ماجرای طلاق «آناشید حسینی» از فرزند سفر ایران در دانمارک چیست؟

ماجرای طلاق «آناشید حسینی» از فرزند سفر ایران در دانمارک چیست؟ روز‌های قبل، امیرمحسن مرادیان با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر جدایی اش از آناشید حسینی را رسانه‌ای کرد. او علت طلاق را دخالت برخی افراد و نیش کنایه‌های آن‌ها معرفی کرده است. مرادیان دراین پست اینستاگرامی مدعی شده که یکی از روحانیون مطرح در

کد خبر : 68778
تاریخ انتشار : پنجشنبه 24 مهر 1399 - 19:49
ماجرای طلاق «آناشید حسینی» از فرزند سفر ایران در دانمارک چیست؟

ماجرای طلاق «آناشید حسینی» از فرزند سفر ایران در دانمارک چیست؟

روز‌های قبل، امیرمحسن مرادیان با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر جدایی اش از آناشید حسینی را رسانه‌ای کرد. او علت طلاق را دخالت برخی افراد و نیش کنایه‌های آن‌ها معرفی کرده است. مرادیان دراین پست اینستاگرامی مدعی شده که یکی از روحانیون مطرح در شبکه‌های اجتماعی بیشترین تاثیر را در جریان طلاق آن‌ها داشته و خطاب به او نوشته است: “یادت می‌آید از تو خواستم به تهران بیایی و از نزدیک با ما آشنا شوی و تحقیقی درباره پدر و خانواده ام کنی؟ ”

ماجرای طلاق «آناشید حسینی» از فرزند سفر ایران در دانمارک چیست؟
 زوج پرحاشیه اینستاگرامی که دوسال پیش تصاویر عروسی پر زرق وبرق آن‌ها در فضای مجازی منتشر شده بود، اکنون خبر طلاق آن‌ها جنجال تازه‌ای به پا کرده است. در این میان بسیاری کاربران شبکه‌های اجتماعی و برخی از فعالان رسانه‌ای به این موضوع واکنش نشان داده اند.

به گزارش میهن نوین به نقل از فرادید، مرداد ماه سال ۹۷ بود که تصاویری در فضای مجازی دست به دست می‌شد. این تصاویر مربوط به مجلس عروسی آناشید حسینی “مدل لباس‌های اسلامی” و امیرمحسن مرادیان “فرزند سفیر ایران در دانمارک” بود. حضور برخی از چهره‌های سیاسی در مراسم این دو و برگزاری جشن پر زرق و برق موجی از انتقاد را میان مردم ایجاد کرد.

پس از بازتاب گسترده این تصاویر در شبکه‌های اجتماعی ورسانه ها، امیرمحسن مرادیان که فرزند سفیر ایران در دانمارک بود، برای مصون داشتن پدر از حواشی عروسی لاکچری، منکر مطلع بودن پدرش از این امر شد.

البته دفاع ناشیانه پدر از پسر باعث بدتر شدن اوضاع شد، چرا که در این صورت باید تصور کرد مرتضی مرادیان که مسئولیت مهم سفارت ایران در یک کشور ارپایی را برعهده دارد، بی خبر از اوضاع و احوال خانواده‌ی خود است، تا جایی که ناگهان از عروسی پسرش در یک تالار خیلی مجلل وگران قیمت سر درآورده است!.

امیرمحسن مرادیان در آخرین اظهارات خود عنوان کرد، هزینه مراسم ازدواج بیشتر از ۵۰ میلیون نبوده و لاکچری محسوب نمی‌شود.

ماجرای طلاق «آناشید حسینی» از فرزند سفر ایران در دانمارک چیست؟
ماجرای طلاق زوج جنجالی چیست؟

اما روز‌های قبل، امیرمحسن مرادیان با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر جدایی اش از آناشید حسینی را رسانه‌ای کرد. او علت طلاق را دخالت برخی افراد و نیش کنایه‌های آن‌ها معرفی کرده است.

مرادیان دراین پست اینستاگرامی مدعی شده که یکی از روحانیون مطرح در شبکه‌های اجتماعی بیشترین تاثیر را در جریان طلاق آن‌ها داشته و خطاب به او نوشته است: “یادت می‌آید از تو خواستم به تهران بیایی و از نزدیک با ما آشنا شوی و تحقیقی درباره پدر و خانواده ام کنی؟ ”

دفاع جانانه چهره مطرح فوتبال از علی کریمی

او همچنین گفته “یادت می‌آید گفتم همسرم مدتی است با حجاب شده و توان تحمل این فشار را از سمت مذهبیون به اصطلاح مذهبی ندارد؟ یادت می‌آید با شعار صدرالساداتی تنها نیست تشویقت می‌کردند و تو روز به روز خوشحال‌تر به ادامه راهت امیدوار می‌شدی؟ راستی برادر حال عدالت خواهی ات چطور است؟ بگذریم، به من بگو حال خودت چطور است؟ خوبی؟ “

ماجرای طلاق «آناشید حسینی» از فرزند سفر ایران در دانمارک چیست؟
سید محمدمهدی صدرالساداتی با انتشار عکسی در اینستاگرامش در پاسخ به امیرمحسن مرادیان نوشت: “برادر عزیز! یادتان هست در مکالمه خصوصی گفتم این فخر فروشی که شما و عیالتان میکنید و آه از نهاد افراد عادی و مستضعف جامعه بلند میکنید، آن هم به عنوان یک آقازاده، این آه‌ها بی اثر نیست؟!

او همچنین گفته “یادتان هست آن همه عکس‌های سفر به اروپا؟! آن لباس‌های برند آنچنانی؟! نشان دادن سینمای خصوصی دو نفره؟! یادتان هست که گفتم من کاری به شخص شما و عیال شما ندارم و چند جمله‌ای پدر شما به عنوان سفیر جمهوری اسلامی را مخاطب قرار دادم و تذکر دادم و شما خودتان را جلو انداختید؟ “!

صدرالساداتی در پایان پستش آورده است: “برادر عزیزم! این را هر انسانی درمیابد که اساس زندگی به عشق است و یک عشق محکم با این حرف و حدیث‌هایی که چند روز در سال‌های گذشته بر شما گذشته کمرنگ نمیشود، بلکه هر روز و هر ساعت و هر لحظه با انس با معشوق اوج می‌گیرد و عمیق‌تر می‌شود! اگر بنیانی از عشق پا برجاست، ان شا الله پایدار می‌ماند! “

ماجرای طلاق «آناشید حسینی» از فرزند سفر ایران در دانمارک چیست؟
البته در این میان آناشید حسینی ترجیح داده در خفا از همسرش جدا شود وسخنی از این طلاق در فضای مجازی به میان نیاورد.
ماجرای طلاق «آناشید حسینی» از فرزند سفر ایران در دانمارک چیست؟

آناشید حسینی کیست؟

سیده آناشید حسینی ۴ بهمن ۱۳۷۰ در اهواز به دنیا آمد. او فارغ التحصیل کارشناسی رشته معماری است و مدل است. حسینی قبل از ازدواج مدل اینستاگرام بوده، تصاویر مختلف او در فضای مجازی گواهی بر این ادعا است.
البته به نظر می‌رسد از زمان آشنایی اش با امیرمحسن مرادیان کار مدلینگ را تبدیل به مدل اسلامی کرده، طراح لباس‌هایی با برند حجاب استایل می‌شود.. او در ایسنتاگرامش به وضوح مطرح کرده کارش برای افرادی است که می‌خواهند چادر را کنار بگذارند و پوشش راحت تری داشته باشند.

حمایت جسیکا چستین از زنان ایرانی

البته حسینی مدعی است که به عنوان مدل محجبه ثابت کرده، زیبایی ظاهری و شیک بودن و باحجاب بودن باهم تناقضی ندارند.

وی که به عنوان مهمان در یک برنامه تلویزیونی حضور داشت، توضیحاتی درباره شغلش داد و گفت که از بچگی علاقه خاصی به مد و طراحی لباس داشته است.

آناشید حسینی سال گذشته نسبت به حواشی ازدواجش واکنش نشان داد و گفت “من و امیرمحسن یک سال است که ازدواج کرده ایم، شایعاتی درفضای مجازی درباره ازدواج ومراسم عروسی ما منتشر شد که ما را بسیار آزرده خاطر کرد. چرا که عروسی ما را لاکچری دانسته وفکر می‌کنید هزینه‌های میلیاردی شده بود، همچنین به همسر من عنوان آقازاده داده بودید و این نهایت بی انصافی است”
ماجرای طلاق «آناشید حسینی» از فرزند سفر ایران در دانمارک چیست؟
حسینی همچنین به انتشار ویدیویی در اینستاگرام مدعی شده بود که او وهمسرش زندگی ساده‌ای دارند. او گفته بود: ” ما در خانه‌ای اجاره‌ای و ۹۰ متری زندگی می‌کنیم، ماشینی که سوار می‌شویم قیمتش شاید ۳۰-۴۰ میلیون تومان باشد. پدر من یک فعال اقتصادی بوده وهیچ گاه شغل دولتی نداشته است”

او همچنین گفت “ما آقازده نیستیم؛ آقازاده همان‌هایی هستند که در ویلا‌های میلیاردی شان رفت وآمد کرده، درمورد اسلام و دلسوزی صحبت می‌کنند. شما نباید با آبروی یک دختر جوان وخانواده اش بازی کنید”.

اما کاربران شبکه‌های اجتماعی نسبت به پست آناشید حسینی واکنش نشان دادندو برخی نیز این دو را به دروغگویی و ریاکاری متهم کردند.

ماجرای طلاق «آناشید حسینی» از فرزند سفر ایران در دانمارک چیست؟
برخی نیز با زبان طنز و کنایه زندگی متوسط ادعاشده توسط حسینی را زیر سوال بردند. یک کاربر با انتشار پستی دراینستاگرام با لحن طنزآمیز نوشته بود: ” ضمن درخواست گلریزان برای این فقیر خواشمند است، این ویدیو را انتشار دهید تا خدایی ناکرده یک زوج جوان به نان شب خود محتاج نمانند وهرچه زودتر از فقر تنگدستی نجات یابند”

این کاربر در ادامه پست طنز آمیز خود آورده بود “جالب است که میزان قیمت ساعت وکمربند شما از خانه وماشین تان بیشتر می‌شود. ”

البته آناشید حسینی همان زمان درپاسخ به سخنان طعنه آمیز کاربران شبکه‌های اجتماعی گفته بود: ” خیلی از لوازم‌های من ازجمله ساعت، کیف وکمربند در زمان مجردی خریداری شده است. البته کیف من پنج سال قبل خریداری شده که با دلار ویورو الان خیلی قیمتش متفاوت بوده، شاید یک دهم قیمت کنونی آن باشد وقیمت معقول تری نسبت به الان داشته است. “

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست