ترکیب رنگی خاصی را انتخاب کنید

رازهای خوشتیپ بودن مد 2020

همیشه دو تا سه رنگ اصلی را انتخاب کنید و بعد همه لباس‎ها، اکسسوری‎ها و حتی آرایش‌تان را با توجه به همان سه رنگ کنار هم بگذارید. به این ترتیب به راحتی یک استایل و ظاهر مرتب و حساب‌شده می‌سازید.

پارچه‌های مختلف را ترکیب کنید

استایل زمستانی مد روز

خودتان را به لباس‌های نخی و جین محدود نکنید! سعی کنید در کمدتان لباس‌هایی با جنس‌های متنوع‌تری داشته باشید. مثلا شلوار چرم، شال ابریشمی، لباسی با طرح و پارچه‌ی پوست ماری یا یک کت جیر زنانه. بعد آن‌ها را با هم ترکیب کنید و اجازه دهید هر تکه از استایل‌تان به شکل خاصی دیده شود.

رنگی بپوشید

تیپ زنانه

اگرچه استایل‌های تیره‌تر ممکن است شما را خوشتیپ‌تر نشان دهد یا انتخاب‌های کاربردی و امن‌تری باشند اما توجه داشته باشید که با استفاده از ترکیب رنگی‌های خاص و خیره‌کننده، می‌توانید یک استایل متفاوت با امضای خاص خودتان را بسازید.

ست لباس‌های تیره و مشکی-خاکستری بعد از مدتی حوصله‌سربر می‌شوند. پس نترسید و سراغ رنگ‌های نئونی، پاستلی و روشن و جذاب بروید و با دقت آن‌ها را کنار هم بچینید.

ست بپوشید

ست زنانه شیک

استفاده از لباس‌های ست مثل کت و دامن، کت و شلوار و بلوز و شلوار زنانه شیک، می‌تواند شما را به ویژه در استایل‌های رسمی خوش‌تیپ و جذاب نشان دهد. این راحت‌ترین راه برای ساختن یک تیپ زنانه‌ی شیک است.

سعی کنید اکسسوری‌ها، کیف و کفش زنانه خود را طوری انتخاب کنید که با استایل کلی شما همخوانی داشته باشد و در عین حال آن را کامل کند.

کت را با تی‌شرت چاپی ست کنید

دختر خوشتیپ

تی‌شرت‌هایی با طرح چاپی از مدهای پرطرفدار تابستان و زمستانی هستند. با آن‌ها می‌توانید استایل‌های خلاقانه‌تری بسازید و مثلا برای یک استایل زنانه‌ی زمستانی چند لایه، تی‌شرت را با یک سویشرت و سپس یک کت یا پالتوی روزمره بلند ست کنید.

تاثیر پیمان شانگهای بر آینده اقتصاد ایران، رستگاری یا سقوط؛ قرار است یک بلوک شرق دیگر به وجود بیاید؟

این استایل‌های خاص و مدرن شما را روی مد و متفاوت نشان می‌دهد.

استایل تک رنگ بپوشید

یک رنگ را انتخاب کنید و بعد همه استایل‌تان را بر اساس آن بسازید و حتی آرایش‌تان را هم طبق همان استایل ست کنید. این کار نه تنها سریع‌ترین و ساده‌ترین راه برای ساختن یک استایل خوش‌رنگ و خاص است بلکه سبک خاص شما را نیز به نمایش می‌گذارد.

کت را روی شانه بیاندازید

استایل زمستانی جدید

قرار نیست هر لباسی را همانطور که در دستورالعمل آمده بپوشید. در پوشیدن لباس‌هایتان هم می‌توانید خلاقیت به خرج دهید. مثلا کت را به جای آنکه بپوشید روی شانه‌تان بیاندازید. این کار به ویژه در پاییز یا روزهای گرم زمستان به کار می‌آید.

چند لایه بپوشید

استایل زمستانی جدید

استایل‌های چند لایه یکی از راهکارهای هوشمندانه برای ساختن تیپ‌های پاییز و زمستانی برای خانم‌ها و آقایان هستند. سعی کنید با دیدن عکس‌های استایل‌های چند لایه از آن‌ها ایده بگیرید و بعد با لباس‌هایی که دارید، تیپ مخصوص به خودتان را درست کنید.

مثلا کت زمستانی، سارافون، بافت و جوراب شلواری را با هم ست کنید. به خودتان اجازه خلاقیت در استایل را بدهید و به این ترتیب در استایل‌های زمستانی خوش‌تیپ‌تر دیده شوید.

از کفش‌های متنوع استفاده کنید

قواعد انتخاب کفش را کنار بگذارید و مثلا با شلواری که همیشه کفش کتانی ست می‌کردید این بار یک کفش پاشنه بلند را ست کنید. پاشنه بلند، نیم بوت، کتانی و کفش تخت و صندل را در استایل‌های مختلف به جای هم به کار ببرید. خیال‌تان راحت باشد، هیچ کفشی برای ساختن یک استایل خلاقانه و متفاوت، کفش اشتباهی نیست.

سردار همچنان دور از تمرینات گروهی

پایین لباس را کامل داخل شلوار نگذارید

تیپ شیک زنونه

این کار خیلی ساده است! به جای آنکه کل لباس‌تان را داخل شلوار بگذارید، فقط یک طرف آن یا بخش جلوی آن را داخل شلوار قرار دهید و بقیه را رها کنید. به این ترتیب به نظر می‌رسد که شما فردی خوش‌تیپ هستید که در ساختن یک استایل راحت و خاص، تبحر دارید!

عینک آفتابی را فراموش نکنید

عینک آفتابی زنانه

به ویژه برای استایل‌های زمستانی، استفاده از عینک آفتابی نه تنها در خوش‌تیپ بودن‌تان موثر است بلکه برای محافظت از چشم نیز ضروری است! بنابراین در هیچ استایل روزمره‌ای پوشیدن عینک آفتابی را فراموش نکنید.

کیف‌تان را کج بیاندازید

تیپ جدید زنانه

این یکی دیگر از رازهای ساده برای روی مد بودن است. کافی است کیف دوشی‌تان را به صورت کج بیاندازید تا با همین حرکت ساده استایل شما به مد ۲۰۲۰ نزدیک‌تر شود! در تنظیم بند کیف دقت داشته باشید که بیش از اندازه بلند و آزاد نباشد.

مجله