هدایایی که بهتره برای خانم ها نخرید

هدیه هایی که باب میل خانم ها نیست ! هدیه دادن از آن دست کارهای خوبی است که باعث تحکیم روابط بین دو نفر میشود.خانم ها هدیه گرفتن را بسیار دوست دارند و برای هدیه دادن هم همیشه پیشقدم میشوند اما انتخاب هدیه برای یک خانم کار بسیار دشواری است . خانم ها انسان های

کد خبر : 90467
تاریخ انتشار : سه شنبه 7 بهمن 1399 - 11:39
هدایایی که بهتره برای خانم ها نخرید

هدیه هایی که باب میل خانم ها نیست !

هدیه دادن از آن دست کارهای خوبی است که باعث تحکیم روابط بین دو نفر میشود.خانم ها هدیه گرفتن را بسیار دوست دارند و برای هدیه دادن هم همیشه پیشقدم میشوند اما انتخاب هدیه برای یک خانم کار بسیار دشواری است . خانم ها انسان های ظریف و نکته بینی هستند و دیدشان با مردها متفاوت است به همین جهات انتخاب هدیه برای آنها دشوار تر است از طرفی وقتی به یک خانم هدیه می دهید حتما دوست دارید نشان دهید که چه قدر برایتان ارزشمند و مهم است و بسیار دوستش دارید.

هدیه برای خانم ها

هدیه خریدن مانند دیگر کارهای روزمره نیست؛ با کمی برنامه ریزی و دقت می توانید کسی که دوست دارید را غافل گیر کنید و هدیه ای ارزشمند و خاطره انگیز به او بدهید.هر خانمی علایق منحصر به فرد خود را دارد، اما بعضی هدیه ها هستند که برخی خانم ها دوست ندارد آن ها را دریافت کند (مگر اینکه خودش درخواست کرده باشد) ؛ ادامه ی این بخش به بررسی بدترین هدیه از نظر خانم ها اختصاص یافته است.

هدیه برای خانم ها

هدیه های نابجا برای خانم ها

۱- لوازم خانه ی غیر ضروری

برخی خانم ها علاقه ای به این وسایل ندارند بخصوص اگر وسیله ای که شما خریداری می کنید ضروری و مورد نیاز او نباشد ، از طرفی باخرید و هدیه این وسایل آن ها حس می کنند، او را تشویق به کار بیشتر می کنید و این حس زیاد خوشایند نمی باشد پس تا زمانی که خانم شخصا درخواست چیزی مثل مخلوط کن یا چای ساز نکرده هرگز آن را به عنوان هدیه نخرید! خانم ها از اینکه وظایف خانه داری تنها به دوش انها باشد ، حس بدی خواهند داشت. این نکته را فراموش نکنید برخی خانم ها به لوازم خانه علاقمند هستند و دوست دارند از اینگونه وسایل هدیه بگیرند، پس هنگام خرید این وسایل به سلیقه و میزان حساس بودن همسرتان توجه نمایید.

۲- لباس ، وقتی سایزش را نمیدانید

به چندین دلیل لباس خریدن در برخی شرایط به هیچ عنوان! گاهی شما سایز دقیق او را نمی دانید؛ اگر خیلی بزرگ باشد ناراحت می شود و اگر خیلی کوچک باشد احساس بدی نسبت به خودش پیدا می کند.همچنین استایل او در لباس هم مهم است. بنابراین اگر حتی می خواهید به او لباس هدیه بدهید، با هم به فروشگاه بروید و شما پول لباس را حساب کنید.

کادو برای خانم

۳- قاب و فریمی برای عکس خودتان

این هدیه بسیار رایج و یکی از بدترین هدیه ها است که خودشیفتگی شما را نشان می دهد؛ هدیه دادن عکس شش سالگیتان به همسرتان؟! اصلا شوخی خوبی نیست.قاب کردن یکی از عکس های دوتاییتان و هدیه دادنش فکر بهتری است.

۴- هدایای غیرقابل تعویض

هرچیزی که به راحتی تعویض نشود هدیه خوبی نیست، مخصوصا اگر گران قیمت باشد.هدیه ای تهیه کنید که در صورت نیاز بتوانید آن را تعویض کنید.

کادوی روز زن

۵- محصولات مربوط به رژیم غذایی و تناسب اندام

اگر دنبال دردسر نیستید، محصولات رژیم غذایی را به عنوان هدیه برای همسرتان نخرید؛ چون باعث می شود فکر کند او را همان طور که هست دوست ندارید که البته منظور شما اصلا این نبوده است.

۶- هدیه برای خودتان!

بدترین کادو ،کادو و هدیه ای هست که بیشتر از همسرتان خودتان به آن نیاز دارید و بیشتر از او خوشحال خواهید شد. کادوی وی باید متعلق به خودش باشد و او را بیشتر خوشحال کند ،مثلا فرض کنید شما برای همسرتان یک پلی استیشن بگیرید و توقع داشته باشید او خوشحال شود.هدیه دادن تلویزیون آخرین مدل آن هم به این دلیل که همسرتان زیاد تلویزیون می بیند، دلیل خوبی نیست. چیزی به او هدیه بدهید که برایش ارزشمند باشد و شخصا به خود او تعلق داشته باشد.

برنامه بازی های دوستانه تیم‌ ملی تا آغاز جام ملت های آسیا مشخص شد

هدیه مناسب

۷- بلیت بازی های ورزشی

تنها در صورتی به همسرتان بلیت بازی ورزشی هدیه دهید که یک هوادار دو آتیشه باشد. یک بلیت دو نفره برای کنسرت گزینه مناسب تری است، مخصوصا اگر آن کنسرت مورد علاقه خودتان نیست و فقط به خاطر همسرتان به آن جا می روید.

۸- چیزهای عجیب غریب

بی شک همسرتان از یک لیوان قهوه آهنگ خوان خوشش نمی آید. مگر اینکه قصد شوخی داشته باشید و در کنار آن یک هدیه ارزشمند تهیه کرده باشید.خانم ها شوخی خیلی دوست دارند اما هر چیزی جایی دارد و پیشنهاد می کنیم وقتی پای احساس در میان است فکر شوخی را از سرتان بیرون کنید.

۹- عطر و ادکلن های تقلبی

اگر یکی از عطرهای معروف را می خواهد برایش بخرید در غیر این صورت این کار را نکنید، شاید رایحه آن را دوست نداشته باشد و شاید حتی بدتر، به آن آلرژی داشته باشد.

۱۰- پول نقد

برخی خانم ها بسیار حساس هستند و با هدیه دادن پول نقد ناراحت می شوند زیرا آنها می پندارند شما برای خرید هدیه وقت کافی برای آنها صرف نکرده اید.

کادوی پول نقد

۱۱- لوازم آرایشی نامناسب مثل از جمله کرم ضد چروک

اینکه به همسرتان کرم ضد چروک هدیه دهید اصلا قابل هضم نیست. اگر می دانید همسرتان از چه لوازمی استفاده می کند و برند محبوب او چیست ، برای او لوازم آرایشی تهیه کنید، در غیر اینصورت ریسک نکنید.

۱۲- گل یا دسته گلی ارزان قیمت

همه خانم ها گل دوست دارند و در کل گل برای زنان ارزشمند است، اما به شرطی که در کنار سایر هدایا داده شود و یا بی مناسبت به او هدیه بدهید. اما در مناسبت های خاص هرگز فقط گل نخرید بخصوص اگر گلی که خریداری می کنید ارزان قیمت است . اما اگر همسرتان علاقه مند به گل است میتوانید با سفارش دسته گل شیک و خاص او را خوشحال کنید.

دادن گل به همسر

۱۳- هدیه مشابه سال قبل

حتما امسال همسرتان انتظار هدیه جدیدی دارد. پس از تکرار هدیه ای که سال قبل برایش تهیه کرده بودید، دوری کنید. حتی اگر مدل دیگری باشد.

۱۴- شیرینی و شکلات

بیشتر خانم ها عاشق شکلات هستند اما این ها به تنهایی هدیه مناسبی برای مناسبت ها نیست. شما برای خوشحال کردن همسرتان می توانید در کنار هدیه اصلیتان شیرینی و شکلات قرار دهید.

۱۵ – لوازم ورزشی

ممکن است همسرتان عاشق تمرین کردن و ورزش کردن باشد، اما لوازم ورزشی در موقعیت های احساسی نمی توانند هدایای مناسبی برای همسرتان باشند.

۱۶٫کارت هدیه

زنان دوست دارند برایشان برنامه ریزی کرده باشید و کادوی شما را ببینند پس هرگز کارت هدیه به او ندهید که برای برخی از آنها این به معنی ارزش قائل نشدن خواهد بود.

کارت هدیه برای همسر

۱۷- هرچیز ارزان قیمت

برخی خانم هایی که به برندها توجه زیادی دارند و سعی می کنند تمام لوازمشان تقلبی نباشد، مطمئنا با گرفتن هدایای تقلبی ناراحت می شوند و به لباس، کفش، عطر و… تقلبی و کم ارزش علاقه ای ندارند پس از انتخاب آن ها خودداری کنید.

۱۸٫ لباس خانگی و راحتی

اگر چه خانم ها در این لباس ها احساس راحتی می کنند و دوستشان دارند، اما هر خانمی از گرفتن آن بعنوان هدیه لذت نخواهد برد.در کل سعی کنید بعد از خریدن هر هدیه ای، برچسب قیمت آن را بکنید و برای بسته بندی اش زمان و سلیقه زیادی خرج کنید.

کشتی گیر دوپینگی محروم شد

۱۹٫ کتاب

کتاب جزو بهترین هدایا است اما برای برخی خانم ها. خانم هایی وجود دارند که با هدیه گرفتن کتاب خوشحال نمی شوند و دوست ندارند در یک رابطه ی عاشقانه کتاب هدیه بگیرند و کتاب می تواند در یک موقعیت ساده برای آنها خیلی خوشحال کننده باشد پس بهتر است در موقعیت های عاشقانه و مناسبت های خاص سراغ کتاب نروید.

کتاب

۲۰٫ بدلیجات

برخی خانم ها به طلا علاقه زیادی دارند و برعکس از بدلیجات متنفرند و خرید بدلیجات برای آنها حس بی ارزش بودن را به آنها القا می کند پس اگر پول کافی برای خرید طلا ندارید، از فکر خرید بدلیجات نیز خارج شوید.

۲۱٫ کادوهای نامتناسب با سن او

هنگام خرید کادو به سن همسرتان توجه کنید. اگر کادوی متناسب با سن همسرتان را نگیرید و مثلا برای همسرتان یه هدیه نوجوانانه بگیرید و یا کادو بزرگتر از سن وی باشد مطمئنا باعث دلخوری او خواهد شد و در هر دو حالت جالب نخواهد بود.

۲۲٫ ابزار تکنولوژی

ممکن است همسر شما به اندازه خودتان به ابزار تکنولوژی علاقمند نباشد، بنابراین خرید کادوهای تکنولوژی که همسر شما زیاد علاقه ای به استفاده از آنها ندارد تنها باعث بی تفاوتی او و از بین رفتن پولتان خواهد شد.

۲۳٫ کادوهای دست ساز

برخی آقایان متاسفانه در کارهای هنری تجربه زیادی ندارند. پس اگر ذوق و سلیقه ای برای ساختن کادو یا هنری ندارید ، لزومی ندارد یک کادوی دست ساز به خانمتان هدیه دهید و علاقه تان را به این طور بخواهید نمایش دهید.برخی کادوهای دست ساز خوب هستند ولی الزاما همه کادوها این طور نیستند.

هدیه دست ساز

۲۴٫ کادوهای تحقیر آمیز

گاهی خرید برخی کادو ها برای همسرتان حس تحقیر را به او می دهد. خرید برخی کادوها برای همسرتان که به او یادآوری می کند که بیشتر به خود برسد و این حس را می دهد که به اندازه کافی به خودش نمی رسد، اشتباه است.

۲۵٫ کادوهای خیلی گران

خانم ها موجودات عجیب و لطیفی هستند. اگر در اوایل آشنایی و نامزدی کادوهایی بسیار گران قیمت به خانمی که وضع مالی پایین تری نسبت به شما دارد، هدیه کنید ممکن است او را ناراحت کنید و این حس را برسانید که قصد به رخ کشیدن ثروت و پول خود را داشته اید. هرچند شما این قصد را نداشته اید اما ممکن است او چنین برداشت کند پس ابتدا شخصیت او را کامل بشناسید و اگر متوجه شدید با هدایای گران قیمت مشکلی ندارد ، برایش تهیه کنید.

۲۶٫ کادوهای کم ارزش

وسایل و هدایایی که به عنوان یک کادوی کامل شناخته نمی شوند را در کنار یک هدیه دیگر به همسرتان بدهید و هرگز آنها را به عنوان هدیه اصلی به او اهدا نکنید.

نکته مهم:

هر آنچه در این مطلب خواندید عمومیت دارد و طوری جمع بندی شده است که برای همه نوع سلیقه مناسب باشد. خانم ها بسیار حساس هستند پس با توجه به سلیقه شان برای آنها هدیه تهیه کنید. ممکن است برخی خانم ها با هدیه گرفتن وسایل بالا بسیار ناراحت اما برخی دیگر ناراحت نشوند، پس هر فرد هدیه دهنده ای باید به سلیقه و میزان حساس بودن فرد مقابلش توجه کند و سپس هدیه ای مناسب برای او تهیه نماید.

منبع:نمناک

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست