برابر خرید لوازم لوکس برای منزل و هدیه برای دوستانش ندارد.

نکته جالب اینکه گنجه زن مردادی همیشه پر از لباس ها و لوازم گران قیمت و شیک است به خاطر همین در تمامی تفریح ها و مهمانی ها از آن دسته افراد شیک پوش محسوب می شود.

البته این اجازه را نمی دهد که شیک پوشی اش باعث جلف گرایی در او شود معمولاً نقصی در سلیقه او وجود ندارد و بیشتر طالب کیف و کفش ایتالیایی و پارچه های فرانسوی است حتی با وجود اینکه خیلی گران باشد.

لوکس بودن

هدف گذاری در زنان مرداد ماهی

هنگامی که حرف از زنان متولد مرداد به میان می آید باید بدانید هدف آن ها جستجوی دستاورد است.

شما نمیتوانید از یک زن مردادی انتظار صبر و شکیبایی در قبال تنگدستی ها و ناتوانی های خود داشته باشید.

در چنین موقعیتی این زن بخاطر شخصیت وجودی خود و از آنجایی که به ظاهر خود اهمیت می دهد در تنگنا قرار خواهد گرفت.

بنابراین باید دقیق بداند که با چه کسی و به چه علتی وارد یک رابطه عاطفی و صمیمی شده است تا بهتر بتواند عمیقا به هدف گذاری خود نزدیک شود.

هدف گذاری

قدرت درونی زنان مرداد ماهی

علاوه بر اینکه زن مرداد ماهی خصوصیات بسیار بارز و اثرگذاری دارد ، دارای نوعی قدرت درونی است که هیچکس در قدم های اول یارای از پای در آوردن او نیست.

این گروه از زنان برای دستیابی به خواسته هایشان نیازمند این قدرت هستند.مهم ترین رکن قدرتمندی این زن ها داشتن قدرت در کار ، روابط و چهارچوب های اخلاقی است.

زنان مرداد ماهی و قدرت زنانگی در آن ها

اگرچه زن مرداد ماهی سطح اجتماعی و موقعیت خود را با خود و خانواده خود حفظ میکند در مقابل می تواند عشوه گر و بسیار لوند عمل کند.

این ویژگی است زنان متولد مرداد نشانه هایی است درجه بالای زنانگی در آنها است.

در حقیقت در عین اینکه ظرافت های ظاهری برایشان بسیار مهم هستند سعی در کسب ظرافت های اخلاقی نیز هستند.

قدرت زنانگی

همسر بودن زن متولد مرداد ماه 

چنانچه یک زن مردادی را را برای همسری انتخاب کردید بایستی کم و کاستی های زندگی خود را مجدداً ارزیابی کنید چرا که یکی از مهم ترین و قاطعانه ترین مقطع های رفتاری با زنان مرداد ماه انتخاب او به عنوان همسر است.

این دسته از زنان سازگاری کمتری در مقابل گذشت کردن و نداری ها دارند اما با همه این تفاسیر چنانچه حتی در شرایط سختی قرار بگیرند اما آن شرایط باب میل خودشان نیز باشد می توانند در آن شرایط بسیار خوش بدرخشند در حقیقت توانایی این را دارند که با کمترین درآمد زیباترین ها را رقم بزنند و به خواسته های درونی و قلبی شان نزدیک شوند.

مرد مورد علاقه زنان متولد مرداد ماه

زن مرداد ماهی مردی را دوست دارد که مثل خودش در اجتماع فعال باشد و محبوب و مورد تحسین دیگران قرار بگیرد و از آنجایی که طالب تعریف و تمجید است در مقابل نیز دوست دارد آن مردی که خیلی بیشتر از او تعریف و تمجید می شود را وارد زندگی خود بکند.

او عاشق سوپرایز و کادوهای کوچک است و برای شما مهم نیست که مربوط به به مناسبت خاصی است یا نه. بنابراین چنانچه می خواهید مرد ایده آل او باشید سعی کنید او را به طور مداوم غافلگیر کنید حتی اگر این غافلگیری ها کوچک باشد.

مرد مورد علاقه

زنان مرداد ماهی بسیار وفادار هستند و صداقت بالایی دارند و علاقه مند به آن دسته مردانی هستند که این خصوصیات در آن ها وجود داشته باشد.

اگر یک زن مرداد ماهی هستید بسیار صادق باشید و وفاداری خود را در هر موقعیتی به او اثبات کنید.

آنها نیاز به یک مرد پر قدرت و محکم دارند که مدام ناز آنها را کشیده و حمایتشان کند گاهی خود را در قالب همسر یک جنگجوی شجاع تصور می کنند بنابراین باید مثل یک جنگجوی دلاور و شجاع در کنار او حاضر باشید.

رگ خواب زن مردادی را پیدا کنید

در اکثر مواقع ظاهر جذاب و شیک می تواند رگ خواب زن مردادی باشد چنانچه بتوانید حساسیت و دقت بسیار بالایی روی ظاهر خود داشته باشید و تمامی چیزهای اطراف خود را به دقت رصد و حفظ کنید تا حدود بسیار بالایی رگ خواب او را پیدا کرده اید.

جذابیت مردان

چگونگی عاشق کردن یک دختر مرداد ماهی

از ویژگی های بارز یک دختر مردادی میتوان به غرور او اشاره کرد چنانچه قصد عاشق کردن او را دارید باید بدانید که چگونه میتوان یک دختر مغرور را عاشق و جذب کرد.

در حالت کلی دختران غرور خاصی دارند و اجازه ورود هر کسی را به قلب شان نمی دهند.

آنها تمام تلاش های شما را برای ایجاد رابطه نادیده گرفته و با هر بار سعی تان بیشتر شما را پس می زنند، این باور که هر چقدر به افراد در روابط بیشتر نزدیک شوید همانقدر از او دور خواهید شد و هرچه بی توجه باشید او را به سمت خود جذب خواهید کرد در مورد مردادی ها صادق است.

چنانچه می خواهید دل یک دختر مردادی را به دست بیاورید باید به تدریج و کم کم با آنها وارد رابطه شوید و به اندازه کمی بی توجهی از خود نشان دهید و به آنها ثابت کنید که درکشان میکنید.

رفتارها و دلایل رفتارهای شان را می فهمید. و سپس از اینجا به بعد تازه به آنها مجوز آمدن به سمت خودتان را بدهید.

رابطه عاشقانه

از این رفتارها در برابر زن مردادی اجتناب کنید

یک سری از کارها و رفتارها وجود دارد که در مورد زن متولد مرداد ماه باید از آن ها اجتناب کنید چنانچه می خواهید مرد مورد علاقه یک زن مردادی شوید و با او قرار ازدواج دارید نکاتی که در ادامه در اختیار شما قرار خواهیم داد را اجرا کنید.

 •  سر او غر نزنید و دعوا نکنید، بدانید که او از طفره رفتن به شدت خشمگین می شود پس صادق و راستگو باشید.
 •  سوالاتی که مربوط به خانواده او و مذهب می باشد از او نپرسید.
 •  انتقادی از شخصیت، لباس ها و دوستان او نداشته باشید.
 •  سعی نکنید که بر او چیره شوید و همچنین مراقب باشید که تحمیلی از طرف شما درباره ورزشهای مورد علاقه تان ، دوستان خود و موضوعات دیگر بر او وارد نشود.

مادری زن متولد مرداد

زن متولد مرداد ماه به عنوان یک مادر پر از عشق و محبت است که همیشه آن را نثار فرزندانش می کند اما با این وجود نیز قادر به تحمل خطاهای آنها نیست و چنانچه چه خطایی از فرزندانش مشاهده کند به شدت به آنها سخت خواهد گرفت در حالی که زمانی که پای خود او وسط است عکس العمل بسیار متفاوتی از خود بروز می دهد.

عشق و محبت بی نظیر نسبت به فرزندانش و بزرگواری و گذشت مادر مردادی باعث شده زمانی که حتی رفتاری بر خلاف انتظار از سوی آنها نسبت به مادر انجام می شود مادر اکتفا به خودخوری و سکوت می کند. با وجود اینکه با فرزندانش به گفتگو می نشیند اما حواسش به این است که دستوراتش نیز نادیده گرفته نشود و از رفتار خوب و دوستانه او سوء استفاده نشود.

اما این نکته هم وجود دارد که مادر متولد مرداد شاید با ولخرجی های خود باعث می شود خطری متوجه فرزندان شود چراکه زمانی که چیزی از آنها دریغ نمی کند در واقع فرزندان پرمدعا و پرتوقع بار میاورد.

مادر

در دفاع و حمایت از کودکان مادر مردادی بی همتاست و خدا به داد کسی که باعث ناراحتی فرزندان او شده است برسد.

فرزند یک چنین زنی بسیار مستقل بزرگ می شود چرا که بسیار مغرور تر از آن است که مدام پیگیر بچه هایش باشد و همچنین فرزندان خود را با اعتماد به نفس بالا و مستقل بزرگ میکند.

در واقع از همان سال های اولیه به آن ها پر و بال داده و دورادور حواسش به آنها است که مبادا چشم زخمی به آنها برسد.

اغلب مادران مرداد ماهی با وجود اینکه خارج از خانه مشغول به کارند اما بچه هایشان هیچ وقت کمبود محبتی احساس نمی کنند چراکه می توانند به راحتی با برنامه ریزی دقیق و وظایف مادرانه خود را نیز به جا بیاورند.

حتی گاهی مواقع پیش آمده است که متانت و وقار خود را کنار می گذارد و به یک زن بازیگوش و سرخوش تبدیل می شود در این لحظات با تمام وجود بازی می کند و می خندد ، اما به محض اینکه این نیاز شادی اش برطرف شد اطرافیان متوجه خواهند شد که دوباره همان زن سابق شده است.

خودمانی رفتار کردن را با غریبه ها دوست ندارد در صورتی که با دوستان نزدیکش شوخی ها و بگو بخند هایی دارد و رفتاری بسیار صمیمانه از خود بروز می دهد.

ممکن است در جمعی با تعداد بالایی از دوستان نزدیکش بسیار راحت صحبت کند اما با یک نفر از آن ها که نمی شناسد، خشک و جدی برخورد کند، بنابراین چنانچه شناخت کافی از او ندارید پس تصور نکنید که این صمیمیتش شامل حال شما هم خواهد بود.

مادران مردادی

ماه های جور و ناجور با متولدین مرداد در ازدواج

موضوع جالبی که برای همه افراد متولدین ماه های مختلف جذاب می باشد این است که ازدواج شان با متولدین کدام ماه به صلاح شان است ما در سایت اقدام به گردآوری ماه های جور و ناجور با متولدین مرداد ماه در امر ازدواج کرده ایم که با دیدن آن می توانید ببینید که ازدواج با کدام ماه برایتان صلاح است با ما همراه باشید.

ماه های جور با متولدین مرداد

 • مرد متولد فروردین (عاطفی)
 • مرد آذر (حساس)
 • مرد مهر ماه و مرد بهمن ماه (دلسوز)

ماه های ناجور با دختر مردادی

 • پسر اسفند ماهی (بی قرار و نا آرام)
 • پسر متولد آبان (طعنه زن)
 • مرد دی ماه (محافظه کار)
 • رابطه شما با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد)
منبع:نمناک

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست