مهلت خواستن متهم برای رضایت از شاکی

چندی پیش دختر جوانی به‌نام سمیرا با مراجعه به مأموران پلیس مدعی شد که توسط پسر جوانی که وضع مالی خوبی دارد مورد تعرض و سوء‌استفاده قرار گرفته و حالا از او شکایت دارد. شاکی در توضیح بیشتر گفت: حسام پیمانکار سرویس دانش‌آموزان چندین مدرسه غیرانتفاعی بود و درآمد بسیار خوبی داشت. حدود یک ماه

کد خبر : 48379
تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 تیر 1399 - 10:40
مهلت خواستن متهم برای رضایت از شاکی

چندی پیش دختر جوانی به‌نام سمیرا با مراجعه به مأموران پلیس مدعی شد که توسط پسر جوانی که وضع مالی خوبی دارد مورد تعرض و سوء‌استفاده قرار گرفته و حالا از او شکایت دارد.

شاکی در توضیح بیشتر گفت: حسام پیمانکار سرویس دانش‌آموزان چندین مدرسه غیرانتفاعی بود و درآمد بسیار خوبی داشت. حدود یک ماه قبل من و دوستم خیلی اتفاقی در یک بزرگراه او را دیدیم و سوار خودرواش شدیم.

حسام به من ابراز علاقه کرد و خواست تا ارتباط‌مان را برای ازدواج بیشتر کنیم و من هم موافقت کردم تا اینکه چند روز بعد من را به خانه مجردی اش دعوت کرد به‌خاطر اینکه تنها نباشم با دوستم به خانه‌اش رفتیم.

اما پس از دقایقی مادر حسام تماس گرفت و از او خواست تا بسرعت به خانه آنها برود چراکه ظاهراً یکی از بستگانشان فوت کرده بود. من به داخل اتاق رفتم تا آماده رفتن شوم که به یکباره حسام وارد اتاق شد و به من تعرض کرد.

بعد هم گفت که ظرف چند روز آینده به خواستگاری‌ام می‌آید و نگران نباشم. پس‌از آن دیگر حسام ارتباطش را با من کم کرد و هر زمانی هم که تماس می‌گرفتم با جواب‌های سرد دست به سرم می‌کرد.

تا اینکه به مقابل خانه‌اش رفتم و دیدم او در عین بی‌خیالی میهمانی گرفته و با دوستانش خوشگذرانی می‌کند وقتی زنگ خانه را زدم و به کارهایش اعتراض کردم او با عصبانیت به جلوی در آمد و من را بشدت کتک زد. حتی قصد داشت با زور مرا به داخل ببرد که با پلیس تماس گرفتم.

ادعای بی‌اساس رسانه ترک درباره جزایر سه‌گانه

پس‌از اظهارات شاکی و تکمیل تحقیقات پرونده با کیفرخواست تعرض به شعبه ۱۲ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

در ابتدا کیفرخواست علیه متهم خوانده شد و بعد از آن سمیرا بار دیگر شکایتش را مطرح کرد. در ادامه حسام در جایگاه قرار گرفت و با رد این موضوع که تعرضی انجام داده گفت: من وضع مالی‌ام خوب است و ماشین گرانقیمتی هم دارم و به طور قطع مشخص بوده که مسافرکش نبودم.

سمیرا و دوستش از من خواستند تا سوارشان کنم و با هم دوست شدیم. روز حادثه هم سمیرا خودش پیشنهاد داد که با من ارتباط داشته باشد. الان هم اگر قضات دادگاه اجازه بدهند حاضرم رضایت او را جلب کنم.

بدین ترتیب قضات با توجه به درخواست متهم و موافقت شاکی با این مهلت با درخواست وی موافقت کردند و ادامه رسیدگی به این پرونده به بعد از پایان این مهلت موکول شد.

منبع: ایران

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست