چند نکته پیرامون مصاحبه صوتی ظریف….؟!

چند نکته پیرامون مصاحبه صوتی ظریف….؟! ۱. عاقبت پرده ها کنار رفت و آقای ظریف نتوانست حقد و کینه هایش را فرو خورد. او از سر عمق عداوتش چهره واقعی خود را نشان داد و شرم را کنار گذاشت و ناجوانمردانه در غیاب شهید سلیمانی پنجه در چهره نور کشید! ۰۲ساده انگاری است که بپذیریم

کد خبر : 108914
تاریخ انتشار : چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400 - 19:12
چند نکته پیرامون مصاحبه صوتی ظریف….؟!

چند نکته پیرامون مصاحبه صوتی ظریف….؟!

۱. عاقبت پرده ها کنار رفت و آقای ظریف نتوانست حقد و کینه هایش را فرو خورد. او از سر عمق عداوتش چهره واقعی خود را نشان داد و شرم را کنار گذاشت و ناجوانمردانه در غیاب شهید سلیمانی پنجه در چهره نور کشید!

۰۲ساده انگاری است که بپذیریم مصاحبه صوتی ظریف محرمانه بوده! این مصاحبه تعمداً برای چنین روزی و در آستانه انتخابات ساخته شده بود و کسی جز خودشان آن را نشر نداده اند! #ساده انگاری است که بپذیریم تیم جنگ روانی دولت در این مصاحبه نقشی نداشته است! واقعیت این است که اندازه و ماموریت ظریف در این پروژه حکم” سرباز پیاده” در بازی شطرنج را داشت! و این نشان از قامت “دیپلماسی حقیر” ظریف دارد!

۰۳ مصاحبه ساختار شکنانه و ضد منافع ملی و توهین آمیز ظریف در آستانه انتخابات؛ یک شوی انتخاباتی و با هماهنگی و دستور تیم عملیات روانی دولت بود! این رفتارها و اقدامات سخیف و خائنانه را باید به مثابه طوفان قبل از حادثه های انتخابات دید! اما تا اینجای کار مکرشان به حرمت و برکت خون شهید سلیمانی دامنگیر خودشان شده است!

۰۴ در آستانه انتخابات و سناریو دولت در مذاکره اخیر وین و با هدف دو قطبی سازی” مذاکره – مقاومت” آقای ظریف و اتاق عملیات روانی دولت به شکل ناخواسته به دست خودشان رکب خوردند و رشته محاسباتشان در “مکرسازی انتخاباتی ” از هم گسیخیت و از قضا پروژه تخریب “مذاکره – مقاومت “به نام سردار سلیمانی رقم خورد! و رفتار و کردار ظریف به سیاهه های خیانت و چندش آور تاریخ دیپلماسی تقی زاده ها و فروغی های ایران فرو غلتید! اما نام مقدس قهرمان ِمظلومی که با تخریب بیگانه بود تا ابد درخاطره ها جاودانه شد.

مسائل و مشکلات خانواده های ترکیبی (ناتنی)

۰۵ داستان خیانت دولت و دستگاه دیپلماسی؛ قصه تلخ و پرماجراست! هنوز تا کشف عمق خیانت ها، اسرار دیگری باید از زبان خودشان افشا شود! این سنت لایتغیر الهی است و منتقم خون به ناحق ریخته “خداست” . تا کشف عاملان خیانت و رسوا شدن همراهان جنایت ترامپ و دستان آلوده به خون شهید سلیمانی زمان زیادی باقی نیست!

صلح سرخ | حسین حاجی
تحلیلگر سیاست بین الملل
خبیر سیاسی فی الشوون الدولیه
t.me/solhesorkh

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست