در نشست تقدیر از عملکرد سامانه 1888 منطقه 19 مطرح شد:

نظارت های مردمی عامل تحقق حقوق شهروندی و توسعه شهر است

عملکرد مؤثر و بسیار مطلوب سامانه 1888 شهرداری منطقه 19 در حوزه نظارت همگانی مورد تقدیر قرار گرفت.
کد خبر : 85306
تاریخ انتشار : یکشنبه 7 دی 1399 - 13:26
نظارت های مردمی عامل تحقق حقوق شهروندی و توسعه شهر است

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، سید مجتبی موسوی معاف رئیس سامانه ۱۸۸۸ شهرداری تهران به همراه معاون نظارت و رسیدگی این سامانه با حضور در منطقه ۱۹ و نشست با شهردار و مدیر بازرسی منطقه از نعمت احمدی مسئول سامانه ۱۸۸۸ منطقه تقدیر کرد.

در این نشست موسوی معاف ضمن تشکر از پیشرفت عملکرد سامانه ۱۸۸۸ شهرداری منطقه و عملکرد بسیار مطلوب آن، حمایت های مدیریت شهری منطقه را عاملی مهم و مؤثر در رسیدگی به پیام ها دانست و افزود: رسیدگی به پیام های شهروندان متأثر از یک حلقه سه وجهی شامل شهردار، مدیران شهری و مسئول سامانه است و ایجاد مشکل در هر یک از این حلقه ها کل چرخه را دچار مشکل می کند.

این مسئول بر تبیین حقوق و تکالیف متقابل مردم و شهرداری تأکید و تصریح کرد: یکی از رسالت های اصلی شهرداری این است که به مردم بیاموزند توقعات بجایی از مسئولین شهرداری داشته باشند و درهمین راستا نیز ضرورت دارد با نزدیک شدن صف و ستاد و در یک سیر منطقی پاسخگوی مردم و کسب رضایت موجه آن ها باشیم.

موسوی معاف همچنین خواستار تعامل سازنده و پیگیری بی حاشیه در انجام کارها شد و دیدگاه مدیران به نظارت ها را به عنوان یک فرصت و نه تهدید نگاهی مهم و ارزشمند دانست.

در ادامه نشست علی توکلی شهردار منطقه نیز نظارت و ارزیابی ها را انگیزه بخش و باعث تسریع در انجام کارها دانست و تصریح کرد: شهرداری تهران در نظارت ها پیشتاز بوده و دقت و حساسیتی که به این موضوع در شهرداری وجود دارد کمتر در دستگاه های اجرایی دیگر دیده می شود.

دست‌دادن رئیسی و سیدحسن به سبک ایام کرونا

به گفته او نظارت های مردمی بسیار ارزشمند است چراکه باعث تحقق حقوق شهروندی و تحریک احساس مسئولیت شهروندان و در نتیجه توسعه شهر و منطقه می شود.

 

 

بازدیدها: 0

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست