۲۶ تیر ۱۴۰۳ | ۹:۴۱ ق٫ظ

شوک قلعه‌نویی به هواداران پرسپولیس

پرسپولیس

به گزارش میهن نوین مشمول شدن میلاد سرلک هافبک پرسپولیس به خدمت سربازی حواشی زیادی را پیرامون این بازیکن ایجاد کرده است. سرلک که دو بار اعزام به خدمت خود را عقب انداخته، اگر به اردوی پیش روی تیم ملی دعوت شود، می تواند از قانون معافیت موقت تا ۳۰ سالگی استفاده کند.

در این شرایط شایعاتی مبنی بر دعوت از سرلک به تیم ملی فوتبال مطرح شده است؛ همین مسئله امروز در حاشیه بازدید امیر قلعه نویی از امکانات ورزشی جزیره کیش مورد پرسش از سرمربی تیم ملی قرار گرفت که با لبخند و واکنش او مواجه شد. قلعه نویی در ابتدا گفت: «ما فکر می کردیم در جزیره کیش سوالات حاشیه ای پرسیده نمی شود.»

سرمربی تیم ملی در ادامه به بیان نظر خود درباره دعوت از سرلک پرداخت و البته که اطلاعات دقیقی در این خصوص نداد. قلعه نویی بیان کرد: «مطمئن باشید که هر بازیکنی لیاقت حضور در تیم ملی را داشته باشد از او دعوت خواهیم کرد؛‌ در گذشته این اتفاق افتاده و خیلی ها از این روند استفاده کردند. ما در این رابطه تصمیم گیری نکردیم؛ نامه نگاری‌هایی همیشه در فدراسیون انجام می‌شده و قبل از ما نیز این اتفاق انجام شده است.»

پرسپولیس

او افزود: «لیست دعوت شدگان به تیم ملی را دهم اعلام می‌کنیم و تمامی بازیکنانی که به اعتقاد ما شایستگی کافی دارند در این لیست خواهند بود که در این مسیر نیز ادعاهای فضای مجازی برایمان مهم نیست. اینکه در گذشته هم چه اتفاقی افتاده اهمیتی ندارد. اگر بازیکنی لیاقت داشته باشد، دعوت می شود.»

حال باید تا دهم شهریور ماه منتظر ماند و دید آیا سرلک در لیست مدعوین قرار دارد یا خیر؛ اگر این اتفاق بیفتد، او تا ۳۰ سالگی می تواند از معافیت موقت برای نرفتن به خدمت سربازی استفاده کند.

منبع:  ورزش سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *