وزیر کشور: دنیا بدون جمهوری اسلامی، ظلمات بود

 وزیر کشور گفت: امروز جمهوری اسلامی رمز امید و توجه جهانیان بوده و الگویی برای استقامت و پایداری مردم مظلوم دنیا مقابل مستکبران عالم است.
کد خبر : 135780
تاریخ انتشار : یکشنبه 23 آبان 1400 - 9:32
وزیر کشور: دنیا بدون جمهوری اسلامی، ظلمات بود

وزیر کشور گفت: امروز جمهوری اسلامی رمز امید و توجه جهانیان بوده و الگویی برای استقامت و پایداری مردم مظلوم دنیا مقابل مستکبران عالم است.

احمد وحیدی روز شنبه در آیین تکریم و معارفه استاندار قزوین در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، افزود: اگر یک لحظه توجه و فکر کنیم که جمهوری اسلامی نمی بود این دنیا چه می شد، مردم ستم دیده فلسطین که از اولین حقوق خود بی بهره هستند به امید چه کسی می خواستند مبارزه کند.

وی گفت: اگر جمهوری اسلامی نمی بود مردم مظلوم یمن و جهان اسلام به امید چه کسی می خواستند مبارزه کنند و مردم مستضعف در عالم به امید چه کسی مقاومت می کردند.

وحیدی اضافه کرد: اگر یک لحظه تصور کنیم که این جمهوری اسلامی نمی بود امروز دنیا بسیار تاریک بود و دنیای بدون جمهوری اسلامی بسیار تاریک و ظلمات می شد.

وزیر کشور اضافه کرد: جمهوری اسلامی به برکت انوار اهل بیت (ع) امروز پیامی در دنیا دارد که انسان ها را زنده و امیدوار می کند و به آینده ای بزرگ به حرکت در می آورد .

این مسوول گفت: قداست جمهوری اسلامی فرامرزی، فرا زمانی و مکانی است و این مردمی که چنین بیرقی را بلند کرده و چنین حرکتی را آغاز نموده اند و تا اینجا استوار و محکم به جلو آمده اند حقا مستحق خدمت شایسته هستند.

وی اضافه کرد: چه توفیقی شایسته تر که انسان در خدمت چنین گروهی باشد که استکبار از نام آنها می ترسد و از اینکه تسلیم ناپذیر مقابل همه استکبار دنیا ایستاده اند به خود می لرزد.

حرف‌های تازه وزیر درباره مسمومیت‌های جنجالی

وحیدی ادامه داد: به همین دلیل انواع تهمت ها از جنگ اقتصادی و رسانه ای را علیه ما اعمال کرده اند و ایران اسلامی را به نقض حقوق بشر متهم می کنند.

وی گفت: آمریکایی ها که در انتقال ریاست جمهوری در مجلس خود پنج نفر کشته دادند، این آمریکای حقیر، ما را به عدم رعایت حقوق بشر متهم می کند یا کانادا که افتضاح حقوق بشری در ظلم هایی که به مردم های بومی کرده و دسته جمعی آنها را در گورها دفن کرده است ما را به عدم رعایت حقوق بشر متهم می کند.

وی اضافه کرد: جمهوری اسلامی که برای پاسداشت حرمت جان و خون همه مومنین و مستضعفین جانفشانی می کند، کشورهای اروپایی ما را متهم می کنند درحالیکه از مدنیت و انسانیت بویی نبرده اند و با پول و سلاح، مردم را به کشتار می دهند.

وزیر کشور افزود: امروزه جنگ اقتصادی، نظامی و رسانه ای است و مردم ما ایستاده اند و این چیزی است که آنها را به خشم می آورد.

احمدی اضافه کرد: امروز در بسیاری از صحنه ها به عقب رانده شده اند و بین آنها اختلافات زیادی وجود دارد ناشی از اینکه مقاومت جواب می دهد و امروز مقاومت ما جلوی آنها جواب داده است.

وی اضافه کرد: امروز دولت سیزدهم نماد مبارزه بی امان علیه ظلم و ستم مستکبرین و نماد اتکا به توان و ظرفیت داخلی است.

این مسوول گفت: امروز با اتکا به ظرفیت داخلی و خدای بزرگ و با بهره گیری از آموزی های انقلاب و رهبر دوباره در نقطه جهشی دیگری قرار گرفته ایم که برگرفته از ظرفیت های داخل و اعتقاد راسخ به راهی که 42 سال پیموده شده است و ما در این راه پیروز هستیم.

آیا خوردن قهوه باعث تپش قلب می شود؟

وزیر کشور امروز برای حضور در جلسه شورای اداری قزوین به منظور معارفه یازدهمین استاندار قزوین به این استان سفر کرده است.

محمد مهدی اعلایی روز یکشنبه ۱۶ آبان در جلسه هیات دولت به ریاست آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی به عنوان استاندار قزوین در دولت سیزدهم معرفی شد.

اعلایی با مدرک کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی از دانشگاه تهران و دکترای مدیریت کسب و کار در مسئولیت‌های مختلفی از قبیل معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت سهامی بیمه ایران، مدیرکل ثبت احوال استان تهران، معاون استاندار خراسان رضوی، مدیرکل توسعه کار آفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت کار و امور اجتماعی و مدیرکل تعاون استان‌های آذربایجان شرقی و زنجان حضور داشته است.

پیش از این هدایت الله جمالی پور مسوولیت استانداری قزوین را برعهده داشته است که از ششم شهریور ۱۳۹۸ سکان استان قزوین را به دست گرفته بود.

منبع: ایرنا

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست