ویژگی هایی که تنها یک زن مهر ماهی دارد

زنان متولد مهر ماه خصوصیات های جالبی دارد اگر زن مهر ماهی اطراف خود می شناسید دانستن خصوصیات اخلاقی آنان به شما در ارتباط با آن ها کمک میکند.
کد خبر : 65240
تاریخ انتشار : سه شنبه 8 مهر 1399 - 23:04
ویژگی هایی که تنها یک زن مهر ماهی دارد

خصوصیات اخلاقی و ویژگی های مختص زنان متولد مهر

خیلی از افراد طالب کشف اطلاعاتی از خصوصیات شخصیتی دوستان و آشنایان خود هستند طالع بینی ماه تولد می تواند این اطلاعات را به هر فردی داده و آنها را با روحیات دوستانشان آشنا کند.بنابراین بر همین اساس سایت طالع بینی زن متولد مهر ماه را در اختیار شما قرار داده تا بتوانید با شخصیت و روحیات او به خوبی آشنا شده و بدانید به چه نحوی با او برخورد کنید.
زنان متولد مهر

خصوصیات اخلاقی زن متولد مهر ماه 

چنانچه با ویژگی های رفتاری دختر ها آشنا باشید و بدانید به چه نحوی باید با آنها برخورد بکنید دیگر عاشق کردن آنها کار دشواری نخواهد بود. چنانچه سعی در جذب یک زن مهرماهی دارید و می خواهید او را عاشق خود کنید این مطلب را بخوانید تا بدانید به چه طریقی با آنها رفتار کنید و در نهایت لیستی در اختیارتان قرار می دهیم تا بدانید ازدواج یک زن مهر ماهی با متولدین چه ماهی از مردان بهتر می باشد.

طالع بینی زنان مهر ماهی

زن متولد مهر ماه قدرت استدلال و هوشیاری و همینطور انصاف خود را در هر شرایطی بروز می دهد. طبق این طالع بینی قوه ذهنی و استعداد بسیار بالایی برای زنان مهر ماهی مطرح شده است زنان مهر ماهی هنگامی که به اجبار وادار به قضاوت شوند توانایی این را دارند که بی طرفانه و منصفانه داوری کنند به هیچ عنوان حاضر نیستند با افراد پر حاشیه سر و کله بزند.
بی صبری در برابر انتقاد از جمله ضعف های آن ها می باشد و به شدت تمایل دارند که اعمال و رفتارشان مورد تایید دیگران قرار گیرد اما در کلیه اشخاصی با تدبیر ، متعادل ، انعطاف پذیر و ملاحظه گر می باشند.

کدام مرد ،مورد علاقه زن متولد مهر ماه است؟

زن مهرماهی به مردی علاقه مند است که معتقد به عشق کلاسیک باشد مدام برایش شکلات و گل هدیه دهد ، سر میز شام شمع روشن کرده و برای اینکه علاقه اش را به او نشان دهد د دائماً تماس تلفنی با او برقرار کند به چشمهای همسرش خیره شده و احساسات قلبی خود را بروز دهد.
عاشق مردی می شود که هنرمند است و برای زندگی بهتر و ابراز عشق و علاقه خلاقیت به خرج می دهد. با یک نقاشی زیبا و شیر گفتن دل همسرش را به دست بیاورد وین مرد میتواند دل یک زن مهر ماهی را به دست آورد.
زنان مهر ماهی
ویژگی های اخلاقی زنان مهری 
مردان با ملاحظه مردانی هستند که توجه زنان مهر ماهی را جذب میکند مردی که پول شام را حساب میکند و مطمئن می شود که حتماً دسر خود را سفارش دادیانه و در ماشین را برای زن باز می کند و همیشه مودبانه و با فن بیان منطقی درخواست بیرون رفتن از او می کند و برای احساساتش احترام می گذارد.

چگونگی برخورد با زن متولد مهر

بهترین نحوه برخورد با این زنان طوری است که نباید به شکلی رفتار کنید که به نظر بیاید با او ازدواج کرده اید. زن مهر ماهی علاقه خاصی به عشق دارد و دوران ماه عسل را با ابراز علاقه های ملایم و ظرافت خاصی دوست داشته و به هیجان می آید.
پس تنها کاری که وظیفه شماست اینست که بایستی تلاش کنید تا بیشتر نقش یک عاشق را بازی کنید تا یک شوهر. امکان دارد شما از آن دسته مردهایی باشید که موقع اتمام ماه عسل با خود بگویید:خوب این هم از این و بعد از آن بیشتر مثل یک هم خانه با او رفتار کنید تا یک همسر.
اما باید بدانید که برای حفظ توازن و تعادل زندگی زناشویی تان در تمام سالهایی که قرار است زندگی کنید بایستی به شکل دیگری عمل کنید. زن مهر ماهی شما یک ایده آلیست واقعی می باشد که با جدیت با مسائل روبرو می شود. در نگاه او واقعیات از طریق ظرفی که رنگ گل رز را دارد به او ارائه می شود و واقعیات تلخ و خشن او را بیش از حد از عذاب می دهد پس زمانی که شرایط ایجاد کرد باید خیلی محتاطانه و آرام با او برخورد کنید.
زن متولد مهر ماه موجودی اجتماعی ، احساساتی ، عاشق زیبایی ، باهوش ، حساس و با فرهنگ و اصالت می باشد چنانچه توانایی تطبیق خود با او دارید می توانید در کنارش با حس خوبی بمانید.
فراموش نکنید که احساسی که در اوایل دوران ازدواج داشتید را به او نشان داده و زمانی که ناراحت است سر به سرش نگذارید. و این اطمینان را داشته باشید که هرگونه اشکال یا ناسازگاری در طول زندگیتان با او ممکن است پیش بیاید برطرف خواهید کرد.
زن مهر ماهی
نحوه برخورد با زن متولد مهر 

چگونه زن مهر ماهی را عاشق خود کنیم 

یک زن متولد مهر به راحتی عاشق می شود به شرط اینکه با او با انصاف و راستگو باشید. متولدین مهر دوستدار و علاقمند به برابری و عدالت هستند و بخاطر اینست که نماد مهر ترازو است و تصدیق این گفته می باشد متولدین مهر از بی عدالتی متنفرند و هیچ چیز به اندازه ی نابرابری آنها را خشمگین نمی کند آفریده ی زیبای متولد مهر جزٔ اجتماعی ترین افراد محسوب میشود.
پس از فکر اینکه آنها را ترک کنید در بیایید آنها عاشق گروه های دوستانه هستند و از اخلاق و رفتار گرمی برخوردارند و از اینکه در جمع گروههای دوستانه باشند و در گپ و گفت با آنها باشند لذت می برند یکرنگ و همدل و راستگو بودن مهر ماهیها خصوصیت بارزی است که مهری ها را از دیگران جدا می کند اگر در کنار یک مهر ماهی شاد و سرحال شدید مطمئن باشید که این متولد مهرماهی است که موجب شادی شما شده است چرا که او لبریز از عشق بی انتهاست پس سعی کنید این شادی متقابل را گسترش دهید تا او هم از در کنار بودن شما سرمست شود.

بانوی مهر ماهی با متولد کدام ماه ازدواج کند

ازدواج زن مهر با ماه های دیگر 
ازدواج بانوی مهرماهی با مرد ی از جنس فروردین:(بسیار عالی) بسیار مهربان و خونگرم و اعتقاد راسخ به برابری زن و مرد .
ازدواج بانوی متولد مهر با مرد اردیبهشتی:(خوب) افردی هستند که خواستار آرامش و راحتی و اعتدال در زندگی می باشند.
ازدواج بانوی مهر با مرد خردادی:(بسیار خوب) اینها بسیار حساب شده عمل میکنند و با هم مهربان و یکدل و تفاهم خوبی دارند.
ازدواج بانوی مهر با مرد تیر:(بسیار عالی) بسیار صبور و اهل گشت و گذار با دیگران
ازدواج بانوی مهر با مرد مردادی:(خوب) منطقی و در عین حال به دنبال آرامش و صلح در زندگی زنانشویی می باشند.
ازدواج بانوی متولد مهر با مردی از جنس شهریور :(خوب ) رابطه ی موفق آمیز چرا که هر دو بسیار با انصاف و عالت طلب هستند.
ازدواج بانوی مهر با مردی از جنس مهر:(خوب) چون هر دو دارای خصوصیات مشترک هستند پس امکان موفقیتشان در زندگی بیشتر است.
ازدواج بانوی مهر با مردی از جنس آبان:(متوسط) موفقیت در زندگی دارند ولی خالی از دردسر نیستند.
ازدواج بانوی مهر با مردی از جنس آذر:(خصوصیاتی از قبیل مسئولیت پذیری، صداقت،و عشق و محبت بین آنها موج می زند.
ازدواج بانوی مهر با مردی ازجنس دی:(متوسط) تا حدوی خودرای و بلند پرواز شاید به مشکلاتی بر بخورند.
ازدواج بانوی مهر با مردی ازجنس بهمن:(بد) هیجانی و نا آرام ،عاصی و تنوع پسند.
ازدواج بانوی مهر با مردی از جنس اسفند:(بسیار خوب) ازدواجی بسیار موفق چرا که از همه لحاظ با هم مشترک اند.
ازدواج زن مهری
ازدواج با زن مهر ماهی 

مثال برای شناخت بیشتر زنان مهر ماهی

در این بخش از مطلب خصوصیات زنان مهرماهی  برای آشنایی هر چه بیشتر و بهتر شما با،بانوان متولد مهر مثالی می زنیم تا با متولدین ماههای دیگر مقایسه ای کرده باشیم . به عنوان مثال :شما در بین دوازده زن ،که هر کداممتولد یک ماهی هستند نشسته اید و در مورد اینکه برای دعوت مهمان از کارت استفاده شود یا تلفن و یا پیغام ، صحبت می کنید حال ارائه ی نظر خانم ها را در این مورد می خوانیم:
زن متولد فروردین:من شخصا از تلفن استفاده می کنم و نیازی به کارت نیست.
زن متولد اردیبهشت:شاید در زندگی من این اتفاق بندرت افتاده که من از کسی برای مهمانی دعوت کردم باشم دوستان من خودشان به دیدن من می آیند بدون اینکه از طرف من دعوت باشند.
زن متولد خرداد:کارت دعوت؟منکه هرگز برای این کارها وقت ندارم.
زن متولد تیر:من همیشه دوست دارم با یک نامه ای که سرشار از جملات صمیمی و دوستانه باشد برای دعوت استفاده کنم احساس می کنم کارت دعوت خیلی خشک و رسمی است.
زن متولد مرداد:اگر برای دعوت از کارت های جذاب و منحصر بفرد استفاده کنم چرا که نه با کمال میل.
زن متولد شهریور:من در این مورد از دوستانم مشورت می گیرم تا از نظر آنها هم آگاه شوم.
 زن متولد آبان:من کارت را خوب میدانم چرا که اگراز طریق تلفن خبر دهم و آنها جواب ندهند بی شک مهمانی مرا از دست خواهند داد پس انتخاب من کارت است.
 زن متولد آذر:اوه خدای مگر باز هم استفاده از کارت برای دعوت به مهمانی رایج است؟
زن متولد دی:من کارت را دوست دارم ولی کارتی که تزئین آن بسیار ساده و در عین حال شیک و جذاب باشد.
زن متولد بهمن:من در ابتدا به هواشناسی تو جه میکنم و ابری یا آفتابی بودن هوا را می سنجم بعد تصمیم می گیرم .
زن متولد اسفند:در واقع برای من دعوت از دوستانم به جشن همه وسیله ها برابرند مهم اینست که کدام اشخاص تمایل بیشتری برای حضور در مهمانی من دارند و چه کسانی از بودن در مهمانی من ناخرسندند برای افراد متمایل از هر وسیله ای برای دعوت استقبال می کنم.
و اما زن متولد مهر:خوب من ابتدا موقعیت را مورد کنکاش قرار می دهم و به نظرم ارسال کارت ، پسندیده است.اما از طرف دیگر ارسال کارت ممکن است به آسانی انجام نگیرد یا حمل بر خودستایی شود البته از نظر برخی دوستان.
یا عده ای از دوستان دلگیر شوند که چرا از تلفن استفاده نکرده ایم از اینها گذشته بانوی امروزی به خاطر مشغله های فراوان فرصت تماس تلفنی با این همه دوست را ندارد پس گاهی خوب است از سنتهای پیشین نیز تبعیت شود.
شناخت زن مهری
مثالی برای شناخت زنان متولد مهر
البته افرادی هم هستند که بنا به دلایلی برای استفاده از کارت معذوریت دارند بعنوان مثال شاید خرید و تزیین و ارسال آن شامل هزینه ی زیاد باشد که در این مورد باید صرف نظر کرد و شاید تلفن کردن کم هزینه تر باشد ولی من به شخص معتقدم که استفاده از کارت زیبا و شیک کار خوبی است که شاید بتوان در این مورد کمی ولخرجی هم کرد.
البته کارت دعوت باید چاپی باشد ولی به هنرمند بودن شخص هم بستگی دارد که خودش می تواند به طراحی و تزیینش دست بزند و طبیعی است که در مورد ارسال آن باید خیلی حساس بود چرا که برخی از طبقات جامعه ممکن است دچار سوتفاهم بشوند.
مثلا اگر این چنین کارت دعوتی را برای اوناسیس بفرستیم خوشش نمی آید اما کدام یک از ما اوناسیس را به مهمانیش دعوت می کند.فقط دوستان صمیمی از این نوع کارها خوششان می آید زیرا از کارتهای چاپی خصوصی تر است در حالیکه کارتهای چاپی خیلی رایج ،قابل قبول و رسمی تراست.
دقت می کنید که یک بانوی مهر ماهی چگونه با خودش به بحث و گفتگو می پردازد و از دیدگاههای مختلف به مسئله نگاه می کند او در این کار آنقدر کاوش می کند تا بتواند به یک نتیجه رسیده و تصمیم قطعی را اتخاذ کند.
منبع:نمناک
آقای بازیگر همچنان در جهان حکمرانی می‌کن

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست