۱ تیر ۱۴۰۳ | ۳:۰۱ ب٫ظ

فولاد ۰ – ۰ استقلال/ توقف استقلال مقابل فولاد در شب باران پرتاب اشیا

به گزارش میهن نوین تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۷:۴۵ امروز (شنبه) در آخرین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز به مصاف فولاد خوزستان رفت و با تساوی بدون گل متوقف شد.

در این دیدار که بار‌ها شاهد باران پرتاب اشیا از سوی هواداران به داخل زمین بودیم، مارتینس سرمربی فولاد بین دو نیمه به دلیل درگیری با یکی از اعضای کادر فنی استقلال اخراج شد.

شاگردان جواد نکونام در آستانه دربی به مانند هفته یازدهم دو امتیاز دیگر از دست دادند، ولی همچنان با ۲۴ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی باقی ماندند. فولادی‌ها نیز با این تساوی ۱۰ امتیازی شدند و جایگاه چهاردهم را به خود اختصاص دادند.

استقلال

فولاد ترکیب فولاد:
کریستوفر کنت، موسی کولیبالی، محمد علی‌نژاد، سینا مریدی، شاهین توکلی، محمد خادمی منفرد، علی شجاعی، جفرسون سیلوا دوسانتوس، محمد عسکری، عادل ارغند و ساسان انصاری
سرمربی: ایگناسیو مارتینز

استقلال ترکیب استقلال:
حسین حسینی، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، ایمان سلیمی، امید حامدی فر، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند، صالح حردانی، ابولفضل جلالی، گوستاوو بلانکو و مهرداد محمدی
سرمربی: جواد نکونام

گزارش بازی:

دقیقه ۳: آرش رضاوند از پشت محوطه جریمه شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد که توپ او با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴: مهرداد محمدی قصد داشت با ضربه‌ای آکروباتیک دروازه فولاد را باز کند که شوت او نیز با چارچوب دروازه فاصله زیادی داشت.

دقیقه ۱۳: ابوالفضل جلالی در سمت چپ وارد محوطه شد و در شرایطی که فرصت ارسال نیز داشت، ولی تصمیم گرفت ضربه اش را روانه دروازه کند که توپ او به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۱: ارسال مهدی مهدی پور به روی دروازه با ضربه سر ایمان سلیمی همراه شد که توپ پس از برخورد به مدافع فولاد دور شد.

دقیقه ۲۵: ارسال جلالی از سمت چپ در دهانه دروازه به مهدی پور رسید که توپ روی پای این بازیکن جفت و جور نشد و نتوانست ضربه اش را روانه دروازه فولاد کند.

دقیقه ۳۸: شوت محکم رضاوند از پشت محوطه جریمه را کنت با واکنشی به موقع راهی کرنر کرد.

دقیقه ۳۸: ارسال کرنر مهدی پور به تیر یک با ضربه روی پای بلانکو همراه شد و کنت توپ را از زیر طاق بیرون کشید و راهی کرنر کرد.

دقیقه ۴۵+۱: فولاد صاحب یک ضربه کاشته شد که شوت زمینی علی شجاعی با واکنش تماشایی سیدحسین حسینی دفع شد و کاپیتان آبی‌ها دروازه تیمش را نجات داد.

دقیقه ۴۵+۳: استقلال روی یک ضدحمله صاحب فرصت خوبی شد که یامگا پس از دریافت پاس حامدی فر، از سمت راست وارد محوطه جریمه شد که شوت وینگر فرانسوی با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۰: مهرداد محمدی در گوشه محوطه جریمه با یک چرخش دیدنی، ضربه اش را روانه دروازه کرد که شوت این بازیکن بین راه با برخورد به باهیا راهی کرنر شد.

دقیقه ۵۱: مهرداد محمدی از پشت محوطه جریمه با شوتی محکم دروازه فولاد را تهدید کرد که شوت او را کنت دفع کرد.

دقیقه ۶۷: ارسال خطرناک مهدی پور با ضربه سر آرمین سهرابیان به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۲: گوستاوو بلانکو در محوطه جریمه صاحب یک توپ شد که شوت چکشی این بازیکن را کنت دفع کرد.

دقیقه ۱+۹۰: محمد علی‌نژاد از فولاد به دلیل جلوگیری از شروع بازی با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۵+۹۰: بازیکن فولاد توپی را به شکلی خطرناک به محوطه جریمه استقلال فرستاد که حسینی آن را از منطقه خطر دور کرد.

دقیقه ۷+۹۰: جعفر سلمانی با خطا روی مهاجم فولاد کارت زرد گرفت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *