#میهن_یار

#میهن_یار

به دلیل شیوع ویروس کرونا و به‌منظور حمایت از کسب‌وکارهای زیان‌دیده

درج تبلیغات رایگان در پایگاه خبری میهن نوین

#میهن_یار

#با_هم_کرونا_را_شکست_می‌دهیم

پایگاه خبری میهن نوین قصد دارد تا با در اختیار قرار دادن فضاهای تبلیغاتی خود سهم کوچکی در حمایت از کسب‌وکارهای خسارت‌دیده، بعد از شیوع ویروس کرونا داشته باشد.

پایگاه خبری میهن نوین – با توجه به زیان وارده به بسیاری از مشاغل خدماتی و دیگر کسب‌وکارهای کوچک به دلیل شیوع ویروس کرونا و نظر به لزوم حمایت از کارگاه‌های تولیدی و کسب‌وکارهای خرد و کوچک، پایگاه خبری میهن نوین در نظر دارد تا با در اختیار قرار دان نیمی از فضاهای تبلیغاتی خود و همچنین امکان درج رپرتاژ آگهی برای این دسته از مشاغل جهت رونق به کسب‌وکارشان به‌صورت رایگان تا پایان این بحران اقدام کند.

لذا اگر شما هم صاحب شغلی هستید که می‌توانید از طریق تبلیغات در پایگاه خبری میهن نوین به کسب‌وکار زیان‌دیده خود رونق دوباره بدهید و یا در اطرافیان، دوستان، آشنایان و فامیل خود کسانی را می‌شناسید که نیاز به تبلیغات برای بهبود به کسب‌وکارشان دارند اطلاع‌رسانی کرده و یا این‌که با به اشتراک گذاشتن این خبر در جهت کمک به این عزیزان اقدام نمایید.

مراحل درج آگهی:

  • پوستر و یا برنوشته تبلیغاتی و لینک پیوست را به شماره ۰۹۲۲۷۰۵۴۱۶۰ از طریق پیام‌رسان تلگرام ارسال نمایید تا بعد از بررسی، تبلیغات شما در پایگاه خبری میهن نوین درج شود

مراحل درج رپرتاژ آگهی:

  • متن رپرتاژ آگهی خود را به همراه تصویر و لینک آگهی به شماره ۰۹۲۲۷۰۵۴۱۶۰ از طریق پیام‌رسان تلگرام ارسال نمایید تا بعد از بررسی در پایگاه خبری میهن نوین درج شود.

توجه:

  • با توجه به محدودیت فضای تبلیغاتی و لزوم استفاده حداکثری مشاغل زیان‌دیده از این فرصت، هر آگهی تبلیغاتی به مدت یک هفته در این پایگاه منتشر می‌شود.

  • با توجه به محدودیت فضای تبلیغاتی، اولویت انتشار با آگهی‌هایی می‌باشد که ازنظر زمانی سریع‌تر اقدام به ارسال کرده باشند.

  • در خصوص انتشار رپرتاژ آگهی محدودیت خاصی وجود ندارد لذا پس از بررسی اولویت انتشار با آگهی‌هایی می‌باشد که ازنظر زمانی سریع‌تر اقدام به ارسال کرده باشند.

  • کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان صحت آگهی‌های ارسالی را بررسی کرده و پس از تائید منتشر می‌شوند.

  • در صورت هرگونه پرسش می‌توانید از طریق ارسال پیام به شماره ۰۹۲۲۷۰۵۴۱۶۰ اقدام نمایید.

logo-samandehi