۱ تیر ۱۴۰۳ | ۲:۵۶ ب٫ظ

هوای تهران از کی خنک می‌شود؟

به گزارش میهن نوین بیماران قلبی و تنفسی و بانوان باردار در مناطق جنوبی استان تهران از تردد غیرضروری در شهر خودداری کنند.

تهران

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران گفت: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی تا فردا جمعه ۲۳ تیر در برخی ساعت‌ها، احتمال وزش باد شدید، نفوذ گرد و غبار از استان‌های مجاور و خیزش گرد و خاک و به دنبال آن کاهش کیفیت هوا در مناطق جنوبی استان تهران وجود دارد. تردد غیرضروری در مناطق جنوبی تهران ممنوع است.

حامد یزدی مهر به بیماران قلبی و تنفسی، سالمندان و بانوان باردار توصیه کرد در مواقع خیزش گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا از تردد غیرضروری شهری خودداری کنند. مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران همچنین از شهروندان خواست از توقف درحاشیه ساختمان‌های نیمه تمام، درختان فرسوده و تابلو‌های تبلیغاتی خودداری کنند.

حامد یزدی مهر افزود: تا آخر وقت امروز ۲۲ تیر در ارتفاعات استان تهران افزایش ابرناکی و در مناطق بالادست گاهی رگبار پراکنده باران با احتمال رعد و برق دور از انتظار نخواهد بود. مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران گفت: تا فردا جمعه ۲۳ تیر روند کاهش نسبی دما، روز شنبه ۲۴ تیر افزایش دما و پس از آن کاهش تدریجی دما در استان پیش بینی می‌شود.

منبع: صدا و سیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *