۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۱:۵۶ ب٫ظ

بازگشت استقلال به جاده پیروزی با برادرکُشی!

به گزارش میهن نوین تیم‌های فوتبال استقلال تهران و استقلال خوزستان در چارچوب هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۹:۳۰ امشب (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری استقلال  به پایان رسید.

استقلال

ترکیب استقلال:سیدحسین حسینی، صالح حردانی، محمدحسین مرادمند، روزبه چشمی، ایمان سلیمی، مهرداد محمدی، مهدی مهدی‌پور، کوین یامگا، آرمان رمضانی، سیدابوالفضل جلالی و آرش رضاوند.

ترکیب استقلال خوزستان: فرزین گروسیان، محمد طیبی، عقیل کعبی، رضا دهقانی، حسن شوشتری، جواد آقایی‌پور، بهروز بارانی، حسین ساکی، حسین احمدی، شهرام سالاری و علیرضا خوشکفا.

شرح گل

دقیقه ۵۱: استقلال تهران ۱ – ۰ استقلال خوزستان:  ارسال مهدی مهدی پور داخل محوطه جریمه استقلال خوزستان از مدافعان عبور کرد و مهرداد محمدی با ضربه سر دروازه فرزین گروسیان را باز کرد،این گل هزارمین گل استقلال در لیگ برتر بود

دقایق حساس:

دقیقه ۴: مهرداد محمدی ارسال بلند و خطرناکی روی دروازه استقلال خوزستان داشت که کوین یامگا به توپ نرسید و روی مدافع استقلال خوزستان خطا کرد.

دقیقه ۸:روی اشتباه ابولفضل جلالی،جواد آقایی پور بدون مزاحمت وارد محوطه جریمه شد اما در شرایط تک به تک توپ را به بیرون زد

دقیقه ۱۴: ارسال جواد آقایی پور به قصد گل روی دروازه استقلال ارسال شد که حسینی و تیردروازه به کمک هم این توپ را مهار کردند.

دقیقه ۲۳: بازهم اشتباه در‌خط دفاعی استقلال میرفت که رضا دهقانی را از نیمه تک به تک کند که تکل‌بلند چشمی مانع این کار شد.

دقیقه ۲۶: ضربه والی زیبای مهدی پور از راه دور میرفت که برای استقلالی ها سوپرگل به همراه داشته باشد که گروسیان این توپ را مشت کرد و به بیرون فرستاد.

دقیقه ۴۸: ارسال کوین یامگا روی دروازه استقلال خوزستان، مهرداد محمدی با بی دقتی از شش قدم با ضربه سر توپ را به بیرون فرستاد.

دقیقه ۵۸:بازهم جناج چپ استقلال آسیب پذیر بود و نفوذ خوزستانی ها از این منطقه،سوپرسیو حسینی مانع از گلزنی مهاجم استقلال خوزستان شد و استقلال را نجات داد.

دقیقه ۶۸: جعفر سلمانی با شوت روی پا از داخل محوطه جریمه تیر دروازه گروسیان را به لرزه در آورد.

دقیقه ۸۱: ضد حمله سریع بازیکنان استقلال خوزستان موقعیت خطرناکی را برای این تیم رقم زد اما مکث مهاجم این باعث شد تا مدافعان استقلال برگردند و موقعیت از دست رفت.

دقیقه ۸۹:ارسال کوتاه داخل محوطه جریمه،ناهماهنگی چشمی و نیک نفس توپ را مقابل جواد آقایی پور ضرب کافی را نداشت و مدافعان استقلال توپ را دفع کردند.

منبع: ورزش سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *