فجر انقلاب و تداوم پیروزی…

فجر انقلاب و تداوم پیروزی… یکی از منشور بر جسته و شاخص جمهوری اسلامی ایران، گفتمان مقاومت است. گفتمان اثباتی و ایجابی که در حوزه نظری و اندیشه سیاسی و مبانی تئوریک، در مقابل پادگفتمان لیبرالیسم غرب، با قدرت تمام رخ نمایی کرد و مشروعیت نظام لیبرال دمکراسی را به چالش کشاند.👈صلح طلبی ایران در

کد خبر : 93295
تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 بهمن 1399 - 0:30
فجر انقلاب و تداوم پیروزی…

فجر انقلاب و تداوم پیروزی…
یکی از منشور بر جسته و شاخص جمهوری اسلامی ایران، گفتمان مقاومت است. گفتمان اثباتی و ایجابی که در حوزه نظری و اندیشه سیاسی و مبانی تئوریک، در مقابل پادگفتمان لیبرالیسم غرب، با قدرت تمام رخ نمایی کرد و مشروعیت نظام لیبرال دمکراسی را به چالش کشاند.👈صلح طلبی ایران در مقابل شرّ طلبی دشمنانش به اثبات رسید. #استبداد گری آنها در مقابل عزت طلبی ایران زانو زد 👈آزادی خواهی کشورمان در برابر اسارت خواهی آنها پیروز شد#ذلت تحمیلی نظام غرب به رهبری آمریکا در مقابل عزت طلبی ایران خوار شد! در گفتمان مقاومت، جمهوری اسلامی ایران هیچگاه برطبل جنگ‌ نکوبید.در پایان جنگ ناوها و هواپیمای مسافر بری ایران، نه در آبهای سر زمینی اقیانوس اطلس آمریکا، بلکه در آبهای سر زمینی ایران سرنگون شد! #اینها نمونه اندکی از دنائت طبع،خوی تجاوز و روحیه جنگ طلبی دشمنان ومظلومیت این مرز وبوم بود! #اما گفتمان سلبی انقلاب به مانند گفتمان ایجابی آن،عرصه را در صحنه های های گوناگون برای دشمنانش تنگ نمود. #به تعبیر رهبری معزز انقلاب ، استقلال در کشور نهادینه شد.الگوی مردم سالاری، پرده از چهره نفاق لیبرال دمکراسی غرب کنار زد! #خودباوری به بار نشست.طلسم جدایی دینداری و نوگرایی را در هم شکست. دست بیگانگان از چپاول ثروت ایران را قطع کرد. #انقلاب علمی جوانان و دانش بومی، مرزهای تحریم و انحصار را در نوردید و فضای آسمانها به تسخیر ماهواره های ایران در آمد. #نو آوری های علمی، صنعتی و از جمله پزشکی تعجب بیگانگان را در فضای تحریم و تسلیم خیالی بر انگیخت! #و جمهوری اسلامی ایران بالنده تر از گذشته، می رود تا در گام دوم انقلاب با #مردم سالاری اقتصادی خود آخرین نفس ها را بر دشمن تنگ نماید. و نظر اندیشمندان غرب از جمله #برژنسکی را در افول قدرت امریکا به کرسی بنشاند. آنجایی که این مغز متفکر رئالیست آمریکا در شورای راهبردی آتلانتیک گفته بود،کدام دیوانه ای آمریکا را از اوج و بلندای سال دو هزار به دوره انفعال و انزوای سال دو هزار و یازده کشانید! #جمهوری خواهان کم عقل؟ #دموکراتهای احمق؟ یا #ایران قدرتمند؟ برژنسکی می گوید ما بازی را به ایران باخته ایم!
#او توضیح می دهد این ایران نیست که دیوانه است، وی می گوید دیوانه مائیم!
#هرچند برخی از سیاسیون آمریکا بر نگاه واقع بینانه این رئالیست تاختند! اما دیری نپائید و گفته و پیش بینی برژنسکی بعد از مرگش، با دیوانگی ترامپ و بحران مشروعیت پیش آمده در این کشور به اثبات رسید! #این در حالی است که پیاده ها و غرب شیفتگان داخل کشور از تب و احتضار نظام می گویند! #اما غافل از این که نفس های انقلاب عمیق تر و آرمانهای آن ریشه در جانهای خفته ای دارد که در بزنگاه حوادث خشم مقدس و پنچه قدرت خود را از صورت دشمنانش دریغ نخواهد کرد، #و این سنت لایتغیر الهی در پیروزی جبهه حق است.
صلح سرخ | حسین حاجی
تحلیلگر سیاست بین الملل
محلل السیاسیه الدولیه
t.me/solhesorkh

اعتراف دولت رئیسی درباره وضعیت وخیم کشور
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست