ویژگی های جذاب خانم های بهمن ماهی

خصوصیات دختران و زنان متولد بهمن آیا تا به حال به خصوصیات اخلاقی خود فکر کرده اید ذهنتان چقدر در گیر اخلاق و خصوصیات خود شده؟ شاید شما و اطرافیانتان نیز معتقد به این مطلب باشند که هر شخصی متناسب با ماه تولدش دارای خصوصیات مخصوص به آن ماه باشد و در واقع داشتن این

کد خبر : 90334
تاریخ انتشار : دوشنبه 6 بهمن 1399 - 11:55
ویژگی های جذاب خانم های بهمن ماهی

خصوصیات دختران و زنان متولد بهمن

آیا تا به حال به خصوصیات اخلاقی خود فکر کرده اید ذهنتان چقدر در گیر اخلاق و خصوصیات خود شده؟ شاید شما و اطرافیانتان نیز معتقد به این مطلب باشند که هر شخصی متناسب با ماه تولدش دارای خصوصیات مخصوص به آن ماه باشد و در واقع داشتن این خصوصیات با توجه به ماه تولدش برای او اجباری باشد.این نوع تفکر برای بعضی از افراد قابل قبول است اما برخی دیگر زیاد در قید و بند پذیرش این مسائل نیستند و فقط از لحاظ فان و سرگرمی به آن می نگرند. در این مطلب شما را با خصوصیات اخلاقی زنان جذاب و باهوش بهمن ماهی آشنا می کند پس ما را همراهی کنید.

شخصیت زنان بهمن ماهی

زنان بهمن ماهی

چگونه زنان و دختران متولد بهمن را بشناسیم

متولدین بهمن ماه:کلمه بهمن در اوستا “زبان اوستایی” به صورت “وهومنه” در زبان پهلوی “وهومن” در زبان فارسی “وهمن” یا “بهمن” ذکر شده است و از دو جزء “وهو” به معنای خوب و نیک و “مند” از ریشه ی من به معنای منش و رفتار تشکیل شده است پس بهمنش ، نیک اندیش ، نیک نهاد نیز معنا می دهد .بهمن نخستین آفریده ی اهورامزدا و از بزرگترین ایزدان مزدیسنا نیز یاد می شود.همچنین بهمن یک نام پسرانه نیز تلقی می شود در دنیای روحانی نماد فکر نیک و عقل و توانایی خداوند است شاید متولدین بهمن نیز پاره ای از این خصوصیات را در خود داشته باشند که در ادامه آنها را می خوانیم .

خصوصیات بانوی متولد بهمن

به طور مختصر در مورد یک بانوی متولد بهمن اینگونه می توان گفت :که وی بسیار غافلگیر کننده و غیر منتظره ، دارای حس ششم قوی، سریع الانتقال ، کنجکاو ، علاقمند به دوست و کمی بی علاقه به آداب و سنن، سنتی است . در ادامه شما را به آشنایی هرچه بیشتر با ویژگهای خاص متولدین بهمن دعوت می کنیم .

ظاهر بانوی بهمن ماهی

بیشتر زنان ودختران متولد ماه بهمن ، از لحاظ ظاهری فریبنده و زیبا هستند آنها در نگاه اول بسیار جذاب و تو دل برو هستند اما لحظه ای بعد بی تفاوت و سرد جلوه می کنند اما درکل پس از متولدین برج میزان یعنی ماه مهر بیشتر خوشگل ها متعلق به ماه بهمن است و در عین زیبایی با نمک نیز هستند .

زن بهمنی

پوشاک متولدین بهمن

طرز لباس پوشیدن متولدین بهمن ممکن است چنان شوکی به شما وارد کند که شما را چندین ساعت متحیر و متعجب سازد .

زنان متولد بهمن نیز مانند دیگر زنان عاشق لباس هستند و از نگاه کردن به لباسها از ویترین مغازه لذت می برند و معتقد است آنچه که می پوشد کاملا شیک و برازنده ی اوست .او برای پوشش لباسی انتخاب می کند که ممکن است هر بیننده ای به نوع پوشش او حسرت بخورد.

در مورد انتخاب نوع پوشش نیز دارای سلیقه ی مخصوصی است مثلا اگر یک لباس خاص مد شود ممکن است او زود آن لباس را تهیه کند یا ممکن است خیلی ساده و بی آلایش لباس بپوشد یا از شیوه ی مادر بزرگ ها در نوع پوشش استفاده کند.

چگونکی آرایش موی او نیز مختص خودش است .تغییر رنگ و آرایش موی او ،همچون تغییرات شخصیتش غیر قابل پیش بینی و کنترل است مثلا ممکن است یک روز موهای خود را پسرانه کوتاه کند یک روز از کلاه گیس بلند استفاده کند ،یک روز موهای خود را مشکی رنگ کند روز دیگر نقره ای .در کل موهای متولد بهمن مانند موهای هیچکس نیست و در انتخاب رنگ و آرایش فقط خودش تصمیم می گیرد که چگونه باشد.

گفت وگو با یک بانوی متولد بهمن

هم صحبتی و هم نشینی با یک متولد بهمنی بسیار دلچسب و دلنشین می باشد چرا که او دارای لحن بسیار جذابی است و این احساس خوشایند به مرد دست می دهد که وی زنی بسیار محجوب و پر رمز و راز است و بعد یکی از تغییرات خاص در متولد بهمن رخ می نماید و شما بدون هیچ مقدمه ای و ناگهانی از او جمله و سخنی می شنوید که تا چند لحظه مات ومبهوت می مانید و باور آن برایتان سخت و دشوار می گردد.

شما در مورد بحران انرژی و تاثیرهای آن بر کشورهای صنعتی صحبت می کنید که یک دفعه او در مورد خورشت کرفس با شما سخن می گوید در این هنگام شما باید تا حد امکان خونسردی خود را حفظ کنید و با قاطعیت تمام به بحث اصلی خود بر گشته و آن را ادامه دهید ولی در عین حال باید منتظر این باشید که هر چند دفعه یکبار از موضوع اصلی خارج شده و دوباره به سر جای اول خویش بر می گردد.

به غیر از این مسائل که شاید گاهی هم بامزه و خنده دار است صحبت های وی همیشه از روی منطق استدال می باشد در هنگام هم کلامی با وی وانمود نکنید که از او بالاتر و سرتر هستید عدم تساوی برای او هیچ معنایی ندارد در واقع عدم توجه به این نکته ی مهم موجب به وجود آمدن سدی بین شما خواهد شد که گذشتن از آن و رسیدن به یک بانوی بهمنی غیر ممکن خواهد شد.

بانوی متولد بهمن

مثبت اندیشی دختر متولد بهمن ماه

دختر متولد بهمن همیشه مثبت گرا است و هیچ حس بد و سؤظن در او نیست اما ذکر این نکته ضروری است که از این حسن نیت او تعبیر بد نکنید و سعی در سؤاستفاده کردن نباشید چرا که اگر حین خیانت توسط او دستگیر شوید قلبش به شدت خواهد شکست .

زن بهمنی بدون دلیل به شما شک نمی کند در حالت نرمال هر چه به او بگویید از شما می پذیرد ولی قبول خیانت به هیچ عنوان برای او ممکن نیست .زن بهمنی بعد از خارج شدن شما از خانه حس کنجکاویش گل نمی کند اینکه شما کجارفته اید ، کجا هستید، به اداره و محل کارتان تلفن نمی کند که ببیند واقعا آن جایید یا هیچ وقت سر وقت جیب یا گوشیتان نمی رود خلاصه با مکر و حلیه هیچ رابطه ای ندارد.

در کل به شما توصیه می گردد که هیچ وقت سو ظن وی را بر نیانگیزانید و به فکر سو استفاده کردن نباشید و این نکته را مد نظر داشته باشید که عدم حس حسادت در وی به جهت داشتن شخصیت قوی او نیست بلکه چیزی بیشتر از آن است که شما فکرش را کرده اید در مرحله ی اول میتوان مطمئن بود که شما از زیر نظر قویترین میکروسکوپ جهان عبور کرده اید در مرحله دوم دنیای او همیشه پر از موضوع و مسائل متفاوت است برای یک زن بهمنی این ضرب المثل ( از دل برود هرآنکه از دیده رود ) همیشه صادق است.

آغاز پخش «نون خ۴» از فردا

وقتی که از جلوی دید او دور می شوید در واقع ٩٩ درصد از فکر و ذهن او نیز دور می شوید چرا که او هرگز دلش برای کسی تنگ نمی شود به هر دلیل اگر این زن از شما خیانت و بی وفایی ببیند خیلی ساده و بطور ناگهان به عقب بر می گردد و در خلاف جهت قبل قدم بر می دارد در این موقع از تلاش بیشتر برای بر گرندان او خودداری کنید و وقت خود را بیشتر هدر ندهید.

بعد از آنکه بین او و شما هیچ رابطه ی عاطفی حکم فرما نباشد در مدت زمان کمی تمام عشق و محبت شما را از دلش بیرون می ریزد و شما می تواند مطمئن باشید که حتی ذره ای از آن خاطرات خوبتان در قلب و ذهن وی جایی ندارد البته یک استثنایی هم وجود دارد .بانوی متولد بهمن ، مانند مردی که در این ماه چشم به جهان گشوده اولین عشق واقعی خود را هرگز به دست فراموشی نمی سپارد.

دختر متولد بهمن ماه

عشق و بانوی بهمنی

زن متولد بهمن یک عاشق به تمام معنا است اما همیشه در انتقال آن به همسر و فرزندانش دچار مشکل می شود اگر احتمالا عاشق یک زن متولد بهمن شدید بدانید که او در امر عشق نیز مانند هر چیز دیگری دارای مجموعه ای از تناقضات می باشد و برای اینکه قلب شما شکسته نشود او را فرزند “قوس وقزح” یعنی رنگارنگ بدانید و در روابط عاشقانه و رمانتیک با او، منتظر دوام و ثبات یک عشق پایدار نباشید.

سیاره حاکم بر رفتار او “اورانوس”و عنصر حاکم بر طبیعت او “باد” است با اینکه در عشق و علاقه ی خود بسیار جدی و وفادار است اما گاهی نیز بی ثباتی های هم چون “باد ونسیم” در وی دیده می شود .شما اگر خواهان یک رابطه ی عالی و عاشقانه با یک متولد برج دلو هستید پس وی را در دست یافتن به هرآنچه که خواهانش است آزاد و رها بگذارید اجازه دهید با دوستانش رفت و آمد کند هرگز به فکر محدود کردن وی نباشید .

بانوی متولد بهمن به یکباره ممکن است هوس کوهنوردی به کله اش بزند یا عضو اعضای سپاه صلح گردد او به دنبال یافتن ستاره ای است که هرگز آن را مشاهده نکرده ایم.

بانوی بهمنی به همه جا و همه کس تعلق دارد و در عین حال متعلق به کسی هم نیست عشق او ممکن است بسیار سوزاننده و تند باشد در حالی که خواسته هایش کیفیتی مبهم و نا آشنا دارد یکی از ستاره شناسان معروف این حالت زن متولد بهمن را به ترانه ای تشبیه کرده است که خواننده به یک باره متوجه میشود که نیمی از ترانه را از یاد برده است شما می توانید پشت پیانو نشسته و به نواختن آهنگ دلنشین ادامه دهید اما صدای او کم کم آهسته شده و بالاخره سکوت اختیار می کند.

پافشاری یک دختر بهمنی برای داشتن آزادی بسیار جدی است و وفاداری او نسبت به کسی که عشق را در چنین قالبی قبول دارد بی نهایت می باشد.برای متولد بهمن قصه ی عشقی که آن عاشق و معشوق شب و روز در حال فکر کردن به هم هستند حالت مسخره دارد به نظر شما فکر کردن به یک فرد در دنیایی که پولدارها در آن زندگی می کنند مسخره نیست؟

او شریک زندگیتان می شود اما جزیی از وجود شما نمی شود شما خودتان هستید او هم خودش است با آزادی و استقلالش،اگر می خواهید همیشه او را داشته باشید پس با آزادیش مخالفت نکنید همانطور که او نیز چنین نخواهد کرد.اما اگر می خواهید او را از دست بدهید رفتارهایی هم چون حس حسادت، سوظن، حالت تملک ،محافظه کاری بیش از اندازه ،و انتقاد کار شما را راحت تر می کند.

بانوی بهمنی

زن بهمن و مادیات

زن بهمنی در گرو مادیات نیست و به اموال و حساب های شما کاری نخواهد داشت به شرط اینکه والدین متولد اردیبهشت و دی یا مردادی نداشته باشد برای او پول در درجه سوم قرار دارد برای او مهم نیست که شما پولدارترین مرد شهر باشید یا نه اما در عین حال دوست دارد که از نظر منصب و مقام اجتماعی و کار، فرد شناخته شده ای باشید .

اگر می خواهید یک زن بهمنی را بدست آورید همیشه و در همه حال باید با او صادق باشید و همیشه از در صدق و درستی با او وارد شوید زن بهمنی دارای اخلاق و رفتارخاصی است که شاید برای شما یک پدیده عجیب و باور نکردنی باشد یا از طرف جامعه و عموم مورد قبول و پسند نباشد ولی زن بهمنی خود با درایت تمام این گسستگی را سامان می دهد و بدون اینکه گسیختگی میان وی و جامعه رخ دهد به مبانی و اصول خود نیز پایبند می ماند و در عین حال به این نکته اشراف دارد که هرکس حتی شما نیز دارای یک سری اصول و مبانی خاص خود هستید.

اگر در زندگی، مشتاق یک زن آرام هستید پس دور متولدین بهمن قلم عفو بکشید چرا که هر خصوصیتی به جز آرام بودن در او موج می زند برای متولد بهمن آنچه که ارجحیت دارد یک عشق جسمانی پاک و ساده است تا یک عشق روانی. به طور خلاصه او در هر آن ، می تواند یک عشق افلاطونی را از پای در آورد یک زن متولد بهمن همیشه این استرس را دارد که عشق و دوست داشتن یک فرد ممکن آزادی دلخواه را از او بگیرد.

اگر شما یک فرد ماهر در زمینه ی آموزشی، علمی، سیاسی،هنری یا هر رشته ی دیگر هستید پس متولد بهمن برایتان یک کیس منحصر به فرد می باشد و با اطمینان می گوییم که بهتر از آن پیدا نمی کنید مگر اینکه از شانس و اقبال بدتان یکی از آن موردهایی که رفتارش به شدت مردم را متعجب می کند نصیبتان شود البته استثنأ در هر چیزی وجود دارد رفتار و کردار متولد بهمن در هرموردی تعجب بر انگیز است اما در مواردی هم واقعا اغراق می شود مانند این که بسیار مجلس آرا هستند در صورتیکه مجلس آرایی اغلب جنبه ی شلوغ بازی هم پیدا می کند این دختر با هر مجلسی سازگار است خواه یک مجلس رسمی یا خودمانی یا معمولی باشد .

پول و دختر بهمن ماهی

زندگی زناشویی بانوی بهمن ماهی

بانوی متولد بهمن به زندگی زناشویی زیاد پای بند نیست و فقط در موارد ضروری خود را وقف زندگی زناشویی می کند به همین دلیل تعداد طلاق گرفته ها در این ماه بیشتر از سایر ماه ها می باشد زنان متولد بهمن ،زنانی سرشار از هیجان و اشتیاقند اینان ممکن است به همان اندازه ای که دارای هیجانند به یک باره در عرض یکی دو ساعت نیز فرو کش کنند و هیچ اثری از آن باقی نماند طبیعی است که او علاقه ای به طلاق ندارد این اتفاق را هم زیاد مهم تلقی نمی کند.

سهمیه بنزین فروردین امشب واریز می‌شود

ذات این زن به صورت تک رو است و حتی شوهر خود را به عنوان یک دوست صمیمی حساب می کند نه شریک زندگی.او هر چند یکبار دوستان خود را تغییر می دهد پس برای او با کسانیکه دوستی خود را با وی قطع کنند فاجعه ی بزرگی نیست او برای آشنایی با یک فرد در ابتدا شروع به کنکاش در مورد اسرار و رازهای آن فرد می کند تاجایی که بتواند با تمام آرزوها و رویا ها و تخیلات فرد آگاهی یابد در حالیکه خود اسرارش را هرگز فاش نمی کند و در مورد رویا و تخیلاتش سخنی نمی گوید هیچکس جز خودش را محرم اسراش نمی کند و اگر شک کند کسی از اسرار دل او آگاه است با یک ترفند خاص او را از میدان به در می کند زن بهمنی به راحتی از خطای شما نمیگذرد اما دروغ،او از دورغ و دو رویی متنفر است و هرگز از دروغ نمی تواند بگذرد.

از دختر برج دلو “ماه بهمن ” به نفع تان است که چیزی قرض نگیرید اگر او شما را خیلی دوست داشته باشد امکان اینکه یکی دوبار به تقاضایتان پاسخ مثبت دهد وجود دارد اما دیگر دفعه ی سومی وجود ندارد چرا که با خونسردی تمام خواسته تان را آنچنان رد می کند که هرگز از خاطرتان بیرون نمی رود.این شخص از قرض دادن چه به صورت دریافت چه پرداخت خوشش نمی آید و اگر از کسی مجبوراً چیزی وام بگیرد درست در زمان مقرر شده پرداخت می کند اگر می خواهید رابطه ی دوستانه خود را با یک بهمن ماهی حفظ کنید از او هیچ چیزی قرض نگیرید.

زندگی زناشویی

مادر متولد بهمن

براساس پیشگویی هایی که انجام گرفته ستاره شناسان معتقدند یک زن بهمن ماهی باید یک مادر خوب و شایسته هم باشد چرا که سیاره حاکم بر رفتار او ،یعنی “اورانوس” نماد آینده است و کودک نیز به دنیای آینده و نسل بعد مربوط می شود اما بررسی ها نشان می دهد که این نظریه درست نیست و تولد کودک در ابتدای زندگی،مادر متولد بهمن را به کلی گیج و سر درگم می کند دلیلش هم واضح است اندیشه ی یک بهمنی حول یک موضوع ثابت نمی ماند او موجود سر به هوایی است که هرلحظه فکرش پی موضوع دیگری می گردد و این اخلاق با بچه داری که باید تمام حواسش به کودک باشد مغایر است.

رابطه با فرزندان

همانطور که قبلا اشاره کردیم یک زن متولد بهمن بطور طبیعی از ابراز عشق و علاقه به فرزندان خود عاجز است و این روش غلط ابراز عشق رابطه ی وی با فرزندانش را سرد می کند نکته ی جالب اینجاست که با اینکه نسبت به فرزندان خود احساس بیگانگی دارد.

ولی با بچه های دیگر بسیار دوست و صمیمی است و اگر روزی برحسب اتفاق وی را منزل همسایه ببینیم با کمال ناباوری مشاهده می کنیم که چطور با بچه های همسایه سرگرم بازی و شادی است اما رابطه اش با بچه های خودش دوستانه نیست البته ذکر این نکته هم مهم است که درست نبودن روش ابراز عشق و علاقه به فرزندانش دلیل بر این نیست که او وظایف مادری خود را به نحو احسن انجام نمی دهد.

او به هنگام دفاع از فرزندانش جدی و در عین حال خشن رفتار می کند او از بچه های خود می خواهد که همیشه حقیقت را بگویند و راستگو باشند و اگر روزی کودکش خطایی مرتکب شده و به گناه خود اعتراف کند مورد تنبیه قرار نمی دهد اینکار یک مزیت بزرگ نیز دارد و آن اعتماد بسیار زیادی است که این کودکان به مادر خود پیدا میکنند.از نگاه فرزندان او مادری آسان گیر ،خوشحال و رئوف به هنگام بیماری است برای او یک کودک نامنظم و کثیف و شیطان اما درس خوان بهتر از یک کودک تنبل و درس نخوان و بسیار مرتب است .

اگر با یک دختر متولد بهمن ازدواج کردید نباید از یاد برد که او قبل از مادر شدن باید یک کدبانو باشد و قبل از کدبانو شدن باید به وی یادآور شد که با ازدواج دفتر مجردی به پایان می رسد و باید از رفاقت و گشت و گذارهای نامحدود دست کشید کشاندن این دختران به پای سفره ی عقد کار راحتی نیست و آنها در این مورد هیچ شتابی نمی کنند و اینکار بعد از کلی سبک سنگین کردن و اینکه شما چند مرده حلاج هستید صورت می گیرد او در آزمایشگاه ذهنی خود شما را از هر لحاظ مورد کنکاش قرارمی دهد.

مادر بهمنی

خصوصیات دیگر دختر بهمن ماهی

زن بهمنی یک حس عجیب در باطنش دارد که همیشه او را تحریک می کند تا در خلاف جهتی که سوق داده می شود حرکت کند از آن گذشته او فردی کنجکاو است و دوست دارد از همه چیز سر در بیاورد چه در خانه،چه روابط دوستانه چه در عشق از روی کنجکاوی میخواهد همه چیز را تجربه کند.

حس دوستی و تجربه در او چنان قوی است که اگر دقت کنید در می یابید که او حتی قهوه یا چای را هر روز یک مدل درست می کند یا برای خرید هر روز بیرون می رود یا از یک مغازه ی جدید برای چندین روز خرید می کند از آنجا که او خودش هم واقعا نمی داند چه می خواهد به همین دلیل بروز احساسات درو نی برایش سخت است اگر عاشق شود گیج و سر درگم می شود چرا که در نهایت فقط دو سه کلمه برای بیان عشقش پیدا می کندآنهم دوسه کلمه ای که به هیچ عنوان شیفتگی او را بیان نمی کند برای او بین عشق ساده و عشق واقعی فاصله ای وجو د ندارد به همین دلیل او نمی تواند در بیان عشق واقعی موفق باشد و این روند تا بعد از ازدواج نیز تداوم دارد.

زن متولد بهمن از درک قوی و توانایی انتقال و حس پیش بینی عجیبی بر خوردار است او فردی است که از سایرین چند روزی جلوتر زندگی می کند بدین ترتیب تنها کسی است که می تواند شما را از عاقبت کارها آگاه کند به سود شماست که آنچه در مورد آینده می گوید با طیب خاطر بپذیرید توانایی او در آینده نگری واقعا بی نظیر است.

منبع:نمناک

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست