قوی ترین و بهترین کلمات تبلیغاتی

قوی ترین و بهترین کلمات تبلیغاتی برای افزایش فروش تبلیغات حرفه ای و درست نتیجه و تاثیرفوق العاده ای در موفقیت کسب و کارها دارد. در تبلیغات کلماتی هستند که به عنوان قوی ترین ها برای جلب مشتری عمل می کنند و شما می توانید با کلمات و جملات مخاطبتان را هدف قرار دهید. تبلیغات در طی

کد خبر : 93389
تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 بهمن 1399 - 16:23
قوی ترین و بهترین کلمات تبلیغاتی

قوی ترین و بهترین کلمات تبلیغاتی برای افزایش فروش

تبلیغات حرفه ای و درست نتیجه و تاثیرفوق العاده ای در موفقیت کسب و کارها دارد. در تبلیغات کلماتی هستند که به عنوان قوی ترین ها برای جلب مشتری عمل می کنند و شما می توانید با کلمات و جملات مخاطبتان را هدف قرار دهید. تبلیغات در طی سالها تغییرات بسیاری داشته است اما کلمات موثر استفاده شده همچنان ثابت و یکه تاز باقی مانده اند. اگر می خواهید با قدرتمندترین کلمات تبلیغاتی آشنا شوید و از آنها برای فروش بهتر محصولات و موفقیت کسب و کارتان استفاده نمایید، این بخش را مطالعه کنید.

کلمات تبلیغاتی

تبلیغات

لیست کلمات قدرتمند در تبلیغات

مقایسه (این یا آن):

تفاوت میان محصول خود و رقبای تان را به مشتریان نشان دهید و کیفیت، راحتیِ استفاده، قیمت و سایر ویژگی های محصولات خود را با رقبای تان مقایسه کنید.

ذخیره:

در تبلغات خود مشتری را مجاب کنید که او با خرید محصول شما پول خود را حفظ و ذخیره خواهد کرد زیرا محصولتان کیفیت خوبی دارد و لازم نیست هر بار یک محصول خرید کند. قانونی بین پولدارترین ها حاکم هست و آنهم خرید اجناس و کلای گران است میدانید چرا؟

به دلیل اینکه در تبلیغات اجناس با ارزش و ماندگار اینطور عمل می شود که اگر به فکر ذخیره و حفظ سرمایه خود هستید و اگر وقتتان برایتان اهمیت دارد و به هر قیمتی حاضر به از دست دادن آن نیستید از این فرصت خرید استفاده کنید.

جدید:

خود ما همیشه در همه جا و در هر زمینه ای به دنبال یافتن جدیدترین ها هستیم.برای انتخاب گوشی تلفن همراه، مدلهای تازه به بازار آمده را در صدر انتخاب خود قرار می دهیم چرا که کلمه جدید را به همراه دارد.ماشین جدید- کفش جدید- مدل لباس جدید- مزه جدید- بوی جدید و هزاران جدید دیگر سبب می شود شوق خرید در شما ایجاد و بیشتر شود.

جدید

ساده:

اضافه کردن امکاناتِ بیشتر خوب است، ولی نه در شرایطی که به قیمت قربانی کردن سادگی باشد. مشتریان خواهان محصولات ساده ای هستند که به راحتی قابل استفاده باشند پس مسائل را خیلی پیچیده نکنید زیرا مشتریان هر زمان که می شنوند چیزی ساده است یا انجام آن آسان است، جذبِ آن می شوند.

بگیرید، دریافت کنید:

افعالی مانند گرفتن و دریافت کردن، کلماتی بر پایه عمل (action word) هستند و به لحاظ روانی به خواننده حق انتخاب می دهند و در واقع مسئولیت را بر عهده او قرار می دهند.

ارزش:

به جای تعریف کردن از خودتان و محصول تان و شرکت تان به مشتری نشان دهید که با خرید محصول شما چه ارزشی نصیب تجارت او میشود و چه ارزشی نصیب مشتری میشود.

کلمات موثر تبلیغاتی

زیرا:

این کلمه یکی از جملات تبلیغاتی موثر است که هر مشتری را ترغیب به خرید می کند. مغز انسان عاشق شنیدن توضیحات است و همه دوست دارند دلیل هر چیز را بدانند پس محصولات، امکانات و اقداماتی را که می خواهید مردم انتخاب کنند، به یک دلیل، گره بزنید تا با این کار، مردم برای خرید بیشتر ترغیب شوند.

بهترین:

عبارت بهترین، یکی از بهترین جملات تبلیغاتی موثر برای جذب مشتری باشد. بهترین در نظر مشتریان تنها به چیزهای واقعا فوق العاده گفته می شود و به همین دلیل آنها می توانند به هر چیزی که روی آن برچسب بهترین زده شده، اعتماد کنند ولی لطفا از این کلمه برای فریب دیگران استفاده نکنید و این برچسب را بدون آنکه اعتبار آن را داشته باشید، بر روی کار، محصولات یا خدمات خود نزنید.

خبر خوش برای طرفداران گوشی آیفون در ایران

محدود:

یکی از کارهای تبلیغاتی محدود کردن زمان برای خرید است. برای خرید محصولتان زمان بگذارید و به افرادی که در زمان کوتاه محصول را خریداری کرده اند جایزه بدهید.

محدود کردن زمان خرید

و:

کلمه “و” یک از بهترین کلمات تبلیغاتی اثرگذار است . به جای کلمه اما که به مشتری القا می کند جمله ای که میگویید مخالف چیزی است که مشتری دوست دارد بشنود، از جایگزین آن یعنی کلمه “و” استفاده کنید.

یا:

همیشه سعی کنید در معاملات تان ۲ پیشنهاد الف و ب را آماده داشته باشید و به مشتری ارائه کنید و با استفاده از کلمه “یا” کاملا هوشمندانه مشتری را مجبور کنید که یا پیشنهاد اول را بخرد و قبول کند و یا پیشنهاد دوم را. وقتی شما از ۲ پیشنهاد استفاده میکنید یکی از آنها توسط مشتری قبول و خریداری میشود.

ارائه پیشنهاد

یکدلی:

استفاده از کلمات تبلیغاتی اثرگذار مثل یکدلی و همدلی و همه باهم و … باعث میشود خریدار با تمام وجودش احساس کند شما و او در یک جبهه هستید و آنها خودشان را در یک جبهه و فروشنده را در جبهه دیگری نبینند.

ضمانت:

زمانی که لغت ضمانت به چشم می خورد حس اطمینان در خرید برای مشتری و حتی تحریک برای خرید کالای مورد تضمین به وجود می آید.

نتیجه:

در تبلیغ محصولتان همیشه به مشتری قول نتیجه بدهید یعنی به مشتری اطمینان دهید که با خرید محصول شما به نتیجه دلخواه و هدفش از خرید خواهد رسید.

روش فروش

عشق و علاقه:

این کلمه که به تنهایی هزاران معنا و مفهوم را دارد در فکر و احساس فرد نفوذ می کند. دقت کنید اگر بر روی جعبه کفشی این عبارت ثبت شود حس دوستانه و نزدیکی با تولید کننده را ایجاد می کند.

شما:

به جرات می توان گفت قوی ترین کلمه در تبلیغات شما است. این کلمه فرد را سراپا گوش می کند و تمام توجه او را به خود جلب می کند. این واژه دقیقا یکی از راه هایی است که به مشتریان نشان می دهد شما تمرکز کانونی خودتان را روی شان معطوف کرده اید،مخاطبان و مشتریان “از مورد توجه واقع شدن” لذت می برند.

کشف:

کلمه ای محکم در ثبت علمی بودن و معتبر بودن محصول ، مشتری با این تیتر در قدم اول به این فکر می کند که این محصول صرف وقت و علم و تخصص را به خود اختصاص داده پس حتما ارزش امتحان و در نهایت خرید را خواهد داشت .

فروش محصول

ثابت شده، تایید شده:

به مشتریان خود ثابت کنید که برند شما همان چیزی است که آنها نیاز دارند و در جستجویش هستند. به عنوان مثال، یک شرکت تولیدکننده لوازم ورزشی ادعا نمود که از هر ۱۰نفر، ۸ نفر از محصولات تولیدی آنها رضایت کامل دارند.هشت از ده نفر، عدد بزرگی است و راه خوبی برای ثابت کردن است پس به یاد داشته باشید که فقط مورد کیفیت و مزایای محصول خود صحبت نکنید و به دنبال راهی برای اثبات آن باشید.

آقا یا خانم … :

استفاده از نام فرد در فروش حضوری به معنای واقعی غوغا می کند پس اگر نام مشتریتان را می دانید، سعی کنید به جای به زبان آوردن جملاتی مثل “بفرمایید” و “خوش آمدید”، از جملاتی همراه با نام خانوادگی یا اسم کوچک او استفاده کنید. می توانید نام مشتریان جدیدتان را هم از آنها پرسیده و آن را به زبان بیاورید.

امنیت:

امنیت یکی از مهمترین انتظارات هر مشتری از کالاها و خدمات است چراکه همه ی افراد دوست دارند، اطمینان یابند که در حوزه ی امنی سرمایه گذاری کرده اند. در کاربرد این کلمه باید دقت داشته باشید چرا که گاهی استفاده از این کلمه با توجه به کالایی که قرار است در برایش تبلیغ کنید مناسب نیست.

نرخ دلار در بازار آزاد باز هم بالاتر رفت

امنیت

انحصاری:

این کلمه یکی دیگر از برترین جملات تبلیغاتی موثر است. وقتی محصولات خود را انحصاری می کنید و آن را تنها در اختیار گروهی انتخاب شده قرار می دهید، کاری می کنید مردم آن محصول را بیشتر بخواهند زیرا همه مردم خواهان این هستند که در گروهی متمایز از دیگران قرار داشته باشند. به جای واژه ی انحصاری می توانید از عبارت های دیگری مانند «فقط برای اعضا»، «فقط افراد دعوت شده»، «برای نخستین بار»، «کارمندان داخلی» و غیره استفاده کنید.

رایگان:

مشتریان عاشق چیزهای رایگان، عادی و ساده هستند پس با دادن هر چیزی به صورت رایگان به آنها می توانید توجه آنها را جلب کنید.

رایگان

جملات تاثیرگذار در فروش بهتر

برای فروش بهتر محصول خود و موفقیت در کسب و کار از این جملات استفاده کنید:

 • به جای استفاده از جمله الان سرم شلوغ است، به مشتری بگویید :خوشحال می شوم بتوانم به شما کمک کنم.
 • به جای استفاده از جمله شما اشتباه می کنید، به مشتری بگویید :فکر می کنم سوء تفاهمی پیش آمده است. اجازه بدهید در موردش صحبت کنیم و حلش کنیم.
 • به جای استفاده از جمله چیزی که می خواهید آن طرف است، به مشتری بگویید :لطفا با من بیایید؛ به شما نشان می دهم که کجاست.
 • به جای استفاده از جمله من نمی توانم این کار را انجام بدهم، به مشتری بگویید :کاری که می توانم انجام بدهم این است که…
 • به جای استفاده از جمله این بخش به من مربوط نمی شود، به مشتری بگویید :من با کمال میل شما را پیش کسی می برم که بیشتر از من در مورد این بخش اطلاعات دارد.
 • به جای استفاده از جمله خونسرد باشید ، در مواقع عصبانیت به مشتری بگویید :من از شما عذرخواهی می کنم.
 • به جای استفاده از جمله این که تمام شده؛ چرا این یکی را نمی برید؟ به مشتری بگویید :شاید از این جنس هنوز در انبار داشته باشیم، اجازه بدهید نگاهی بکنم. اگر نبود، پیشنهادهای دیگری هم برایتان دارم.
 • به جای استفاده از جمله ساعت کار ما تمام شده ، به مشتری بگویید :تعطیلی فروشگاه ساعت … و شروع به کار آن ساعت …. است. آیا کاری هست که بتوانم خیلی سریع برای شما انجام بدهم؟
 • به جای استفاده از جمله خرید شما همین است ؟ به مشتری بگویید :آیا این محصول را هم دیده اید که همراه با کالایی که شما خریده اید استفاده می شود؟
 • به جای استفاده از کلمه گوشی (هنگام مکالمۀ تلفنی) به مشتری بگویید :ممکن است خواهش کنم چند لحظه پشت خط منتظر باشید.
 • به جای استفاده از جمله ما الان این کالا را تمام کرده ایم، به مشتری بگویید :الان از این کالا در فروشگاه نداریم، اما … روز دیگر خواهیم داشت. ممکن است لطفا نام و شماره تلفن خود را به من بدهید تا با شما تماس بگیریم و اطلاع دهیم؟
 • به جای استفاده از جمله این برخلاف سیاست فروشگاه ماست، به مشتری بگویید :سیاست مغازه ما این است؛ اما قصد داریم آن را تصحیح کنیم. من می توانم در حال حاضر این کار را برای شما انجام دهم که…
 • به جای استفاده از جمله من اینجا تازه کارهستم، به مشتری بگویید :لطفا مرا تحمل کنید، برای کمکی که نیاز دارید در خدمت شما هستم.

منبع:نمناک

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست