کورس خونین پسران سانتافه‌سوار و دختران پژوسوار/ پسر بوکسور چرا خودش را وسط معرکه انداخت؟

کورس خونین پسران سانتافه‌سوار و دختران پژوسوار/ پسر بوکسور چرا خودش را وسط معرکه انداخت؟ کورس خیابانی دو خودرو با ۴ سرنشین پسر و دختر به پایانی هولناک منتهی شد. چند شب قبل گزارش درگیری خونینی در یکی از خیابان‌های شمال تهران به پلیس اعلام شد. این درگیری بین دو گروه از پسران جوان رخ داده بود

کد خبر : 83982
تاریخ انتشار : شنبه 29 آذر 1399 - 15:38
کورس خونین پسران سانتافه‌سوار و دختران پژوسوار/ پسر بوکسور چرا خودش را وسط معرکه انداخت؟

کورس خونین پسران سانتافه‌سوار و دختران پژوسوار/ پسر بوکسور چرا خودش را وسط معرکه انداخت؟

5fdd96d58f239_2020-12-19_09-29

کورس خیابانی دو خودرو با ۴ سرنشین پسر و دختر به پایانی هولناک منتهی شد.

چند شب قبل گزارش درگیری خونینی در یکی از خیابان‌های شمال تهران به پلیس اعلام شد. این درگیری بین دو گروه از پسران جوان رخ داده بود و در جریان آن یکی از آنها با مشت ۳نفر دیگر را به‌شدت مصدوم کرده بود. شدت ضربات به‌حدی بود که یکی از مصدومان به کما رفته بود و ۲مصدوم دیگر نیز آسیب زیادی دیده بودند.

به‌دنبال این اتفاق، مأموران به تحقیق از طرفین درگیری پرداختند و جوان ضارب را شناسایی و دستگیر کردند. او در بازجویی‌ها به جرم خود اقرار کرد و گفت: من بوکسور هستم و شب حادثه با دوستانم سوار ماشین بودیم تا برای انجام یک معامله به خانه دوست دیگرمان برویم. در یکی از اتوبان‌های شمال تهران بودیم که متوجه سرعت زیاد دو خودرو شدیم. یکی از خودروها هیوندا سانتافه و خودروی دیگر پژو بود.

وی ادامه داد: سرنشینان سانتافه ۳پسر جوان بودند و داخل پژو نیز ۲دختر بودند. خوب که دقت کردم، دیدم یکی از دختران پژوسوار، مهنار، دختر مورد علاقه‌ام است. تصور کردم که پسران سانتافه‌سوار قصد مزاحمت برای دختر مورد علاقه‌ام و دوستش را دارند و خبر نداشتم که آنها کورس گذاشته‌اند. چنان عصبانی شدم که تصمیم گرفتم از پسران سانتافه‌سوار انتقام بگیرم. به تعقیبشان پرداختم و مقابل ماشین آنها پیچیدم، سپس هر ۳نفرشان را از ماشین پیاده کرده و با مشت به جانشان افتادم.

پسر جوان در ادامه گفت: من سال‌هاست که ورزش بوکس می‌کنم و در آن لحظه به‌حدی عصبانی بودم که با مشت به سر و صورت ۳پسر جوان کوبیدم و آنها بیهوش و راهی بیمارستان شدند. دو نفرشان به‌هوش آمدند و یکی از آنها در کماست. بعد از آن بود که فهمیدم دختر موردعلاقه‌ام و دوستش در خیابان آنها را دیده و شرط‌بندی کرده بودند که هرکدام زودتر به مقصد برسند، برنده هستند. حالا به‌شدت پشیمانم.

نمره ایرانی‌ها به وضعیت زندگی‌شان

متهم پس از اقرار به جرم خود با دستور بازپرس کشیک دادسرای جنایی تهران بازداشت شد و در اختیار مأموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. این در حالی است که جوان مصدوم که تا یک‌قدمی مرگ پیش رفته و در کما بود از مرگ نجات یافته و پس از گذشت یک هفته به هوش آمد. تحقیقات در این پرونده همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست