پنج سلبریتی که همسران خود را به قتل رساندند

سلبریتی قاتل عبارت نامانوسی به نظر می‌رسد، اما در ایران خودمان نیز اخیرا یکی از خوانندگان (حمید.ص) به این جرم متهم شده و دادگاه این پرونده به جریان افتاده است، در دنیا نیز این اتفاق چندین بار رخ داده است.
کد خبر : 100877
تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اسفند 1399 - 10:01
پنج سلبریتی که همسران خود را به قتل رساندند
سلبریتی قاتل عبارت نامانوسی به نظر می‌رسد، اما در ایران خودمان نیز اخیرا یکی از خوانندگان (حمید.ص) به این جرم متهم شده و دادگاه این پرونده به جریان افتاده است، در دنیا نیز این اتفاق چندین بار رخ داده است.
روابط عاشقانه سلبریتی‌ها معمولا با خصوصیاتی همیشگی همراه است: خوش‌بینی ابلهانه‌ای که هر کاربر با‌خود به همراه دارد: «من می‌دانم آن‌ها عالی خواهند بود!» که با کنجکاوی خستگی ناپذیری در مورد زندگی روزانه آن‌ها مانند ذوق برای خرید کردن زوج مورد علاقه‌تان از فروشگاهی که روزی از آن خرید کرده‌اید. اما هنوز هم اینکه آن‌ها برای همیشه با یکدیگر دوام نمی‌آورند باعث افسوس و نا‌امیدی است. هر چند در بعضی موارد این رابطه‌ها بسیار فراتر از تنها یک دوره شوم از زندگی پیش می‌روند و پا را فراتر می‍گذارند. در نتیجه منجر به قتل می‌شوند؛ و بعد از آن مردم تنها می‌خواهند بدانند که چطور همه‌چیز به یک فاجعه ختم شد. در اینجا چند مثال برای روابط عاشقانه‌ای داریم که به پایان تراژیک رسیدند. برای بررسی پنج‌مورد از این فجایع با ویجیاتو همراه باشید.
فیل و برین هارتمن
احتمالا فیل‌هارتمن بیش‌تر برای استعدادی که در Saturday Night Live از خود نشان داد شناخته می‌شود. جایی که او نقش‌های معروف خود را به عنوان «بیل کلینتون» و شخصیت‌هایی شامل وکیل غارنشین تا «فرانک سینترا» را ایفا کرد. مجله رولینگ استون به او مقام هفتم را در میان تمام صد و چهل و پنج بازیگر این سریال اعطا کرد! همچنین شهرت او در دهه‌های هشتاد و نود میلادی برای فیلم‌ها و سریال‌هایی مانند The Jetsons، ساینفیلد (Seinfeld) و سیمپسون‌ها (The Simpsons) به اوج رسید. همسر او، برین، نیز یک بازیگر بود. با این وجود، نمی‌توان او را بازیگری موفق و یا مشهور دانست.
ظاهرا این زوج بی‌نظیر برای ده سال ازدواج موفقی داشتند و صاحب دو فرزند نیز شده بودند. در هر صورت در ۲۸ می ۱۹۹۸ زمانی که فیل در خواب بود، همسرش با شلیک سه گلوله او را به قتل رساند و سپس با استفاده از همان اسلحه به زندگی خود پایان داد. هیچکس واقعا دلیل این اقدام او را نمی‌داند؛ اما احتمالا آن‌ها از ازدواج موفق و آرامی برخوردار نبودند. همچنین مصرف بیش از حد الکل و کوکائین توسط برین بحث و جدل‌هایی را میان آن‌دو به وجود آورده بود. درگیری‌هایی که همراه با زندگی‌شان به خط پایان خود رسیدند.

مایکل جیس
مایکل جیس هم احتمالا بیشتر برای نقش خود به عنوان افسر جولیان لو در در سریال The Shield شناخته می‌شود. شخصیت پیچیده‌ای که با جنسیت خود هم در درگیر است. همچنین او را در سریال ER و CSI: Crime Scene Investigation و همچنین The Mentalist دیده‌ایم.
آپریل جیس، همسر او، در ۲۹ می ۲۰۱۴ به ضرب گلوله و توسط جیس به قتل رسید. نکته‌ای که این داستان را حتی وحشتناک‌تر می‌کند این است که جیس همسرش را دقیقا در مقابل دو پسر خردسال خود کشت. به دلایلی نامعلوم، آپریل قصد داشت تا از مایکل جدا شود. ولی مایکل که نمی‌توانست چنین چیزی را قبول کند، روز کاملی را برای پیام دادن به آپریل برای اینکه بفهمد با چه کسی رابطه دارد صرف کرد.
به گزارش Associated Press بعد از اینکه جیس از پیام دادن به همسرش دست برداشت منتظر بازگشت او به خانه شد. کالبد شکاف این پرونده باور دارد که مایکل جیس ابتدا در ناحیه کمر و سپس پا‌های همسرش او را مورد اصابت گلوله قرار داده. این وحشی‌گری عمدی که ابتدا پا‌های قربانی را از بین برده‌است، احتمالا بخاطر مهارت مقتول در دویدن بوده است.
در دادگاه مشخص شد که او همسر نیمه‌جانش را با جملاتی مانند «تو عاشق دویدنی؟ چرا به آن دنیا نمی‌دوی؟» تحقیر کرده است؛ و بعد از آن با خونسردی به مرکز فوریت‌های پلیس تلفن زده و به منشی اعتراف کرده که همسر خود را به قتل رسانده است. همچنین به او گفته که چگونه به خانه اش وارد شوند و سلاح را کجا پیدا کنند. (تا بدانند او غیر مسلح است). به گزارش خبر‌گزاری CNN او به چهل سال زندان محکوم شد.

کریس بنویت
کریس بنویت کشتی‌گیر معروف و محبوبی بود که سال‌های فعالیتش از دهه‌ی هشتاد تا اواسط دهه‌ی اول قرن بیست و یک را شامل می‌شوند. او برای کمپانی‌های حرفه‌ایی مختلفی کشتی گرفته بود و همچنین بار‌ها مقام قهرمانی را به خود اختصاص داده بود.
در ۲۲ جون ۲۰۰۷ کریس همسرش نانسی و پسر هفت‌ساله خود را تا سر حد مرگ خفه کرد. به گزارش CNN دو روز بعد کریس با حلق‌آویز کردن خود دست به خودکشی زد. این قتل خانوادگی زمانی دردناک‌تر می‌شود که ما می‌فهمیم بنویت دارای چندین بیماری روانی بوده که برای هیچکدام از آن‌ها اقدامی صورت نگرفته بود.
درحقیقت به گزارش ABC News، در تحقیقاتی که بعد از مرگ بنویت انجام گرفت، مشخص شد که ذهن کریس مشابه ذهن مردی هشتاد و پنج ساله که دچار جنون است، بوده. به نظر می‌رسد قتل‌ها برنامه‌ریزی شده و تنها از روی خشم و عصبانیت نبوده‌اند. CNN گزارش داده که دست و پا‌های همسر بنویت بسته و در لای فرشی پنهان شده بود. جسد فرزند او نیز زیر تختش پیدا شد. همچنین کریس انجیلی را در کنار اجساد فرزند و همسرش قرار داده بود.

ارل هایز
ارل هایز رپر جزئی از لیبل Boxer Floyd Mayweather’s Record با شلیک گلوله همسر خود را به قتل رساند. استفانی موزلی همسر ارل در هشت دسامبر ۲۰۱۴ به ضرب گلوله به قتل رسید و سپس ارل از همان اسلحه برای قتل خود استفاده کرد.
موزلی ستاره‌ای در VH۱ بود. همچنین در نمایش تلویزیونی با نام Hit The Floor حضور داشت و حتی نقش کوچکی را در فیلم Twilight Witnesses بازی کرده بود. همسایگان به یاد می‌آورند صدای جیغ زنی درست قبل از شنیدن صدای شلیک اسلحه به گوششان خورده است.
در ساعات اولیه صبح افسران پلیس در محل حاضر شدند و جسد بی‌جان موزلی را در وان حمام یافتند. بدن هیز نیز بر روی تخت پیدا شد. ظاهرا این زوج دعوای سختی راجع به خیانت موزلی به ارل، که به همراه مردی که به خواننده‌ای به نام تری سانگز (Trey Songz) نسبت داده می‌شود، داشتند. به گزارش Los Angeles Times و TMZ موزلی هیچوقت اتهام خیانت را قبول نکرد.

اسکار پیستوریوس
برای دو سریع یک دقیقه‌ای در سال ۲۰۱۲ اسکار پریتیوس تبدیل به روحیه‌بخش‌ترین مرد در جهان شد. در تاریخ مسابقات المپیک او اولین مرد معلولی بود که توانست با دوندگان سالم مسابقه دهد. هرچند که او موفق به کسب هیچ مدالی نشد، اما به دنیا ثابت کرد که هر شخص معلول از پس هر کاری که دیگران بر می‌آیند، برخواهد آمد.
همچنین او اسم مستعار واقعا جالبی برای خود انتخاب کرده بود که برای طرفداران سینما، کامیک و به خصوص هریسون فورد، بازیگر مشهور بسیار آشناست: Blade Runner. اما در روز ولنتاین ۲۰۱۳ همه چیز تغییر کرد. به گزارش CNN زمانی که اسکار دعوایی با دوست‌دخترش ریوا استین‌کمپ داشت، روا خود را در دست‌شویی زندانی کرد. اسکار نیز با چهار شلیک به در دست‌شویی دختر را به قتل رساند.
بعد‌ها اسکار اذعان داشت که نمی‌دانسته چه کسی در دست‌شویی حضور دارد و فکر می‌کرده متجاوزی وارد خانه شده. در نهایت اسکار متهم به قتل درجه یک شده و گناهکار شناخته شد. مجازات او ابتدا شش سال بود، اما در سال ۲۰۱۷ به پانزده سال افزایش پیدا کرد.
منبع:برترین ها
خبر بد مدیر شرکت گاز همزمان با شروع سرما
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست