فرحزاد؛ تفرجگاهی برای همه تهران

محمود کلهری شهردار منطقه 5 تهران در جریان بازدید نمایندگان سازمانهای بین المللی UNDPو UNODCاز روند اجرای طرح بازپیرایی روددره فرحزاد گفت: امیدواریم به زودی و در راستای تحقق شعار"تهران شهری برای همه"منطقه گردشگری فرحزاد به یک مکان تفریحی برای همه مردم تبدیل شده و شاهد حضور گردشگران داخلی و خارجی در این تفرجگاه طبیعی باشیم.
کد خبر : 94892
تاریخ انتشار : دوشنبه 27 بهمن 1399 - 19:25
فرحزاد؛ تفرجگاهی برای همه تهران

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ ، نشست بررسی و بازدید از طرح احیا و بازپیرایی رود دره فرحزاد با حضور محمود کلهری شهردار منطقه ۵،صفات شهردار منطقه ۲، ارتقایی مشاور شهردار تهران ،جمعی از کارشناسان و همچنین مدیرانی از سازمان UNDPو UNODCبرگزار شد.
محمود کلهری شهردار منطقه ۵ در این نشست گفت: حق مردم است که از طبیعت به خوبی لذت ببرند و به نوعی محیط زیست و استفاده از طبیعت حق آحاد مردم است و به طبع آن ، حفظ و نگهداری از طبیعت و محیط زیست متوجه حاکمیت و متولیان امر خواهد بود.
وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی این روددره افزود: دره فرحزاد از موقعیت فوق العاده ای برخوردار است و شعار مدیریت شهری تهران در این دوره “تهران شهری برای همه” است و متاثر از این شعار، همه فعالیت ها و تلاش ها و فعالیت ها حول همین موضوع است که تهران را برای استفاده همه مردم آماده کنیم.
کلهری تاکید کرد: امیدوار هستیم که با همکاری خوب و خروجی خوب از این جلسات، این محدوده و منطقه را تبدیل به مکانی برای حضور گردشگرانی از داخل و خارج از کشور کنیم که حتما شرایط و ظرفیت هایش مهیا هست.
پس از این نشست طرفین به بازدید از برخی نقاط محله فرحزاد پرداخته و در راستای گسترش همکاری ها برای تبدیل این منطقه زیبای گردشگری به یکی از مکان های بین المللی گردشگری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست