خبر خوش برای دستفروشان

‍  ایجاد بازاری متفاوت در پایتخت

‍  ایجاد بازاری متفاوت در پایتخت خبر خوش برای دستفروشان 🔻 معاون خدمات شهری و محیط زیست #شهرداری_منطقه۱۷ تهران گفت: برای اولین بار در تهران بازار ۲۲ هزار متری جهت ایجاد روز بازار و استقرار سامانه هوشمند ساماندهی دستفروشان راه اندازی شد. 🔻حسن قاسمیان در گفت‌وگو با روابط عمومی شهرداری منطقه۱۷ درباره راه‌اندازی سامانه هوشمند ساماندهی

کد خبر : 53180
تاریخ انتشار : یکشنبه 12 مرداد 1399 - 22:56
‍  ایجاد بازاری متفاوت در پایتخت

‍  ایجاد بازاری متفاوت در پایتخت
خبر خوش برای دستفروشان

🔻 معاون خدمات شهری و محیط زیست #شهرداری_منطقه۱۷ تهران گفت: برای اولین بار در تهران بازار ۲۲ هزار متری جهت ایجاد روز بازار و استقرار سامانه هوشمند ساماندهی دستفروشان راه اندازی شد.

🔻حسن قاسمیان در گفت‌وگو با روابط عمومی شهرداری منطقه۱۷ درباره راه‌اندازی سامانه هوشمند ساماندهی دستفروشان در جنوب پایتخت، اظهار داشت: طی هماهنگی‌های صورت گرفته و با همکاری ستاد ساماندهی شهرداری #منطقه۱۷ شاهد ساماندهی هوشمند دستفروشان منطقه هستیم.

🔻وی ادامه داد: اپلیکیشنی بر روی تلفن‌های همراه طراحی شده که شهربان‌ها، مدیران نواحی و معاونان امور شهری به آن دسترسی دارند که طی آن اطلاعات کامل دستفروش‌های منطقه در آن قرار گرفته است.

🔻معاون شهردار منطقه۱۷ با بیان اینکه از هر ناحیه اطلاعات شمار زیادی از دستفروشان در اختیار ما گذاشته شده که وارد این نرم افزار کردیم، گفت: این سامانه به وزارت کشور و ثبت احوال هم متصل است و اگر هر کدام از دستفروشان شماره بیمه داشته باشند از سامانه حذف خواهند شد.

🔻وی افزود: بر این اساس دستفروشان پس از ثبت اطلاعات خود در این اپلیکیشن در فضای۲۲ هزار متری که از سوی شهرداری منطقه۱۷ در خیابان شیخ محمدی در اختیار آنها قرار گرفته نسبت به فعالیت خود اقدام می کنند.
🔻قاسمیان در مورد نحوه استقرار دستفروشان در این روز بازار تأکید کرد: این اپلیکیشن به صورت تصادفی مکان فعالیت این دستفروشان در روز بازار را مشخص می کند و این‌طور نیست که کسی جای ثابت داشته باشد و هیچ اولویت یا امتیاز خاصی برای فردی در نظر گرفته نشده است.

🔻معاون شهردار منطقه۱۷ تهران خاطرنشان کرد: شاهد حضور زنان سرپرست خانوار نیز در این طرح هستیم و هر دستفروشی که در منطقه وجود دارد و از این طرح جا مانده می‌تواند به راحتی با نصب نرم افزار سامان بازار روی تلفن همراه خود و وارد کردن مشخصات منتظر تائید ما باشد تا به صورت قانونی فعالیت خود را در این روزبازار آغاز کند.

🔻وی با بیان اینکه این طرح برای اولین بار در تهران و در منطقه۱۷ آغاز ‌شده است، گفت: امیدواریم با اجرای این طرح هم دستفروشان منطقه بتوانند به صورت قانونی و با خیال آسوده به کسب و کار خود بپردازند و هم شهروندان با حضور در این روز بازار نسبت به تامین لوازم مورد نیاز خود با قیمت‌های مقرون به صرفه تر اقدام کنند.

#روابط_عمومی_شهرداری_منطقه۱۷
#تهران_شهری_برای_همه
#خانواده_ارتباطی١٧
#شهرداری_منطقه۱۷

@khesht17

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هاست