۲۶ تیر ۱۴۰۳ | ۹:۴۱ ق٫ظ

سوخت رسانی در کشور بدون وقفه ادامه دارد

به گزارش میهن نوین جعفر سالاری‌نسب، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: ماموریت اصلی ما توزیع فرآورده است و همکاران ما که در این زنجیره فعال هستند، پارسال شرایط سختی را تجربه کردند و افزایش قابل توجهی را در مصرف سوخت حتی تا روزانه ۱۴۲ میلیون لیتر داشتیم.

وی افزود: در این شرایط سخت همکاران ما با استفاده از تجارب خود بسیار موفقیت‌آمیز عمل کردند و با مدیریت جهادی ۳۲۰ میلیون لیتر فرآورده را منتقل کردیم که این عدد با توجه به اینکه عمده پالایشگاه‌ها در کشور در جنوب و مصرف عمده کشور در نیمه شمالی اتفاق می‌افتد، عملیاتی پیچیده و حجیم برای سوخت‌رسانی در کشور انجام می‌شود که خوشبختانه با همدلی وزیر نفت، هماهنگی بین چهار شرکت و مجموعه وزارت نفت  این مهم محقق شد و بی‌سابقه بود.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بیان کرد: در سال ۱۴۰۱ نشست‌های متعدد و فشرده داخل وزارت نفت و بین‌دستگاهی داشتیم و اگر این همکاری به ویژه با شرکت ملی گاز نبود، سوخت‌رسانی به نحو احسن انجام نمی‌شد؛ در دی ماه ۱۴۰۱ نیز تیم عملیاتی و تامین و توزیع شرکت پخش با کاهش بی‌سابقه دما دچار چالش‌های زیادی شد که تلاش کردیم با پشتوانه و حمایت مدیریت وزارت نفت و نگاه ویژه به منابع انسانی این چالش بزرگ سوخت رسانی زمستانی را مدیریت کنیم.

سوخت رسانی

سالاری‌نسب گفت: به دلیل افزایش مصرف و ناترازی تولید و مصرف هر سال شرایط سخت‌تری را تجربه می‌کنیم که امیدواریم امسال نیز با همکاری و همدلی مانند گذشته، توزیع سوخت در کشور را مدیریت کنیم و اجازه ندهیم هیچ وقفه‌ای در این حوزه اتفاق بیفتد.

وی افزود: از زحمات وزیر نفت، مدیران دستگاه‌ها و وزارت نفت، مدیران صنعت پالایش و پخش، مدیران زحمتکش مناطق سی‌وهفت گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و همکارانم در شرکت ملی پخش برای سوخت‌رسانی بدون کمبود و وقفه تشکر و قدردانی می‌کنم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *