پرستاری در منزل برای چه افرادی مناسب است؟

خدمات درمان در منزل در نتیجه پیشرفت علوم پزشکی به دست آمده است. امروزه پزشکان به بیماران خود توصیه می کنند. که جهت دریافت امور درمانی به درمانگاه ها مراجعه نکنند. و تا حد امکان این خدمات را به منزل ببرند. تا بتوانند یک روند بهبودی با کیفیت را سپری کنند. و با اطمینان بیشتری سلامتی خود را بازیابی کنند.
کد خبر : 148316
تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 شهریور 1401 - 17:53

خدمات درمان در منزل در نتیجه پیشرفت علوم پزشکی به دست آمده است. امروزه پزشکان به بیماران خود توصیه می کنند. که جهت دریافت امور درمانی به درمانگاه ها مراجعه نکنند. و تا حد امکان این خدمات را به منزل ببرند. تا بتوانند یک روند بهبودی با کیفیت را سپری کنند. و با اطمینان بیشتری سلامتی خود را بازیابی کنند.

افراد مختلفی هستند که باید امور پرستاری را درون منزل سپری کنند. درست است که همه افراد بدون محدودیتی می توانند این خدمات را در منزل دریافت کنند. اما گروهی از اشخاص حتماً باید از خدمات پرستاری در منزل به طبیب استفاده کنند.

اولین گروه مربوطه سالمندان هستند. سالمندان کسانی هستند که در دوره سنی حساسی به سر می برند. و باید تمام روند استراحت خود را در منزل باشند. تا بتوانند در شرایط بهتری سلامت خود را بازیابی کنند. زیرا حضور این گروه در کلینیک های شلوغ برای سلامتی آن ها خطرناک است. و ممکن است دچار عارضه های دیگری شوند.

پرستاری در منزل

دومین گروهی که می توانند تمام امور پرستاری را در منزل دریافت کنند. کودکان هستند که باید به بهترین شکل این خدمات را دریافت کنند. روحیه کودک لطیف است و برای حضور در محیط بیمارستانی مناسب نیست. به همین سبب کودکان باید درمان خود را در منزل سپری کنند. همچنین لازم به ذکر است که فرزندان دلبند شما باید درمان را تحت نظر پرستار ماهر سپری کنند. زیرا سپردن امور پرستاری به افراد بدون تخصص امری خطرناک است. که ممکن است عوارضی جبران ناپذیر برای کودک داشته باشد.

به هر حال تمام کسانی که می خواهند کیفیت بهتری از تزریقات، کنترل قند خون، پانسمان، سرم تراپی و غیره را تجربه کنند. یا کسانی که زمان کافی جهت بیرون رفتن از منزل را ندارند. یا حتی کسانی که دچار شکستگی شده اند. و نمی توانند از بستر استراحت خود بیرون بروند. همه این افراد می توانند از خدمات مرکز درمان در منزل به طبیب استفاده کنند.

پرستاری در منزل شامل چه خدماتی می شود؟

شاید جالب باشد که بدانید. تمام اموری که در درمانگاه ارائه می شوند. همگی می توانند به منزل شما منتقل شوند. یعنی شما می توانید بدون محدودیتی، در کسری از زمان تمام خدمات تخصصی حوزه بهداشت و سلامت را درون منزل دریافت کنید.

 • پرستاری در منزل

برای آن که از بیمار مراقبت صورت گیرد. و تمام روند درمان به دست یک فرد سپرده شود. بهتر از خدمات پرستاری در منزل به طبیب استفاده شود. در این خدمات یک پرستار ماهر به منزل فرد مراجعه می کند. این فرد می تواند تمام مربوط به پرستاری را در منزل انجام دهد. و شما از مراجعه به کلینیک های تهران بی نیاز کند.

پرستاران مرکز به طبیب همراه خود تجهیزات لازم جهت پرستاری در منزل را دارند. به همین سبب اگر شما به هر یک از امور درمانی نیاز داشته باشید. در لحظه قابل ارائه خواهد بود. به همین سبب بهتر است از خدمات مرکزی استفاده کنید. که بتواند در لحظه خدمات پرستاری را برای شما در دسترس قرار دهد.

خدمات تزریقات در منزل با تضمین کیفیت

 • تزریقات در منزل

اگر از بیشتر افراد بپرسید که “پرستاری در منزل برای چه افرادی مناسب است؟” بیشترشان می گویند این خدمات برای کسانی مناسب است. که می خواهند تزریقات را در منزل انجام دهند. البته این افراد درست می گویند. بیشتر خدماتی که مردم متقاضی آن هستند. تزریق آمپول در منزل است که توسط مراکز متعددی ارائه می شود.

تزریق در منزل ممکن است در نگاه اول کاری ساده به نظر بیاید. به همین سبب برخی از افراد تصور می کنند. باید این خدمات را به افراد بدون تخصص واگذار کنند. اما سپردن تزریقات در منزل به افراد بدون مهارت و تحصیلات نتیجه ای جز موارد ذیل نخواهد داشت.

 • بروز درد شدید هنگام تزریق
 • خون ریزی ناشی از تزریقات به شیوه اشتباه
 • عدم دریافت کامل دارو و در نهایت عدم بهبودی
 • کبودی محل تزریق پس از گذشتن مدتی کوتاه

در به طبیب تمام کسانی که وظیفه تزریق در منزل را بر عهده دارند. دارای مهارت و تحصیلات مرتبط هستند. به همین سبب شما می توانید با اطمینان کافی تزریقات خود را درون منزل انجام دهید.

 • سرم تراپی در منزل

شیوه سرم تراپی برای درمان انواع بیماری ها بسیار کاربردی است. به همین سبب زمانی که به نزد پزشک می روید. برای شما سرم تجویز می کند. هدف از تجویز سرم درمان عارضه است. به همین علت شما باید در اولین فرصت سرم های تجویز شده را دریافت کنید. اگر برای سلامتی خود ارزش قائل هستید. باید با وصل و تزریق سرم در منزل روند درمانی را تکمیل کنید. تا بتوانید سلامت خود را بازیابی کنید.

نحوه اتصال ایمیل به هاست و تاثیر ایمیل مارکتینگ در سئو

به هر دلیلی شما نباید تزریق سرم را فراموش کنید. افرادی که این روند درمان را فراموش می کنند. بهتر است از خدمات سرم تراپی در منزل به طبیب استفاده کنند. با تزریق سرم در منزل شما می توانید از دردسر های مراجعه به بیمارستان معاف شوید. زیرا در بیشتر مراکز درمانی تهران به حدی جمعیت زیاد است. که شما باید زمان زیادی را منتظر نوبت باشید. البته این تنها یکی از معایب مراجعه حضوری به مراکز سرم تراپی است.

وصل سرم در منزل با کادر پرستاری حرفه ای

 • پانسمان در منزل

زمانی که افراد دچار آسیب دیدگی می شوند. به آن ها توصیه می شود که تا حد امکان در بستر استراحت خود بمانند. کسانی که نیازمند پانسمان در منزل هستند. جزو کسانی هستند که برای کوچک ترین کار های ممکن نباید از بستر استراحت جدا شوند. این افراد نباید تحرک زیادی داشته باشند. زیرا تحرک بیش از اندازه ممکن است موجب بدتر شدن شرایط آسیب دیدگی شود. حتی اگر آن جا به جایی به دلیل پانسمان و تکمیل درمان رخ داده باشد.

به همین سبب همواره پزشکان متخصص به بیماران خویش توصیه می کنند. برای تعویض پانسمان از منزل خارج نشوند. و اجازه دهند یک مرکز تخصصی امور تعویض پانسمان در منزل را برای انان انجام دهد. مرکزی که این کار را به پرستاران ماهر واگذار می کند. و از بهترین تجهیزات پانسمان در منزل استفاده می کند. مرکز به طبیب می تواند یک گزینه مناسب برای این انتخاب باشد. تا افراد بتوانند به وسیله آن پانسمان خود را سر موعد و به صورت منظم تعویض کنند.

 • زدن و کشیدن بخیه در منزل

زدن بخیه در منزل و کشیدن بخیه در منزل یکی دیگر از خدمات به طبیب است. پس از عمل جراحی، پزشکان به بیمار توصیه می کنند. که برای استراحت به منزل خود بازگردد. زیرا خود پزشکان به خوبی اطلاع دارند. که اگر بیمار بی دلیل در بیمارستان بستری بماند. ممکن است سلامتی خود را به خوبی بازیابی نکند. یا حتی در برخی از موارد دچار بیماری دیگر شود. به همین علت فرد پس از گذارندن یک عمل جراحی، به منزل جهت ادامه روند درمان بر می گردد.

ناحیه مورد عمل جراحی باید بخیه زده شود. این امر توسط پزشک جراح در اتاق عمل انجام شده است. اما زمانی که قرار است کشیدن بخیه انجام شود. فرد در بیمارستان حضور ندارد. این فرد در بستر استراحت خود در حال طی کردن دوران مراقبتی پس از عمل است. به همین سبب جایز نیست که برای کشیدن بخیه و زدن بخیه از منزل خارج شود. به همین سبب برای کشیدن بخیه در منزل از امور درمانی شرکت به طبیب استفاده کنید. البته در برخی از موارد نیز ممکن است فرد نیاز به بخیه زدن داشته باشد. به خصوص در مواردی که فرد نباید تکان بخورد. که اگر تکان بخورد ممکن است ناحیه دچار عارضه بدتر شود. که این مسئله نیز با زدن بخیه در منزل همین مجموعه قابل حل می باشد.

خدمات درمان در منزل

 • تست قند خون در منزل

افراد دیابتی اولین مخاطبین تست قند خون در منزل هستند. کسانی که دچار دیابت هستند باید از میزان قند خون اطلاع داشته باشند. تا در صورت بر هم خوردن تعادل قند خون، به نزد پزشک معالج خود مراجعه کنند. تا بتوانند هر چه زودتر قبل از آن که مشکلی به وجود آید. قند خون خود را به کنترل در بیاورند. همچنین کنترل قند خون در منزل توسط پرستاران به طبیب امکان پذیر است. زیرا ممکن است قند خون در حدی باشد که با مصرف مرتب دارو های تجویز شده تحت کنترل بشود.

البته لازم به ذکر است که تست قند خون در منزل تنها مختص به بیماران دیابتی نیست. و تمام افراد با هر سن و سالی باید از وضعیت قند خون خود اطلاع داشته باشند. به خصوص کسانی که سالمند هستند. همواره باید به صورت مرتب قند خون را بررسی کنید.

قبل از خرید لپ تاپ باید به چه مواردی دقت شود؟

چرا به طبیب؟

سوالی که پیش می آید این است که چرا باید به طبیب را انتخاب کنیم؟ از میان این همه مرکز موجود در تهران باید از خدمات به طبیب استفاده کنیم؟

چندین عامل کلیدی برای تعیین کیفیت و اعتبار یک مرکز درمانی وجود دارد. ولی در این بخش می خواهیم به سه تا از این عوامل مهم و مؤثر در خدمات اشاره کنیم. که همگی مورد توجه مرکز تخصصی به طبیب هستند.

 • کیفیت تجهیزات

اولین عاملی که باید بررسی شود. کیفیت و استاندارد بودن تجهیزات مورد استفاده است. اگر این مسئله رعایت نشود. ممکن است فرد دچار انواع آسیب دیدگی شود. برخی از مراکز برای کاهش هزینه های خود از ابزار های ارزان قیمت استفاده می کنند. این مسئله موجب می شود اندکی سود خود را افزایش دهند. اما در نهایت موجب بروز عوارض برای بیمار می شود. که نتیجه ای جز عدم رضایت بیمار نخواهد داشت.

از آن جایی که در به طبیب ارزش بالایی برای سلامتی و رضایت مراجعه کنندگان قائل هستند. هرگز از تجهیزات بی کیفیت استفاده نمی کنند. تمام ابزار های موجود در این مرکز دارای استاندارد های جهانی هستند. و تحت هیچ شرایطی موجب بروز علائم ناشی از تجهیزات غیر سالم نخواهند شد. به همین سبب تمام متقاضیان پرستاری به طبیب رضایت حداکثری از خدمات دارند.

 • پشتیبانی 24 ساعته

در دسترس بودن پشتیبان های یک مرکز درمانی به صورت شبانه روزی یک مزیت مهم است. زیرا بسیاری از بیماران در ساعت های پایانی روز نیازمند خدمات خواهند بود. به همین سبب لازم است یک سامانه پشتیبانی 24 ساعته وجود داشته باشد. که افراد بتوانند در هر زمانی که خواستند. تماس بگیرند و سوالات خود را بپرسند. و از پشتیبانی تخصصی بهره مند شوند. این که پشتیبان ها دارای مهارت و تخصص باشند. بسیار مهم است، به همین سبب در به طبیب تمام پشتیبان ها می توانند به سوالات تخصصی شما پاسخ دهند. و در صورت وجود هرگونه مشکل، می توانند شما را راهنمایی کنند.

ممکن است شما یک سری خدمات را دریافت کرده باشید. اما پس از مدتی سوالی در رابطه با روند درمان خود داشته باشید. پشتیبان های به طبیب پس از این که شما خدمات پرستاری منزل را دریافت کرده اید. پاسخگوی شما خواهند بود و اگر سوالی ذهن شما را مشغول کرد. می توانید با سامانه پشتیبانی تماس بگیرید. تا به صورت رایگان و حرفه ای پاسخ سوال خود را دریافت کنید.

 • کادر درمان حرفه ای

عاملی بسیاری کلیدی در تمام امور مراقبتی، کادر درمان هستند. برخی از افراد تصور می کنند که امور تزریقات، پانسمان، تست قند خون و غیره ساده هستند. و نیازی به حضور پرستار ماهر نیست. و خدمات مربوطه را به کادر بدون مهارت واگذار می کنند. در صورتی که این باور کاملاً اشتباه است. و ممکن است به ضرر خود بیمار تمام شود. اما با این حال هستند مراکزی که این وظایف را به پرستاران مجرب واگذار می کنند. مرکز به طبیب از آن دسته مراکزی است که تمام امور درمانی را به افراد متخصص و تحصیل کرده واگذار می کند. تمام پرستارانی که در این مرکز فعالیت می کنند. همگی در بهترین دانشگاه های کشور تحصیل کرده اند. همچنین این کادر، در بیمارستان های تهران سال های متوالی تجربه کسب کرده اند. و می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل، عملکردی علمی و استاندارد داشته باشند. به همین سبب سلامت بیماران با اطمینان حفظ خواهد شد. و هرگز برای این افراد مشکلی به وجود نخواهد آمد.

برای آن که بتوانید از خدمات به طبیب بهره مند شوید. می توانید با شماره 02191301863 در هر ساعت و زمان تماس بگیرید. در ابتدا شما می توانید از مشاوره رایگان در زمینه ای مطلوبتان بهره مند شوید. و پاسخ تمام مشکلات خود را به دست آورید.

منبع : https://behtabib.com/home-nursing/

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست