یک میزبان خوب و بی نقص اینگونه رفتار می کند

مهم نیست میزبان چه نوع میهمانی باشید نکته اصلی دانستن روش و راه درست برای میزبانی به بهترین نحو و ساختن یک مهمانی به یاد ماندنی است. در این مطلب ،به شما آموزش می دهیم که چگونه بهترین میزبان برای مهمانهایتان باشید، اگردر تدارک میهمانی بزرگی هستید این چند راه ساده برای میزبان خوب بودن را بیاموزید.

کد خبر : 32830
تاریخ انتشار : جمعه 25 بهمن 1398 - 17:35
یک میزبان خوب و بی نقص اینگونه رفتار می کند

مهم نیست میزبان چه نوع میهمانی باشید نکته اصلی دانستن روش و راه درست برای میزبانی به بهترین نحو و ساختن یک مهمانی به یاد ماندنی است. در این مطلب ،به شما آموزش می دهیم که چگونه بهترین میزبان برای مهمانهایتان باشید، اگردر تدارک میهمانی بزرگی هستید این چند راه ساده برای میزبان خوب بودن را بیاموزید.

میزبان خوب

میزبان خوب

چگونه یک میزبان خوب باشیم؟

چگونه بهترین میزبان برای مهمانهایتان باشید

۱٫ اولین قدم در میزبانی صحیح دعوت کردن میهمانهاست که باید اصولی و دست و واضح انجام شود . طرز صحبت و نوع دعوت میهمانان نشان دهنده میزان علاقه شما به مهمانان است پس همانگونه که دوست دارید،برای مهمانی دعوت شوید مهمانهایتان را دعوت نمایید.

۲٫ اگر مهمانی می خواهید برگزار کنید و اگر حتی مهمانیتان کوچک ودوستانه است برای آن برنامه ریزی کنید . داشتن آمادگی قبل از برگزاری مهمانی تا حد زیادی از استرس می کاهد.

۳٫ برای چند برابر کردن لذت مهمانی آرام و صبورانه رفتار کنید و اگر در طول مهمانی کمک نیاز داشتید اجازه دهید مهمان ها کمکتان نمایند تا احساس راحتی بیشتری کنند.

وظایف میزبان

روش های موثر برای میزبان خوب بودن

۴٫ برای مهمانهایتان ارزش قائل شوید و آنان را به حال خودشان رها نکنید و اجازه دهید آنها توجه شما به خودشان را احساس کنند,اگر مهمانها همدیگر را نمیشناسند با صحبتهایتان با هر دوطرف بین آنها رابطه ایجاد کنید .

۵٫انعطاف پذیر باشید مثلا اگر کسی بدون دعوت به خانه تان آمد با خوشرویی از او استقبال کنید تا مهمانان دیگر متوجه ارزش مهمان در نزد شما گردند.

۶٫مانند استقبال گرم و خوب ، بدرقه را هم به خوبی انجام دهید و مهمان هایی را که قصد خداحافظی دارند را معطل نگذارید و با او خداحاظی کنید.

دل‌خراش‌ترین عکس از شکار بی‌رحمانه یک پلنگ

خصوصیات میزبان خوب

بهترین استقبال یا بدرقه مهمان ها

برای اینکه میزبان خوبی باشید این کارها را انجام ندهید:

۱٫ نباید فراموش کنید که باید در مهمانی به خودتان نیز خوش بگذرد پس فقط به فکر خوش گذشتن به مهمانتان نباشید ، قدر هم را بدانید و از اوقاتی که در کنار هم هستید نهایت استفاده و لذت را ببرید.

۲٫هنگامی که مهمان دارید مانند روزهای عادی رفتار نکنید و متفاوت تر از روزهای عادی باشید.

۳٫قبل از مهمانی همه وسایل مورد نیاز را خریداری و آماده کنید چراکه یکی از بدترین چیزها در میهمانی کم آوردن غذا، ظرف یا وسایل مورد نیاز است.

۴٫ اگرهمه چیز به شکل ایده آلتان پیش نرفت ، اشکالی ندارد به هر حال شما سعی خودتان را کردید. در این مواقع بیش از حد عذرخواهی نکنید زیرا توجه میهمانان به چیزی جلب می شود که شاید برای خودشان آنچنان مسئله ای نبوده است.

میزبانی از مهمان

رفتارهای صحیح برای میزبان خوب بودن

۵٫ معمولا مهمانان خود “دوست دارند” به شما در آماده کردن میز شام و یا پهن کردن سفره کمک کنند پس همه چیز را خود بر عهده نگیرید و به آنان کاری سبک بسپارید ، این کار به آن ها حس صمیمیت و همکاری می دهد.

۶٫ دور هم بودن و سرگرم شدن بسیار خوب است اما نه به آن قیمت که روز بعدتان را با بهم ریختگی خانه خراب کنید پس حداقل قبل از خواب ظرف ها را بشویید یا آن ها را در ماشین ظرفشویی بچینید و یا همه زباله ها را جمع کنید.

۷٫ افراد به فضا و حریم شخصی احتیاج دارند بخصوص اگر در محیط راحتی مثل خانه شان نباشند پس اگر رفتاری از خود نشان داد که شما علتش را نمی دانید ، کنجکاوی بیش از حد نشان ندهید.

خبر بد مدیر شرکت گاز همزمان با شروع سرما

 

منبع : نمناک

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست