محمود کلهری خبر داد:

پیش بینی بیشترین پروژه های توسعه محلی در تهران در منطقه 5

محمود کلهری شهردار منطقه ۵ ضمن بازدید از پروژه‌های توسعه محلی در سطح نواحی هفت گانه و تاکید بر اجرای دقیق آنها تا موعد مقرر گفت: در سال 1400 بیشترین تعداد پروژه های کوچک مقیاس برای منطقه 5 در بین مناطق 22 گانه پیشنهاد و تصویب شده است.
کد خبر : 109186
تاریخ انتشار : یکشنبه 12 اردیبهشت 1400 - 13:00
پیش بینی بیشترین پروژه های توسعه محلی در تهران در منطقه 5

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ ، محمود کلهری شهردار منطقه ۵ طی چند روز اخیر با حضور در نواحی منطقه 5 بر روند اجرای پروژه های توسعه محلی نظارت کرد و با دبیران شورایاری محلات در مورد روند این پروژه ها به بحث و تبادل نظر پرداخت.
کلهری با تاکید براجرای قوی تر این پروژه‌ها در سال ۱۴۰۰ تاکید کرد: هدف اصلی ما از حضور در نواحی دو مورد است.اول مشخص شدن وضعیت پروژه های سال ۹۹ که با کیفیت و قدرت در بازه زمانی وعده داده شده باید انجام شود. این قضیه را دائما پیگیری می‌کنیم و گزارش آن به طور دائم به ما در این زمینه داده خواهد شد که پروژه ها در چه مرحله‌ای هستند و شهرداران نواحی در این زمینه به ما گزارش خواهند داد.
وی با بیان اینکه از همکاران خواستم تا در اجرای پروژه‌ها و عملیات عمرانی در معابر پر رفت و آمد محلات مزاحمت برای شهروندان ایجاد نشود تاکید کرد: اینکه وارد سال 1400 شدیم به هیچ عنوان به این معنا نیست که پروژه‌های سال 99 به پایان رسیده و تا آخرین پروژه که به مردم کمک می‌کند و منع خاصی ندارد باید با کیفیت انجام شود.
شهردار منطقه5 دلیل دوم حضورش در نواحی را بررسی و مشورت درباره پروژه های کوچک مقیاس در سال ۱۴۰۰ دانست و افزود: این پروژه ها با دقت تهیه ، تنظیم، برآورد و پیش‌بینی شده و از همین الان معاونین باید تمام مقدمات پروژه ها را فراهم کنند.گرچه هنوز اجرای پروژه های سال ۱۴۰۰ ابلاغ نشده است ولی مناقصات آن در حال برگزاری است که بلافاصله بدون از دست دادن وقت پس از زمان ابلاغ سریع اجرا شود.
کلهری اذعان داشت: بالاترین پیشنهاد پروژه های کوچک مقیاس محله در مناطق ۲۲ گانه برای سال ۱۴۰۰ در منطقه ۵ پیشنهاد شده است و ما را با این ارزیابی می‌کنند و تعهد داریم این تعداد پروژه انجام شود. از این بابت این جلسات را در ابتدای سال گذاشتیم که هم مدیران ما تکلیف خود را بدانند و هم شورایاران پیگیر بوده و مطالبه داشته باشند.

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست