چند نکته پیرامون مصاحبه صوتی ظریف….؟!

چند نکته پیرامون مصاحبه صوتی ظریف….؟! ۱. عاقبت پرده ها کنار رفت و آقای ظریف نتوانست حقد و کینه هایش را فرو خورد. او از سر عمق عداوتش چهره واقعی خود را نشان داد و شرم را کنار گذاشت و ناجوانمردانه در غیاب شهید سلیمانی پنجه در چهره نور کشید! ۰۲ساده انگاری است که بپذیریم

کد خبر : 108914
تاریخ انتشار : چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400 - 19:12
چند نکته پیرامون مصاحبه صوتی ظریف….؟!

چند نکته پیرامون مصاحبه صوتی ظریف….؟!

۱. عاقبت پرده ها کنار رفت و آقای ظریف نتوانست حقد و کینه هایش را فرو خورد. او از سر عمق عداوتش چهره واقعی خود را نشان داد و شرم را کنار گذاشت و ناجوانمردانه در غیاب شهید سلیمانی پنجه در چهره نور کشید!

۰۲ساده انگاری است که بپذیریم مصاحبه صوتی ظریف محرمانه بوده! این مصاحبه تعمداً برای چنین روزی و در آستانه انتخابات ساخته شده بود و کسی جز خودشان آن را نشر نداده اند! #ساده انگاری است که بپذیریم تیم جنگ روانی دولت در این مصاحبه نقشی نداشته است! واقعیت این است که اندازه و ماموریت ظریف در این پروژه حکم” سرباز پیاده” در بازی شطرنج را داشت! و این نشان از قامت “دیپلماسی حقیر” ظریف دارد!

۰۳ مصاحبه ساختار شکنانه و ضد منافع ملی و توهین آمیز ظریف در آستانه انتخابات؛ یک شوی انتخاباتی و با هماهنگی و دستور تیم عملیات روانی دولت بود! این رفتارها و اقدامات سخیف و خائنانه را باید به مثابه طوفان قبل از حادثه های انتخابات دید! اما تا اینجای کار مکرشان به حرمت و برکت خون شهید سلیمانی دامنگیر خودشان شده است!

۰۴ در آستانه انتخابات و سناریو دولت در مذاکره اخیر وین و با هدف دو قطبی سازی” مذاکره – مقاومت” آقای ظریف و اتاق عملیات روانی دولت به شکل ناخواسته به دست خودشان رکب خوردند و رشته محاسباتشان در “مکرسازی انتخاباتی ” از هم گسیخیت و از قضا پروژه تخریب “مذاکره – مقاومت “به نام سردار سلیمانی رقم خورد! و رفتار و کردار ظریف به سیاهه های خیانت و چندش آور تاریخ دیپلماسی تقی زاده ها و فروغی های ایران فرو غلتید! اما نام مقدس قهرمان ِمظلومی که با تخریب بیگانه بود تا ابد درخاطره ها جاودانه شد.

هشدار پرویز پرستویی به روحانی منتقدِ علی کریمی

۰۵ داستان خیانت دولت و دستگاه دیپلماسی؛ قصه تلخ و پرماجراست! هنوز تا کشف عمق خیانت ها، اسرار دیگری باید از زبان خودشان افشا شود! این سنت لایتغیر الهی است و منتقم خون به ناحق ریخته “خداست” . تا کشف عاملان خیانت و رسوا شدن همراهان جنایت ترامپ و دستان آلوده به خون شهید سلیمانی زمان زیادی باقی نیست!

صلح سرخ | حسین حاجی
تحلیلگر سیاست بین الملل
خبیر سیاسی فی الشوون الدولیه
t.me/solhesorkh

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست