معرفی محصولات تسکو در صنعت بلند مرتبه سازی

شرکت تسکو بعنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قالب بتن و داربست حضور موفقی در پروژه‌های بلندمرتبه سازی داشته است. در اجرای این پروژه‌ها، محصولات متنوعی از تسکو همراه با خدمات فنی مهندسی و مشاوره تخصصی ارائه شده است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌شود:
کد خبر : 122888
تاریخ انتشار : سه شنبه 26 مرداد 1400 - 13:12

تسکو در صنعت بلندمرتبه سازی

شرکت تسکو بعنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قالب بتن و داربست حضور موفقی در پروژه‌های بلندمرتبه سازی داشته است. در اجرای این پروژه‌ها، محصولات متنوعی از تسکو همراه با خدمات فنی مهندسی و مشاوره تخصصی ارائه شده است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌شود:

 

پروژه هتل رویا -تهران

طراح و مجری : آقای دکتر تهرانی

هتل رویا در جنب اتوبان اشرفی اصفهانی واقع است وبا مساحت ۱۷ هزار متر مربع سازه بتنی و به ارتفاع ۴۴ متر می باشد.جهت انجام داربست نما و پوشش سطوح چهار وجه ان از سیستم داربست مثلثی پیش ساخته زودبست استفاده گردید. به لحاظ نمای شیشه‌ایی آن و وجود پیچیدگی‌های خاص داربست زودبست کمک فراوانی در اجرای پروژه به وجود آورد و با توجه به سرعت نصب و افزایش بهره وری در عملکرد و پیشرفت پروژه در واقع یک معجزه در اجرای نما به وجود آمد.

 

پروژه هتل ایران مال  تهران

طراح و مجری : شرکت لیندر آلمان

هتل ایران مال با مساحت ۱۷۰۰۰۰۰ متر مربع یکی از بزرگترین مجموعه های اقامتی و گردشگری ایران می باشد. این پروژه در سال ۱۳۹۰ شروع گردید. در این پروژه چندین شرکت از کشورهای ایران، ترکیه و آلمان همکاری هایی را با یکدیگر داشته اند. نمای این هتل به صورت تمام شیشه طراحی و اجرا شد که تامین داربست های ایمن زودبست به ارتفاع ۱۲۰ متر  تجهیزات کار در ارتفاع از قبیل سکوهای کار و پلت فرم ها و کف موقت توسط شرکت تسکو طراحی و تامین گردید.

داربست تسکو

پروژه هتل پاسارگاد فرشته-تهران

طراح ایرانی: مهندسین مشاور اندیشه خاک سازه – طراح خارجی : زاها حدید

پیمانکار : شرکت ساختمانی ایستافر

ساختمان هتل فرشته پاسارگاد در منطقه الهیه و در ضلع غربی باغ سفارت روسیه واقع است. با توجه به تعدد ساختمان های بلند مرتبه در منطقه الهیه و همپوشانی برج ها بر یکدیگر ، مجاورت پروژه در کنار باغ سفارت روسیه که در پهنه وسیعی فاقد ساخت و ساز خواهد بود، باعث گردیده تا دید پروژه به سمت شرق کاملا آزاد باشد. تعداد طبقات زیر زمین (پارکینگ) ۱۰ و فوقانی روی زمین (تجاری – مسکونی) ۵۳ طبقه می باشد.نوع سازه بتنی و کاملا اکسپوز طراحی شده است.

تسکو با مشارکت اولمای اسپانیا نسبت به طراحی و ساخت قالب پلای وود بتن اقدام نمود و از قالب های رویه پلایوود (چوبی) استفاده شد . علت این امر ساختار بتن نمایان سازه برج می باشد. کلیه مراحل طراحی و ساخت قالب های یکطرفه دیوار و هسته برشی مرکزی بطور تواما در ایران و اسپانیا توسط مهندسی تسکو و اولما انجام گردید.

پروژه سیستم تور نجات ساختمان بانک آینده

پیمانکار : شرکت البرز تات

برج  مرکزی بانک آینده در مجاور بزرگراه مدرس نرسیده به چهار راه پارک وی در ورودی الهیه  قرار دارد. این سازه  با ۳۰ طبقه و ۶ طبقه مشاعات و پارکینگ و به متراژ حدود ۶۱۰۰۰ متر مربع ساخته شده است. شروع این پروژه از سال ۱۳۹۴ شروع به ساخت شد. هم اکنون در حال بهره برداری است. شرکت تسکو افتخار همکاری با این مجموعه رو داشت تا با ارائه با کیفیت ترین تور نجات به منظور ارتقای سطح ایمنی و جلوگیری از سقوط مصالح خدمتگذار این پروژه باشد.

داربست مثلثی تسکو

پروژه سیستم تور نجات مجتمع آبشار

پیمانکار : شرکت مسکن تابلیه

پروژه آبشار در منطقه ۲۲ شهرداری تهران و در ضلع شمالی اتوبان شهید خرازی و در زمینی به مساحت حدود ۲۶۰۰۰ مترمربع در حال احداث می‌باشد. این پروژه مجتمع متعلق به تعاونی مسکن سازمان تعزیرات حکومتی می‌باشد که با شرکت سامان گستران پویا وابسته به بانک مسکن مشارکت نموده است.

بلوک های موضوع مشارکت که توسط شرکت سرمایه گذاری مسکن بانک مسکن احداث خواهد گردید، شامل ۵ برج ۲۱ طبقه از مجموع ۱۱ بلوک می باشد که زیر بنای کل این ۵ برج حدود ۱۲۴۰۰۰ مترمربع خواهد بود (زیر بنای کل ۱۱ بلوک حدود ۱۶۹۰۰۰ متر مربع می باشد). تعداد واحدهای احداثی در این ۵ برج ۷۳۱ واحد دو و سه خوابه (۹۰ تا ۱۳۰ متر) با زیر بنای متوسط مفید حدود ۱۰۵ متر مربع می باشد. برج ها شامل ۳ طبقه زیر زمین، یک طبقه همکف و ۱۷ طبقه مسکونی می باشد.

بلوک های احداثی شامل چهار بلوک در قطعه جنوبی (تیپ F) که در هر طبقه ۸ واحد پیش بینی گردیده و یک بلوک در قطعه شمالی (تیپ B) که در هر طبقه ۱۱ واحد پیش بینی گردیده است که ۴ واحد سه خوابه و ۷ واحد باقیمانده نیز دوخوابه هستند. نکته قابل توجه در بلوک تیپ B این است که واحدهای شمالی آن دارای دید ابدی کوه هستند.

پروژه آبشار یکی از جذابترین و از لحاظ موقعیت مکانی پرمتقاضی ترین پروژه های منطقه ۲۲ است که از میان پروژه هایی که در شمال بزرگراه خرازی واقع شده اند شاید در کنار پروژه جهاد کشاورزی، مرغوب ترین پروژه های این ناحیه از منطقه ۲۲ را تشکیل  بدهند. برج های این پروژه مسکونی به دلیل تعدد واحدهای مسکونی، شهرک آبشار نام گرفته که ورودی اصلی آن درست در ضلع جنوبی میدان خرم آباد واقع شده است که با افتتاح این شهرک، با قرارگیری مرکز تجاری تفریحی رزمال و همچنین بیمارستان تخصصی تریتا در جنوب این شهرک و افتتاح شهرک آبشار در نیمه دوم سال ۹۸، بدون تردید شهرک آبشار در شمال همت مرکزیت قابل توجهی خواهد یافت که باعث رشد ارزش واحدهای مسکونی آن خواهد شد مخصوصا با نزدیک شدن هر چه بیشتر به افتتاح و راه اندازی بیمارستان تخصصی مغز پروفسور سمیعی این مسئله را پررنگ‌تر می‌کند. شرکت تسکو نیز افتخار همکاری با این مجموعه رو داشت تا با ارائه با کیفیت ترین تورهای نجات به منظور ارتقای سطح ایمنی و جلوگیری از سقوط مصالح خدمتگذار این پروژه باشد.

پلکان کارگاهی تسکو

پروژه سیستم تور نجات ساختمان بیمه رازی

پیمانکار: شرکت البرز تات

یکی از پروژه‌های ارزشمند شرکت تسکو در حوزه تور نجات پروژه بیمه رازی می‌باشد. پروژه برج بیمه رازی در موقعیت چهارراه جهان کودک در تقاطع خیابان آفریقا و حقانی واقع شده است. این برج با زیربنای ۴۰ هزار متر مربع شامل ۲۵ طبقه و ۷ طبقه زیرزمین می‌باشد. این  برج  متعلق به بیمه رازی و ساختمان مرکزی این شرکت می‌باشد. کارفرمای این پروژه بزرگ شرکت سرمایه گذاری تات می‌باشد. ساخت برج مرکزی بیمه رازی در سال ۱۳۹۱ اغاز شده است و با وجود یک مرحله توقف، در سال ۱۳۹۸  به سرانجام رسید.

سهامداران عمده بیمه رازی، شامل  توسعه صدرمدائن با ۱۹.۴۳ درصد، پیشگامان توسعه تجارت البرز با ۱۴.۹۹ درصد، مهندسین تلاشگران توسعه تجهیز پایتخت با ۱۳.۴۶ درصد، ارتباط شگرف ایرانیان با ۱۲.۹۹ درصد و بنیاد خیریه نیکوکاری تات با ۱۰ درصد ، شرکت سرمایه گذاری اقتصاد گستر دنا با ۷ درصد ،  شرکت باغ شهرگسترایرانیان با ۴ درصد می باشند.

شرکت تسکو نیز در این پروژه در حوزه ی نصب تورنجات همکاری و مشارکت داشته است و با ارائه با کیفیت ترین تور نجات به منظور ارتقای سطح ایمنی و جلوگیری از سقوط مصالح خدمتگذار این پروژه باشد.

برای اطلاعات بیشتر وارد سایت https://www.teskoco.com بروید  یا با شماره تماس 021-22220999 تماس بگیرید.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست